нежитлова будівля площею 881кв.м

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20201105-54033
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
5 лист. 2020 16:28
Дата редагування:
5 лист. 2020 16:28

Галерея 3 зображення

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Не зареєстровано

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради № 284 від 22.10.2020 " Про затвердження Переліку першого типу обєктів комунальної власності Шосткинської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону"

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради № 284 від 22.10.2020 " Про затвердження Переліку першого типу обєктів комунальної власності Шосткинської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону"

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє
Реквізити підтверджуючого документу:
рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради № 284 від 22.10.2020 " Про затвердження Переліку першого типу обєктів комунальної власності Шосткинської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону"

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
розважальний центр

Дані про вартість об'єкту

Первісна балансова вартість:
197 901,00 грн з ПДВ
Залишкова балансова вартість:
145 407,00 грн з ПДВ

Показати інформацію

Приховати інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

нежитлова будівля площею 881кв.м

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Площа:

881 кв. м

Адреса:

Україна, 41100, Сумська область, Шостка, Індустріальна,1
Опис:
Нежитлова будівля, розташована за адресою:Сумська область, м.Шостка, вул.Індустріальна,1

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
881.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
881.0
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
881.0
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
потребує проведення капітального ремонту
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
Самостійно сплачувати вартість фактично спожитих комунальних послуг постачальникам таких послуг, які надаються за окремими договорами, укладеними Орендарем з цими організаціями
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
сплачує земельний податок за балансоутримувача за користування земельною ділянкою, на якій розташований об`єкт оренди
Координати:
Широта: 50.9077 Довгота: 34.7981

Розташування на мапі

Документи об'єкту 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 5 лист. 2020 16:28
Не вказано 5 лист. 2020 16:28
Не вказано 5 лист. 2020 16:28
Не вказано 5 лист. 2020 16:28

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04057994
Адреса:
Україна, 41100, Сумська область, Шостка, Садовий бульвар,14

Основний контакт

Ім'я:
Колотуша Тетяна Володимирівна
E-mail:
Телефон:
+380988079759

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Відділ комунальної власності Шосткинської міської ради
ЄДРПОУ:
06710004
Адреса:
Україна, 41100, Сумська область, Шостка, Садовий бульвар,14

Основний контакт

Ім'я:
Колотуша Тетяна Володимирівна
E-mail:
Телефон:
+380988079759

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Виконавчий комітет Шосткинської міської ради

Вас може зацікавити

Оренда нежитлових вбудованих приміщень, загальною площею 581,4 кв.м., м.Конотоп, вул.Братів Лузанів,36

Оренда нежитлових вбудованих приміщень, загальною площею 581,4 кв.м., м.Конотоп, вул.Братів Лузанів,36
Ім'я:
Зеленський Юрій Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380967018192 ЄДРПОУ:
23051879
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

581.4 кв. м

Дивитись

Державне нерухоме майно- нежитлові приміщення загальною площею 566,92 корпусу "Університетської клініки за адресою: місто Суми, вулиця Академічна, 9, що обліковується на балансі Сумського державного університету.

Державне нерухоме майно- нежитлові приміщення загальною площею 566,92 корпусу "Університетської клініки за адресою: місто Суми, вулиця Академічна, 9, що обліковується на балансі Сумського державного університету.
Ім'я:
Полунова Тетяна Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380663461768 ЄДРПОУ:
42769539
Орендна плата

166 204,17 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

566.92 кв. м

Дивитись

Державне нерухоме майно-частина нежитлового приміщення площею 600,0 кв.метрів будівлі складу за адресою: Сумська область, Сумський район, смт.Низи, вулиця Молодіжна, 18, що обліковується на балансі Департаменту цивільного захисту населення Сумської обласної державної адміністрації

Державне нерухоме майно-частина нежитлового приміщення площею 600,0 кв.метрів будівлі складу за адресою: Сумська область, Сумський район, смт.Низи, вулиця Молодіжна, 18, що обліковується на балансі Департаменту цивільного захисту населення Сумської обласної де...
Ім'я:
Полунова Тетяна Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380663461768 ЄДРПОУ:
42769539
Орендна плата

262,00 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

600 кв. м

Дивитись