Частина нежитлового приміщення площею 30,3 м.кв. на дргому поверсі адміністративної будівлі розташованої за адресою: Вінницька область, Могилів-Подільський район, селище Муровані Курилівці, вул. Соборна, 135

Орендна плата

978,38 грн

без ПДВ
Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20260330-89189
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
30 бер. 13:42
Дата редагування:
30 бер. 13:49

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
Індексний номер витягу 266052188 від 15.07.2021

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення виконавчого комітету селищної ради від 25.03.2026 №55 "Про намір передачі в оренду нерухомого майна, що є об'єктом комунальної власності Мурованокуриловецької селищної територіальної громади, включення його до Переліку першого типу, затвердження умов та додаткових умов оренди шляхом проведення аукціону"
Чи є об'єкт пам'яткою культурної спадщини:
Ні

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Крім зазначеного
Обмеження щодо використання майна (заборонені цільові призначення):
- Заклади харчування, кафе, бари, ресторани, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об’єкти, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи
- Нічні клуби. Ресторани з нічним режимом роботи (після 22 год). Сауни, лазні. Організація концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності. Готелі, хостели, турбази, мотелі, кемпінги, літні будиночки. Комп’ютерні клуби та Інтернет-кафе
- Пункти обміну валюти, банкомати, платіжні термінали. Торговельні автомати. Розміщення технічних засобів і антен операторів телекомунікацій, суб’єктів підприємницької діяльності, які надають послуги зв’язку, послуги доступу до Інтернету, телекомунікації, передання сигналу мовлення. Розміщення зовнішньої реклами на будівлях і спорудах. Продаж книг, газет і журналів
- Ритуальні послуги. Громадські вбиральні. Збір і сортування вторинної сировини
Цільове призначення об'єкта:
Заклади харчування, кафе, бари, ресторани, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об’єкти, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи Нічні клуби. Ресторани з нічним режимом роботи (після 22 год). Сауни, лазні. Організація концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності. Готелі, хостели, турбази, мотелі, кемпінги, літні будиночки. Комп’ютерні клуби та Інтернет-кафе Пункти обміну валюти, банкомати, платіжні термінали. Торговельні автомати. Розміщення технічних засобів і антен операторів телекомунікацій, суб’єктів підприємницької діяльності, які надають послуги зв’язку, послуги доступу до Інтернету, телекомунікації, передання сигналу мовлення. Розміщення зовнішньої реклами на будівлях і спорудах. Продаж книг, газет і журналів Ритуальні послуги. Громадські вбиральні. Збір і сортування вторинної сировини
Додаткові умови оренди майна:
Відповідно до частини п’ятої статті 8 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” орендар, визначений за результатами аукціону, зобов’язаний відшкодувати балансоутримувачу (орендодавцю) вартість проведення оцінки об’єкта оренди в сумі 13157,90 грн.

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
978,38 грн без ПДВ
Значення орендної ставки у відсотках:
1 %
Ринкова вартість:
97 838,00 грн без ПДВ
Дата визначення ринкової вартості:
27 лют. 22:00
Інформація про оцінювача та необхідність компенсації оцінки орендарем:
ФОП Мархоцький Олексій Миколайович, Сертифікат №101/2024 від 26 лютого 2024 року
Вартість оцінки:
13 157,90 грн без ПДВ
Сума компенсації:
13 157,90 грн без ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Частина нежитлового приміщення площею 30,3 м.кв. на дргому поверсі адміністративної будівлі розташованої за адресою: Вінницька область, Могилів-Подільський район, селище Муровані Курилівці, вул. Соборна, 135

Нерухомість
Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

30.3 кв. м

Адреса:

Україна, 23400, Вінницька область, Муровані Курилівці, вулиця Соборна 135
Опис:
Частина нежитлового приміщення площею 30,3 м.кв. (кімнати №1 площею 26,7 м.кв. та №2 – 3,6 м.кв.) на другому поверсі адміністративної будівлі розташовано] за адресою: Вінницька область, селище Муровані Курилівці, вул. Соборна, 135

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
30.3
Координати:
Широта: 48.708732551912924 Довгота: 27.53992417825001

Розташування на мапі

Документи об'єкту 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 30 бер. 13:42

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04325974
Адреса:
Україна, 23400, Вінницька область, Муровані Курилівці, Соборна, 45, КОАТУУ: 0522855100, МУРОВАНІ КУРИЛІВЦІ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

Основний контакт

Ім'я:
Красовська Валентина Вікентіївна
E-mail:
Телефон:
+380677117424

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Мурованокуриловецька селищна рада
ЄДРПОУ:
04325974
Адреса:
Україна, 23400, Вінницька область, Муровані Курилівці, Соборна, 45, КОАТУУ: 0522855100, МУРОВАНІ КУРИЛІВЦІ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

Основний контакт

Ім'я:
Красовська Валентина Вікентіївна
E-mail:
Телефон:
+380677117424

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Мурованокуриловецька селищна рада

Вас може зацікавити

Частина даху загальною площею 45.0 кв.м. (з коефіцієнтом 1,48), який розташований на адмінбудинку, що знаходиться на балансі Управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, за адресою: вул. Шолом-Алейхема, б.4, м. Вінниця.

Частина даху загальною площею 45.0 кв.м. (з коефіцієнтом 1,48), який розташований на адмінбудинку, що знаходиться на балансі Управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, за адресою: вул. Шолом-Алейхема, б.4, м. Вінниця.
Ім'я:
Баліцький Ігор
E-mail: [email protected] Телефон: +380965668836 ЄДРПОУ:
20098076
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

45 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення ОНЗ ЗЗСО 1-3 ст.№2 ім.Івана Богуна загальною площею 42м2 прим.№19, розміщеного за адресою: Вінницька обл., м.Ямпіль, вул.Свободи, 154,2

Частина нежитлового приміщення ОНЗ ЗЗСО 1-3 ст.№2 ім.Івана Богуна загальною площею 42м2 прим.№19, розміщеного за адресою: Вінницька обл., м.Ямпіль, вул.Свободи, 154,2
Ім'я:
Ямпільська міська рада Вінницької області
E-mail: [email protected] Телефон: +380433621171 Факс:
+380433621171
Веб сайт: ЄДРПОУ:
03772660
Орендна плата

3 234,00 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

42 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення ОНЗ ЗЗСО 1-3 ст.№2 ім.Івана Богуна загальною площею 42,6м2 прим.№18, розміщеного за адресою: Вінницька обл., м.Ямпіль, вул.Свободи, 154,2

Частина нежитлового приміщення ОНЗ ЗЗСО 1-3 ст.№2 ім.Івана Богуна загальною площею 42,6м2 прим.№18, розміщеного за адресою: Вінницька обл., м.Ямпіль, вул.Свободи, 154,2
Ім'я:
Ямпільська міська рада Вінницької області
E-mail: [email protected] Телефон: +380433621171 Факс:
+380433621171
Веб сайт: ЄДРПОУ:
03772660
Орендна плата

10 000,10 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

42.6 кв. м

Дивитись