Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «98391000-0»
-
ID: UA-2026-09-03-005949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 98391000-0 Послуги виведення з експлуатації (Послуги з демонтажу технологічного та холодильного обладнання харчоблоків)
Очікувана вартість99 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДемонтаж флюрографічного комплексу12Ф7
Очікувана вартість26 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги виведення з експлуатації
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-010275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з демонтажу Системи рентгенівської Регform-Х
Ім'я:Ломакіна Наталья АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380542665807 Факс:+380542665807ЄДРПОУ:02000381Очікувана вартість69 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-009114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги демонтажу банеру "Велике будівництво" з будівлі Могилів-Подільської Гімназії №2 Могилів-Подільської міської ради по вул.Ринкова,33 м.Могилів-Подільського Вінницької області
Ім'я:Михайло ТкачE-mail: [email protected] Телефон: +380433762627, +380433762965 Веб сайт: ЄДРПОУ:02141578Очікувана вартість7 775,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-007926-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДемонтаж та утилізація або зберігання комп’ютерного томографу «SOMATOM Definition AS», рентгенівських стаціонарних апаратів «Essenta DR Compact» та «RADREX» код ДК 021:2015 – 98390000-3 Інші послуги (код ДК 021:2015 98391000-0 — Послуги з виведення з експлуатації)
Оголошено3 серп. 15:10
Прийом пропозицій3 серп. 15:10 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість685 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-005508-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДемонтаж комплексу рентгенівського діагностичного стаціонарного "Moviplan"
Очікувана вартість32 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-001110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розбирання рентгенапарата KAIGEN для подальшого зберігання
Ім'я:Мартинюк Ірина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380332282209 Веб сайт: ЄДРПОУ:42078561Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-010687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевірки працездатності та видача технічного висновку про стан апарату (код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 98390000-3 - Інші послуги)
Очікувана вартість1 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-005335-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги виведення з експлуатації
Очікувана вартість37 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-008470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з техогляду та визначення причин непридатності об’єктів основних та малоцінних засобів до подальшої експлуатації, неможливості або неефективності відновних ремонтів з видачею технічного висновку (згідно с/з інженера-метролога №386/вх-287 від 20.04.2026 року (ІВАНОВ)
Очікувана вартість18 953,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-004379-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з демонтажу рекламних конструкцій
Оголошено17 черв. 11:32
Прийом пропозицій17 черв. 11:32 – 25 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість254 532,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-011084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обстеження рентген обладнання на предмет його подальшого використання (ДК 021:2015 98390000-3 Інші послуги (98391000-0 Послуги виведення з експлуатації))
Очікувана вартість6 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-010491-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обстеження обладнання на предмет його подальшого використання (ДК 021:2015 98390000-3 Інші послуги (98391000-0 Послуги виведення з експлуатації))
Очікувана вартість11 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-003888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи98390000-3 Інші послуги (98391000-0 Послуги виведення з експлуатації) – демонтаж «розбирання» виведення з експлуатації системи рентгенографічної та флюорографічної «Опера Т30 cs» №28644 - згідно с/з відділення рентгенології №464/вх-352 від 14.05.2026 року (БЕЖЕНАР)
Очікувана вартість59 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-004692-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДемонтаж рентгенівського випромінювача та знищення рентгенівської трубки Апарату рентгенівського флюорографічного 12Ф7Ц, Демонтаж рентгенівського випромінювача та знищення рентгенівської трубки Комплексу рентгенівського діагностичного "INDIascan 01", код ДК 021:2015:98391000 - 0 Послуги виведення
з експлуатації Очікувана вартість19 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-005804-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по перевірці працездатності та видача технічних висновків про стан апаратів
Очікувана вартість56 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-007631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по списанню приладів та обладнання
Очікувана вартість200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-012536-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обстеження обладнання на предмет його подальшого використання (ДК 021:2015 98390000-3 Інші послуги (98391000-0 Послуги виведення з експлуатації))
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-008831-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:98390000-3 Інші послуги (Послуги з проведення діагностики та визначення стану апаратів з метою подальшого списування)
Очікувана вартість3 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro