Частина нежитлового приміщення адмінбудівлі Великобірківської селищної ради для використання під приміщення аптеки

Орендна плата

1 218,00 грн

з ПДВ
Строк оренди

Не вказано

Орендовано
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20201023-73153
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
23 жовт. 2020 15:25
Дата редагування:
18 лист. 2021 12:31

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Орендовано
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення №760 22 сесії Великобірківської селищної ради від 26.10.2021 року "Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів нерухомого комунального майна Великобірківської селищної територіальної громади для передачі майна в оренду на аукціоні та без проведення аукціону"

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Ні
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення 32 сесії Великобірківської селищної ради №672 від 21.02.2020 року

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Ні
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення 32 сесії Великобірківської селищної ради №672 від 21.02.2020 року

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
1 218,00 грн з ПДВ
Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
п.17 Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна територіальної громади смт Великі Бірки, затвердженої рішенням №158 VI сесії Великобірківської селищної ради від 07.06.2016 року
Ринкова вартість:
182 570,00 грн з ПДВ
Дата визначення ринкової вартості:
31 груд. 2018 02:00
Інформація про оцінювача та необхідність компенсації оцінки орендарем:
ПП "Експерт-Центр"

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Чинний орендар

Назва:
ТОВ ФІРМА "СКАЙЛАЙН"
ЄДРПОУ:
25662682
Адреса:
Україна, 03187, Київська область, Київ, Заболотного, 48-а, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Холод Віктор Андрійович
E-mail:
Телефон:
+0445225926

Показати контакти

Приховати контакти

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Частина нежитлового приміщення адмінбудівлі Великобірківської селищної ради для використання під приміщення аптеки

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

68.7 кв. м

Адреса:

Україна, 47740, Тернопільська область, ВЕЛИКІ БІРКИ, Грушевського,53
Опис:
Частина приміщення адмінбудівлі Великобірківської селищної ради площею 68.7 кв.м, перебуває в оренді.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
68.7
Загальна площа будівлі, кв.м:
958.5
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
68.7
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Технічний стан об'єкта:
Задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.5535 Довгота: 25.5948

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04394869
Адреса:
Україна, 47740, Тернопільська область, ВЕЛИКІ БІРКИ, ГРУШЕВСЬКОГО, 53, КОАТУУ: 6125255400, ВЕЛИКІ БІРКИ

Основний контакт

Ім'я:
Кінаш Тарас Володимирович (Kinash Taras Wolodymyrovych)
E-mail:
Телефон:
+380634878299
Факс:
+0352492360
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ВЕЛИКОБІРКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОТГ
ЄДРПОУ:
04394869
Адреса:
Україна, 47740, Тернопільська область, ВЕЛИКІ БІРКИ, ГРУШЕВСЬКОГО, 53, КОАТУУ: 6125255400, ВЕЛИКІ БІРКИ

Основний контакт

Ім'я:
Кінаш Тарас Володимирович (Kinash Taras Wolodymyrovych)
E-mail:
Телефон:
+380634878299
Факс:
+0352492360
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця ВЕЛИКОБІРКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОТГ

Вас може зацікавити

Частина будівлі громадського призначення, загальною площею 119,6 кв.м., що знаходиться за адресою: вулиця Миру, будинок 4, село Велика Іловиця, Кременецький район, Тернопільська область.

Частина будівлі громадського призначення, загальною площею 119,6 кв.м., що знаходиться за адресою: вулиця Миру, будинок 4, село Велика Іловиця, Кременецький район, Тернопільська область.
Ім'я:
Євсюкова Ольга Тимофіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380976759074 ЄДРПОУ:
45365587
Орендна плата

119,60 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

119.6 кв. м

Дивитись

частина покрівлі (даху) Будинку культури 120,0 кв.м. пр.Шевченка,3, м.Скалат, Тернопільська обл. для встановлення сонячних панелей

частина покрівлі (даху) Будинку культури 120,0 кв.м. пр.Шевченка,3, м.Скалат, Тернопільська обл. для встановлення сонячних панелей
Ім'я:
Аврамцева Галина Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380974717389 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04058445
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

Не вказано

Площа

120 кв. м

Дивитись

Передача в погодинну оренду нежитлового приміщення комунальної власності в Тернопільському дошкільному навчальному закладі № 14

Передача в погодинну оренду нежитлового приміщення комунальної власності в Тернопільському дошкільному навчальному закладі № 14
Ім'я:
Мохорук Ореста Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380352261011 ЄДРПОУ:
04058344
Орендна плата

6,10 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

47.4 кв. м

Дивитись