Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «98360000-4»

  • ID: UA-2026-08-21-010534-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги по водолазному монтажу та демонтажу шандори №1 ГНС с. Ковалівка

    Ім'я:
    Андрій Бурдейний
    E-mail: [email protected] Телефон: +380512379142 ЄДРПОУ:
    01038921
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    23 580,80 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-27-002914-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    водолазне обстеження підводної частини несамохідного судна «ГАЛЛЕОН» з габаритними розмірами довжина 33,0 м., ширина 11,0м., висота борта 9,0м., з залученням підводного ехолота HDS9 GEN3 з датчиком: TOTAL Scan, Structur Scan 3D

    Ім'я:
    Песоцька Юлія
    E-mail: [email protected] Телефон: 0972426480 ЄДРПОУ:
    45210693
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    50 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-23-004450-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з проведення водолазного обстеження операційної акваторії ГТС бази -стоянки малих суден № 145 з промірами глибин за профілями

    Ім'я:
    Тетяна Дерев'яненко Олегівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380936923675 ЄДРПОУ:
    35880938
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    55 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-21-004209-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги по обстеженню водного об'єкту (ДК 021:2015: 98360000-4 — Послуги у сфері морських перевезень)

    Ім'я:
    Надія Соколова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982125030 ЄДРПОУ:
    04055104
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 700,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-20-010395-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з водолазного обстеження та очищення підводної частини р/с "Сапфір"

    Ім'я:
    Поліщук Ірина Олегівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380487744243 ЄДРПОУ:
    38017026
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 лип. 17:08

    Прийом пропозицій
    20 лип. 17:08 – 28 лип. 12:00
    Очікувана вартість

    399 694,44 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-05-000100-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи по водолазному обстеженню РЗП

    Ім'я:
    Ольга Миколаївна ВОЗНА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380473520861 ЄДРПОУ:
    21374420
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    28 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-30-013997-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги по водолазному обстеженню та очищенню дна акваторії пляжів (водних об'єктів) загального користування

    Ім'я:
    Наталія Сенчило
    E-mail: [email protected] Телефон: +380950559376 Веб сайт:
    http://pyriatyn.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    04057296
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 109,76 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-30-001800-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Водолазне обстеження підводної частини корпусу суден

    Ім'я:
    Руслан Сметаненко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503940701 Веб сайт:
    https://hydro.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    21720000
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 10:06

    Прийом пропозицій
    30 черв. 10:06 – 8 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    205 793,55 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-25-008903-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги по обстеженню водного об'єкту, а саме: дна трьох водних об'єктів.

    Ім'я:
    Олійник Аліна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0999095264 ЄДРПОУ:
    41744542
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 900,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-22-008713-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги водолазного обстеження та усунення перешкод з дна пляжу

    Ім'я:
    Євтюхова Наталя Григорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380484334047 Факс:
    +380484334649
    ЄДРПОУ:
    31693489
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    265 884,84 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-19-005401-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Обстеження водного об'єкту, а саме дна водного об'єкту, що розташований в селищі Голованівськ Кіровоградської області (місцевий пляж)

    Ім'я:
    Світлана Леонідівна Закушняк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971028904, +380525222306 ЄДРПОУ:
    04366654
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 500,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-16-008692-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015:98360000-4: Послуги у сфері морських перевезень (98363000-5 - Послуги водолазів)

    Ім'я:
    Роман Брандт
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976251009 ЄДРПОУ:
    32569790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 803,85 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-12-010567-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Обстеження підводної частини акваторії дна

    Ім'я:
    Вінцковська Валерія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380633766282 ЄДРПОУ:
    02304230
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 065,41 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-12-010015-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Водолазне обстеження дна акваторії місць масового відпочинку в межах Усатівської територіальної громади

    Ім'я:
    Юлія Ігорівна Стельмах
    E-mail: [email protected] Телефон: +380968356035 ЄДРПОУ:
    04377888
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    40 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-11-010967-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга по водолазному обстеженню та очищенню дна акваторії пляжу (водного об’єкта) загального користування

    Ім'я:
    Світлана Гаркавенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380959308970 ЄДРПОУ:
    37301969
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 407,39 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-09-012848-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги водолазного обстеження та усунення перешкод з дна пляжу

    Ім'я:
    Євтюхова Наталя Григорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380484334047 Факс:
    +380484334649
    ЄДРПОУ:
    31693489
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 черв. 17:09

    Прийом пропозицій
    9 черв. 17:09 – 17 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    265 884,86 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-09-008839-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Обстеження водних об’єктів, проведення підводного фото- і відеознімання

    Ім'я:
    Мигаль Оксана Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982309784 ЄДРПОУ:
    04060708
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 черв. 16:35

    Прийом пропозицій
    9 черв. 16:35 – 17 черв. 18:00
    Очікувана вартість

    13 610,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-09-008057-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Здійснення підводно-пошукових заходів, не пов’язаних з надзвичайними ситуаціями

    Ім'я:
    Мигаль Оксана Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982309784 ЄДРПОУ:
    04060708
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 черв. 16:30

    Прийом пропозицій
    9 черв. 16:30 – 17 черв. 18:00
    Очікувана вартість

    149 700,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-05-009636-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з здійснення підводно-пошукових заходів, не пов'заних з надзвичайними ситуаціями за адресою м. Тернопіль, вул. Білецька (обстеження дна акваторії пляжу "Циганка")

    Ім'я:
    Прус Валентина Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380352525825 ЄДРПОУ:
    02220059
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    32 460,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-04-007929-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги по обстеженню дна акваторії пляжу

    Ім'я:
    Наталія Бобрик
    E-mail: [email protected] Телефон: +380983770996 ЄДРПОУ:
    04754871
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 136,54 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 52 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro