Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «98393000-4»
-
ID: UA-2026-08-31-011280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з пошиття медичного одягу (ДК 021:2015: 98390000-3 Інші послуги )
Оголошено31 серп. 17:03
Прийом пропозицій31 серп. 17:03 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з пошиття сценічних костюмів до культурно – мистецького проєкту «Постановка вистави “Розенкранц і Гільденстерн мертві”»
Очікувана вартість58 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-006949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з пошиття текстильних виробів на петлях та липучках
Очікувана вартість2 022,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003768-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги пошиття штор (код ДК 021:2015 –98390000-3 - Інші послуги)
Очікувана вартість8 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-003113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з пошиття полотен з тканини (ДК 021:2015 98393000-4 Кравецькі послуги)
Очікувана вартість40 260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-006928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги моделювання, крою та пошиття реплік костюмів
Очікувана вартість16 794,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-001925-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з пошиття фартухів та кепок
Очікувана вартість3 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-009383-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з пошиття суддівських мантій в комплекті з жабо для суддів Київського апеляційного суду (код ДК 021:2015 - 98390000-3 "Інші послуги")
Очікувана вартість199 433,88 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-008087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з пошиття австрійського ламбрекену
Очікувана вартість33 894,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-012879-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПошиття тестильних виробів
Очікувана вартість4 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-013255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з пошиття комбінезонів для персонажів мюзиклу-фантасмагорії «Комахи»
Очікувана вартість56 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-006647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з пошиття сценічних костюмів для учнів хореографічного класу (код ДК 021:2015 –98390000-3 - Інші послуги)
Очікувана вартість28 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-000309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з пошиття сценічного вбрання для сцени БК ім.ТГ.Шевченка, за адресою м.Бурштин,вул.С.Бандери,60
Очікувана вартість1 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-013901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення ростових ляльок Лабораторна Миша та Блістер «Пігулки Добра» за кодом ДК 021:2015: 98390000-3 Інші послуги
Ім'я:Анастасія Миколаївна БурсаковаE-mail: [email protected] Телефон: +30577062262 Веб сайт: ЄДРПОУ:02010936Очікувана вартість38 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-012143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКравецькі послуги
Ім'я:Зайченко Наталія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380661584147,380975063552 ЄДРПОУ:01995114Очікувана вартість5 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-002485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з пошиття прапорів
Очікувана вартість2 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-002440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з пошиття сценічного одягу
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-002811-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКравецькі послуги з пошиття одягу, код ДК 021:2015 98393000-4 Кравецькі послуги
Очікувана вартість75 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-04-007831-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга по пошиттю костюмів для учасників черлідингу для участі в Всеукраїнській шкільній лізі "Пліч-о-Пліч"
Ім'я:Василишин Мар'яна МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380990902806 ЄДРПОУ:44401869Очікувана вартість24 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-27-001372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКравецькі послуги(пошиття спецодягу)
Очікувана вартість1 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro