Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «98363000-5»
-
ID: UA-2026-08-21-010534-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги по водолазному монтажу та демонтажу шандори №1 ГНС с. Ковалівка
Очікувана вартість23 580,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-002914-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиводолазне обстеження підводної частини несамохідного судна «ГАЛЛЕОН» з габаритними розмірами довжина 33,0 м., ширина 11,0м., висота борта 9,0м., з залученням підводного ехолота HDS9 GEN3 з датчиком: TOTAL Scan, Structur Scan 3D
Очікувана вартість50 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-004209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по обстеженню водного об'єкту (ДК 021:2015: 98360000-4 — Послуги у сфері морських перевезень)
Очікувана вартість19 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-010395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з водолазного обстеження та очищення підводної частини р/с "Сапфір"
Оголошено20 лип. 17:08
Прийом пропозицій20 лип. 17:08 – 28 лип. 12:00Очікувана вартість399 694,44 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-008713-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги водолазного обстеження та усунення перешкод з дна пляжу
Ім'я:Євтюхова Наталя ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484334047 Факс:+380484334649ЄДРПОУ:31693489Очікувана вартість265 884,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-005401-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбстеження водного об'єкту, а саме дна водного об'єкту, що розташований в селищі Голованівськ Кіровоградської області (місцевий пляж)
Ім'я:Світлана Леонідівна ЗакушнякE-mail: [email protected] Телефон: +380971028904, +380525222306 ЄДРПОУ:04366654Очікувана вартість14 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-010567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбстеження підводної частини акваторії дна
Ім'я:Вінцковська Валерія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380633766282 ЄДРПОУ:02304230Очікувана вартість8 065,41 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-010015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВодолазне обстеження дна акваторії місць масового відпочинку в межах Усатівської територіальної громади
Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-012848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги водолазного обстеження та усунення перешкод з дна пляжу
Ім'я:Євтюхова Наталя ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484334047 Факс:+380484334649ЄДРПОУ:31693489Оголошено9 черв. 17:09
Прийом пропозицій9 черв. 17:09 – 17 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість265 884,86 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-09-008839-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбстеження водних об’єктів, проведення підводного фото- і відеознімання
Оголошено9 черв. 16:35
Прийом пропозицій9 черв. 16:35 – 17 черв. 18:00Очікувана вартість13 610,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-09-008057-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗдійснення підводно-пошукових заходів, не пов’язаних з надзвичайними ситуаціями
Оголошено9 черв. 16:30
Прийом пропозицій9 черв. 16:30 – 17 черв. 18:00Очікувана вартість149 700,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-04-007929-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги по обстеженню дна акваторії пляжу
Очікувана вартість7 136,54 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-005676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по обстеженню дна акваторії пляжу
Очікувана вартість7 136,54 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-004014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обстеження водних об'єктів, проведення підводного фото- і відеознімання (4060042)
Очікувана вартість11 779,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-003684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обстеження водних об'єктів, проведення підводного фото- і відеознімання (4060042)
Очікувана вартість11 779,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-003918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з водолазного обстеження дна акваторії пляжу Державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» за адресою: м. Київ, Пуща-Водиця, 14-та лінія
Очікувана вартість40 662,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-003909-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиобстеження дна штучної водойми 19.1.1 в межах зони відпочинку згідно коду ДК 021:2015- 98363000-5 Послуги водолазів
Очікувана вартість14 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-009845-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбстеження дна річки Горинь в межах зони відпочинку
Ім'я:Загорський Олександр ІгоровичE-mail: [email protected] Телефон: +380672800608 ЄДРПОУ:44747627Очікувана вартість11 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-001561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВодолазне обстеження дна акваторії місць масового відпочинку в с.Яськи
Очікувана вартість19 995,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-006976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбстеження водних об’єктів (обстеження дна акваторії визначених місць масового відпочинку людей на водних об'єктах (міські пляжі м.Багачеве))
Ім'я:Красюк Альона СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380474020912 Факс:+380474020912ЄДРПОУ:04060832Очікувана вартість28 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro