частина будівлі котельні №19, що знаходиться за адресою: вул. Героїв Прикордонників, 1-А, м.Фастів, Фастівський район, Київська область

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20221025-16654
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
25 жовт. 2022 10:04
Дата редагування:
25 жовт. 2022 10:04

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Фастівської міської ради Київської області від 13.10.2022 №86-ХХVIII-VIII "Про внесення доповнень до Переліку першого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону, шляхом включення частини будівлі котельні №19, що знаходиться за адресою: вул. Героїв Прикордонників, 1-А, м.Фастів, Фастівський район, Київська область"

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
розміщення водогрійних твердопаливних котлів для опалення будівель бюджетних установ та закладів

Дані про вартість об'єкту

Залишкова балансова вартість:
228 800,36 грн з ПДВ

Показати інформацію

Приховати інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

частина будівлі котельні №19

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

200 кв. м

Адреса:

Україна, 08500, Київська область, Фастів, вул.Героїв Прикордонників, 1-А
Опис:
нерухоме майно - частина будівлі котельні №19, що знаходиться за адресою: вул. Героїв Прикордонників, 1-А, м.Фастів, Фастівський район, Київська область

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
200.0
Координати:
Широта: 50.0808323 Довгота: 29.9274311

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
34446857
Адреса:
Україна, 08500, Київська область, Фастів, пл.Соборна, 1, КОАТУУ: 3211200000, ФАСТІВ

Основний контакт

Ім'я:
Пеньківська Ірина Вікторівна
E-mail:
Телефон:
+380456563102

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Виконавчий комітет Фастівської міської ради
ЄДРПОУ:
04054926
Адреса:
Україна, 08500, Київська область, Фастів, пл.Соборна, 1, КОАТУУ: 3211200000, ФАСТІВ

Основний контакт

Ім'я:
Пеньківська Ірина Вікторівна
E-mail:
Телефон:
+380456563102

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Фастівська міська рада

Вас може зацікавити

Оренда нежитлового приміщення загальною площею 126,0 м кв., розташованого за адресою: Київська обл., Фастівський район, м. Боярка, вул. Лисенка, 11/23

Оренда нежитлового приміщення загальною площею 126,0 м кв., розташованого за адресою: Київська обл., Фастівський район, м. Боярка, вул. Лисенка, 11/23
Ім'я:
Кириченко Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: +380509149978 Веб сайт: ЄДРПОУ:
23568909
Орендна плата

110,00 грн з ПДВ

Строк оренди

3 роки

Площа

126 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення площею 102,4 кв.м., їдальні Васильківськівської гімназії № 7 Васильківської міської ради.

Частина нежитлового приміщення площею 102,4 кв.м., їдальні Васильківськівської гімназії № 7 Васильківської міської ради.
Ім'я:
Обущак Ірина Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380457129905 ЄДРПОУ:
25823914
Орендна плата

0,00 грн без ПДВ

Строк оренди

3 місяці

Площа

102.4 кв. м

Дивитись

Оренда нежитлового приміщення Харчоблоку (з наявним технологічним обладнанням згідно з додатком 1) Академічного ліцеї №5 Обухівської міської ради Київської області. Площа об'єкта - 279,0 м2

Оренда нежитлового приміщення Харчоблоку (з наявним технологічним обладнанням згідно з додатком 1) Академічного ліцеї №5 Обухівської міської ради Київської області. Площа об'єкта - 279,0 м2
Ім'я:
Устінова Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: +380983185157 ЄДРПОУ:
37361483
Орендна плата

20 248,12 грн з ПДВ

Строк оренди

10 місяців

Площа

279 кв. м

Дивитись