Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «98341000-5»
-
ID: UA-2026-08-28-009652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з утримання будинків, технічного та експлуатаційного обслуговування інженерних мереж та елементів будівель
Оголошено28 серп. 15:47
Прийом пропозицій28 серп. 15:47 – 5 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-09-01-010933-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги тимчасового розміщення (проживання) для учасників навчально-тренувального збору національної збірної команди України з пара спортивних танців серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату по підготовці до міжнародних змагань з 14 вересня по 29 вересня 2026 року
Очікувана вартість97 650,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з тимчасового проживання (згідно номерного фонду) для учасників навчально-тренувального збору національної збірної команди України з волейболу (жінки) серед осіб з порушеннями слуху до міжнародних змагань з 21 вересня по 06 жовтня 2026 року
Очікувана вартість293 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005144-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проживання
Очікувана вартість28 050,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-29-000259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з тимчасового розмміщення учасників спортивних змагань серед працівників ненергетичних галузей України
Очікувана вартість45 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з тимчасового розміщення (проживання) вистава/сойчино крило
Очікувана вартість13 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з тимчасового розміщення (проживання) № 158-18/07/2026
Очікувана вартість217 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипроживання учасників НТЗ
Ім'я:Подлєсний Валерій ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380663845149 ЄДРПОУ:43406170Очікувана вартість93 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-22-000274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проживання
Очікувана вартість46 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-22-000232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проживання
Очікувана вартість56 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуга з тимчасового розміщення (проживання) іногородніх учасників спортивного змагання 90 осіб
Ім'я:Константінова Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380522351297 Факс:+380522351297ЄДРПОУ:23228444Очікувана вартість169 410,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-007210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з тимчасового розміщення спортсменів та забезпечення харчування
Очікувана вартість75 880,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипроживання учасників нтз
Ім'я:Подлєсний Валерій ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380663845149 ЄДРПОУ:43406170Очікувана вартість97 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-010969-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідшкодування вартості путівки без лікування санаторно-курортного закладу особі, яка супроводжує особу з інвалідністю 1 групи внаслідок війни (код ДК 021:2015 – 98340000-8 - Послуги з тимчасового розміщення (проживання) та офісні послуги)
Очікувана вартість13 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-007014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з проживання
Очікувана вартість89 100,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проживання
Очікувана вартість28 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-010638-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг проживання
Очікувана вартість94 725,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-013364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проживання
Очікувана вартість76 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-011230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з тимчасового розміщення (проживання)
Очікувана вартість9 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-010621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з тимчасового розміщення (проживання)
Очікувана вартість81 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro