Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «98341140-8»
-
ID: UA-2026-08-28-009652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з утримання будинків, технічного та експлуатаційного обслуговування інженерних мереж та елементів будівель
Оголошено28 серп. 15:47
Прийом пропозицій28 серп. 15:47 – 5 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-06-16-008466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з утримання будинку та прибудинкової території
Очікувана вартість24 280,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-007381-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обслуговування приміщень будівлі головного корпусу НДГРІ за адресою: м. Кривий Ріг, просп. Університетський, 57. Код ДК 021:2015 98340000-8 – «Послуги з тимчасового розміщення (проживання) та офісні послуги»
Очікувана вартість58 261,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-001060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи153-09 Послуги з утримання будинків і прибудинкових територій
Ім'я:Подсоха Олександр ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380961357346 ЄДРПОУ:03491381Очікувана вартість33 816,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-013979-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплексне обслуговування захисної споруди цивільного захисту на території Старосалтівської територіальної громади Чугуївського району Харківської області (ДК 021:2015 98341140-8 - Послуги з доглядання за будинками)
Оголошено18 трав. 19:18
Прийом пропозицій18 трав. 19:18 – 26 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість560 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-10-001376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прибирання прибудинкової території та експлуатаційні витрати
Ім'я:Дружкова Кароліна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444824199 ЄДРПОУ:37393782Очікувана вартість13 111,14 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-18-015171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивідшкодування витрат з надання комунальних послуг
Очікувана вартість21 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-09-011859-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з управління багатоквартирним будинком (утримання будинку та прибудинкової території м. Охтирка)
Ім'я:Самсоненко Оксана МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380958343740 ЄДРПОУ:21108013Очікувана вартість5 306,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-05-004975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обслуговування будинків і споруд та прибудинкових територій
Очікувана вартість82 267,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-04-014248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з доглядання будинками
Очікувана вартість4 009,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-04-004645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з управління будинків і споруд та прибудинкових територій у житловому буд.№30 по вул.Дорошенка заг.пл 89,0 м.кв
Очікувана вартість6 194,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-20-011758-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території (м. Конотоп)
Ім'я:Самсоненко Оксана МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380958343740 ЄДРПОУ:21108013Очікувана вартість21 314,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-20-009653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення та ліквідації аварій у внутрішньобудинкових мережах
Ім'я:Панасенко Валерій СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380623631125 ЄДРПОУ:44000591Очікувана вартість400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-19-007908-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з управління багатоквартирним будинком у житловому будинку на просп. Голосіївський, 17-Б
Очікувана вартість19 711,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-19-006366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи58-09 Послуги з утримання будинків і прибудинкових територій
Ім'я:Подсоха Олександр ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380961357346 ЄДРПОУ:03491381Очікувана вартість10 273,38 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-17-002485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 98341140-8 Послуги з доглядання за будинками
Очікувана вартість1 707,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-16-009560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСплата за послуги з управління будинком № 13 по вулиці Відінській у м.Рівне
Очікувана вартість10 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-10-009834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у будинку, що знаходиться за адресою: вул. Покровська будинок № 2/5
Очікувана вартість13 150,61 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-10-006727-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з утримання будинку та прибудинкової території
Ім'я:Кіндзер Михайло ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380676711541 Веб сайт: ЄДРПОУ:05393837Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-09-015824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у житловому будинку по вул.Робочій,1/2, м.Миколаїв
Очікувана вартість9 360,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro