Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «98390000-3»
-
ID: UA-2026-08-31-011280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з пошиття медичного одягу (ДК 021:2015: 98390000-3 Інші послуги )
Оголошено31 серп. 17:03
Прийом пропозицій31 серп. 17:03 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 124 950,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів3 дн. 13 г. 5 хв.
-
ID: UA-2026-08-28-008532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з оренди медичного обладнання - комп’ютерного томографу
Оголошено28 серп. 15:05
Прийом пропозицій28 серп. 15:05 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-011521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнші послуги (Послуга з виведення з експлуатації апаратних блоків та антено-фідерних систем стаціонарних комплексів “АІК” та їх модифікацій у м. Харкові, м. Полтаві, м. Сумах, м. Чернігові)
Оголошено27 серп. 16:41
Прийом пропозицій27 серп. 16:41 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-24-008567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнші послуги (Демонтаж та передислокування демонтованого обладнання)
Оголошено24 серп. 16:00
Прийом пропозицій24 серп. 16:00 – 4 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-21-009981-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з оренди медичного обладнання - комп’ютерного томографу
Оголошено21 серп. 15:24
Прийом пропозицій21 серп. 15:24 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-002431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оренди 4-х генераторів (під час проведення культурно-мистецького проєкту «Поліфонічний фестиваль «ЕнеїдаФест»)
Ім'я:Костюк Вячеслав ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380445945819 ЄДРПОУ:03922125Очікувана вартість42 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦПХ Дмитренко А.Л.
Очікувана вартість10 873,55 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-015233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу банера з логотипом, що знаходиться за адресою с. Городище Луцького району Волинської області
Ім'я:Юлія Леонідівна МельникE-mail: [email protected] Телефон: +380332797579 Веб сайт: ЄДРПОУ:04590530Очікувана вартість4 142,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-014023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи98390000-3 Інші послуги (Послуги з пошиття театральних костюмів)
Ім'я:Войтенко Валерія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442883199 ЄДРПОУ:02224548Очікувана вартість75 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи98395000-8 Слюсарські послуги (Прокатка листа 4мм)
Очікувана вартість2 808,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013039-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда сценічної конструкції 12х12 в межах реалізації гранту з УКФ "Великі уродини:170 років з Франком"
Ім'я:Гайдар Ірина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322600995 Факс:+380322767760ЄДРПОУ:02219731Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-009190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту дрібної мототехніки та заточка ланцюга за кодом ДК ЄЗС 021:2015 - 98390000-3 Інші послуги (98395000-8)
Очікувана вартість2 447,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-006311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипоклейка полімерного матеріалу на віконні конструкції будівлі
Очікувана вартість99 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-006144-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги пов'язані з утриманням, обслуговуванням, експлуатацією багатоквартирного будинку (за адресою вул. Незалежності, 10)
Очікувана вартість12 629,52 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-005949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 98391000-0 Послуги виведення з експлуатації (Послуги з демонтажу технологічного та холодильного обладнання харчоблоків)
Очікувана вартість99 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-004182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оренди та обслуговування світлодіодного (LED) екрана
Очікувана вартість21 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-011420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оренди обладнання
Очікувана вартість5 412,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оренди лавок та столів (під час проведення культурно-мистецького проєкту «Поліфонічний фестиваль «ЕнеїдаФест»)
Ім'я:Костюк Вячеслав ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380445945819 ЄДРПОУ:03922125Очікувана вартість49 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з оренди світлодіодного екрану розміром 10 м.кв. для проведення навчальної сесії "Серпнева нарада для керівників закладів"
Очікувана вартість45 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДемонтаж флюрографічного комплексу12Ф7
Очікувана вартість26 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro