нежитлове приміщення, 47,7

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20201105-34175
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
5 лист. 2020 13:42
Дата редагування:
5 лист. 2020 13:42

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
1218051459103

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
16.10.2020 №547 "Про затвердження Переліку першого типу обєктів комунальної власності територіальної громади міста Глухова, що підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону"

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
26.06.2020 №465 " Про передачу повноважень шодо окремих питань управління майном комунальної власності територіальної громади міста Глухова"

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
16.10.2020 №547 "Про затвердження Переліку першого типу обєктів комунальної власності територіальної громади міста Глухова, що підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону"

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє
Реквізити підтверджуючого документу:
16.10.2020 №547 "Про затвердження Переліку першого типу обєктів комунальної власності територіальної громади міста Глухова, що підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону"

Інформація про згоду на здійснення поточного та/або капітального ремонту орендованого майна

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
16.10.2020 №547 "Про затвердження Переліку першого типу обєктів комунальної власності територіальної громади міста Глухова, що підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону"

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
тільки розміщення офісного приміщення
Додаткові умови оренди майна:
проведення поточного ремонту
Можливість суборенди:
Так

Дані про вартість об'єкту

Значення орендної ставки у відсотках:
18 %
Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
9
Первісна балансова вартість:
1 468,94 грн з ПДВ
Залишкова балансова вартість:
215,13 грн з ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

нежитлове приміщення, 47,7

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Площа:

47.7 кв. м

Адреса:

Україна, 41400, Сумська область, Глухів, Спаська,20
Опис:
Нежитлове приміщення, з окремим входом, розміщене за адресою: Сумська обл., м. Глухів вул. Спаська,20

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
47.7
Загальна площа будівлі, кв.м:
407.3
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
47.7
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
потребує проведення поточного ремонту
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Потужність електромережі, кВт:
220.0
Додаткова інформація про наявні комунікації:
приміщення без комунікацій
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
Самостійно сплачувати вартість фактично спожитих комунальних послуг постачальникам таких послуг, які надаються за окремими договорами, укладеними Орендарем з цими організаціями
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
сплачує земельний податок за балансоутримувача за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт оренди
Координати:
Широта: 50.9077 Довгота: 34.7981

Розташування на мапі

Документи об'єкту 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 5 лист. 2020 13:42

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04058048
Адреса:
Україна, 41400, Сумська область, Глухів, Шевченка,6

Основний контакт

Ім'я:
Ярешко Зоя Іванівна
E-mail:
Телефон:
+380664052963

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Управління соціально-економічного розвитку Глухівської міської ради
ЄДРПОУ:
33872087
Адреса:
Україна, 41400, Сумська область, Глухів, Шевченка,6

Основний контакт

Ім'я:
Ярешко Зоя Іванівна
E-mail:
Телефон:
+380664052963

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Виконавчий комітет Глухівської міської ради

Вас може зацікавити

Ім'я:
Горета Наталія Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380506212423 ЄДРПОУ:
23826636
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

2 роки

Площа

94.6 кв. м

Дивитись

нежитлове приміщення третього поверху будівлі за адресою м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 10а корисною площею 30,7 кв.м. (кім. 13)

нежитлове приміщення третього поверху будівлі за адресою м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 10а корисною площею 30,7 кв.м. (кім. 13)
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

45 кв. м

Дивитись

частини нежитлового приміщення котельні площею 27,5 м.кв

частини нежитлового приміщення котельні площею 27,5 м.кв
Ім'я:
Дворник Ганна Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380545851561 ЄДРПОУ:
14025593
Орендна плата

230,20 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

27.5 кв. м

Дивитись