Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «98350000-1»
-
ID: UA-2026-08-27-008061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи98351100-9 Послуги автостоянок
Очікувана вартість2 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-014286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги стоянки для зберігання транспортних засобів
Оголошено20 серп. 23:45
Прийом пропозицій20 серп. 23:45 – 28 серп. 08:00Очікувана вартість17 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-003544-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по розбиранню та переробці обладнання
Ім'я:Брайченко Катерина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380522565533 Факс:+380522565533ЄДРПОУ:38302240Очікувана вартість3 888,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-001610-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по відповідальному зберіганню тимчасово затриманого транспортного засобу, на який накладено арешт (для структурного підрозділу Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України, що територіально розміщений в Івано-Франківській області)
Очікувана вартість10 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-012653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги стоянки відпочинкових транспортних засобів
Очікувана вартість150,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-007142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання місця для стоянки службового автомобіля Вінницького обласного центру зайнятості
Очікувана вартість4 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-001475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПереробка сміття
Очікувана вартість99 198,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-004423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі зберігання речових доказів у вигляді автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів у вигляді речових доказів на
спеціальних майданчиках і стоянках територіальних органів Національної поліції Очікувана вартість62 685,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-003122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з гаражного зберігання та обслуговування автотранспорту
Оголошено28 лип. 13:50
Прийом пропозицій28 лип. 13:50 – 5 серп. 10:00Очікувана вартість57 120,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-27-007926-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги стоянки
Ім'я:Мартиненко Андрій ГригоровичE-mail: [email protected] Телефон: +380542327774 Факс:+380542326703ЄДРПОУ:24023394Очікувана вартість2 661,29 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-002025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із забезпечення стоянки та зберігання автотранспорту (код ДК 021:2015 – 98350000-1 «Послуги громадських пунктів збору та переробки сміття»)
Очікувана вартість66 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-001099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по забезпеченню стоянки шкільних автобусів, що охороняється
Очікувана вартість4 840,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-000429-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги по тимчасовому відповідальному зберіганні автомобіля
Очікувана вартість7 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-004050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації паркування автомобіля Замовника
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-008192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по відповідальному зберіганню тимчасово затриманого транспортного засобу, на який накладено арешт (для структурного підрозділу Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України, що територіально розміщений в Івано-Франківській області)
Очікувана вартість18 220,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-005129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із забезпечення стоянки та зберігання автотранспорту (код ДК 021:2015 – 98350000-1 «Послуги громадських пунктів збору та переробки сміття»)
Оголошено13 лип. 13:09
Прийом пропозицій13 лип. 13:09 – 21 лип. 17:00Очікувана вартість67 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-10-006824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУтримання та експлуатація двох гаражів - стоянок
Очікувана вартість1 260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-001775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по забезпеченню стоянки шкільних автобусів, що охороняється
Очікувана вартість7 360,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-010253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з утилізації комп'ютерної техніки та іншого обладнання
Очікувана вартість4 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-008043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 98351000-8 Послуги бронювання та передплаченого користування 6 (шістьма) місцями для паркування транспортних засобів на облаштованому майданчику для паркування транспортних засобів за адресою: м. Київ, Шевченківський район, вул. Терещенківська, №13/7 в межах паркувального майданчика
№А1047 за адресою: вул. Терещенківська (від бульв. Тараса Шевченка до вул. Гетьмана Павла Скоропадського) (вздовж вулиці з обох сторін) розташованого в І-ІІІ територіальній зоні паркування Очікувана вартість158 760,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro