Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «98371200-6»
-
ID: UA-2026-09-01-010509-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРитуальні послуги (код ДК 021:2015 – 98370000-7 - Поховальні та супутні послуги)
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРитуальні послуги (код ДК 021:2015 – 98370000-7 - Поховальні та супутні послуги)
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010415-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи98370000-7 Поховальні та супутні послуги (копка могили)
Очікувана вартість1 232,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРитуальні послуги (послуги пов'язані з похованням тіла померлого)
Очікувана вартість25 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідшкодування витрат на поховання військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань України, які загинули внаслідок військової агресії російської федерації проти України, та повязаних з цим ритуальних послуг за ДК 021:2015:98371200-6 Ритуальні послуги
Очікувана вартість24 346,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання ритуальних послуг на поховання військовослужбовця ЗСУ
Очікувана вартість27 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання ритуальних послуг на поховання військовослужбовця ЗСУ
Очікувана вартість27 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРитуальний товар
Очікувана вартість2 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008481-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРитуальні послуги (транспортування тіла, обслуговування похорону)
Очікувана вартість6 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-002358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРитуальні послуги (копання могили, опускання труни, закопування, надмогильний насип)
Очікувана вартість3 430,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006626-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРитуальні послуги з поховання
Ім'я:Батівська селищна рада Тараненко Дмитро ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380314149355 Веб сайт: ЄДРПОУ:22093410Очікувана вартість29 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-008215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРитуальні послуги (послуги пов'язані з похованням тіла померлого)
Очікувана вартість20 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-000523-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРитуальні послуги (копання могили, опускання труни, закопування могили, надмогильний насип)
Очікувана вартість3 430,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-005884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоховальні та супутні послуги (Ритуальні послуги)
Ім'я:Картавий Ігор МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380985079499 Факс:+380544891631ЄДРПОУ:04389035Очікувана вартість18 349,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-002108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання ритуальних послуг з поховання цивільних громадян, які проживали на території Есманьської селищної ради та загинули (померли) внаслідок російської агресії, військовослужбовців, які проживали на території Есманьської селищної ради та загинули (померли) внаслідок військової агресії Російської
Федерації проти України та померлих одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, від поховання яких відмовилися рідні, знайдених невпізнаних трупів на території Есманьської селищної ради (код ДК 021:2015 98370000-7 Поховальні та супутні послуги) Ім'я:Марченко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380662173980 ЄДРПОУ:04390191Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-002592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 — 98371200-6 — Ртуальні послуги (Труна, церковний набір, покривало, хрест, рушник, вінок ритуальний).
Ім'я:Турейська-Гайдай Алла МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380970865556 ЄДРПОУ:24978319Очікувана вартість18 260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-001430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРитуальні послуги (транспортування тіла, обслуговування похорону, копання ями)
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-000258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРитуальні послуги
Очікувана вартість9 096,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-09-000576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпорудження надгробків та облаштування місця поховання на могилах загиблих / померлих військовослужбовців Збройних Сил України, а також інших військових формувань та правоохоронних органів або осіб з їхнього числа, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України у зв’язку
з військовою агресією Російської Федерації проти України, за відсутності членів сім’ї або інших родичів Оголошено9 серп. 23:57
Прийом пропозицій9 серп. 23:57 – 17 серп. 09:00Очікувана вартість270 833,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-005469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРитуальні послуги (послуги пов'язані з похованням тіла померлого)
Очікувана вартість16 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro