Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «98340000-8»

  • ID: UA-2026-08-28-009652-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з утримання будинків, технічного та експлуатаційного обслуговування інженерних мереж та елементів будівель

    Ім'я:
    Інна Бабкова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442851872 Веб сайт:
    http://court.gov.ua/tu11/
    ЄДРПОУ:
    26268059
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:47

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:47 – 5 вер. 01:00
    Очікувана вартість

    2 630 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 3 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-005338-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з тимчасового розміщення та офісні послуги ( 98340000-8 Послуги з тимчасового розміщення (проживання) та офісні послуги)

    Ім'я:
    Дмитро Шевченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380932089895 ЄДРПОУ:
    34850326
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    108 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-005029-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з проживання учасників обласного заходу Обласний семінар-тренінг «Школа виховників Джур» (КОД ПО ДК 021.2015: 98341000-8 «Послуги з тимчасового розміщення (проживання)»)

    Ім'я:
    Варава Оксана Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380660441777 ЄДРПОУ:
    26349958
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 250,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-010933-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги тимчасового розміщення (проживання) для учасників навчально-тренувального збору національної збірної команди України з пара спортивних танців серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату по підготовці до міжнародних змагань з 14 вересня по 29 вересня 2026 року

    Ім'я:
    Пчелін Сергій Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442932043 ЄДРПОУ:
    21565278
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    97 650,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-007232-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з тимчасового розміщення (проживання) учасників спортивного заходу (№2458/2.018/5 , 2236/9)

    Ім'я:
    Литвин Владислав Валерійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442870298 ЄДРПОУ:
    03767831
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    133 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-004833-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з короткотермінового проживання

    Ім'я:
    Олена Шойхет
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976940424 ЄДРПОУ:
    05534261
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    26 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-002010-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з тимчасового розміщення (проживання) учасників спортивного заходу (№2350/1.046/1, зі змінами 20.08.2026 №2384/1.046/1, №2164/1)

    Ім'я:
    Яна Петришина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442466973 ЄДРПОУ:
    03767831
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    150 364,37 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-012390-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з тимчасового розміщення (проживання) запрошених Замовником театральних колективів та окремих виконавців - учасників фестивалю «Схід Опера Фест - 2026» в рамках виконання Договору про надання гранту № 9EVE11-26258 від 01 червня 2026 року.

    Ім'я:
    Кірічик Ю.С.
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577077015 ЄДРПОУ:
    38385217
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    33 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-012043-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з тимчасового проживання (згідно номерного фонду) для учасників навчально-тренувального збору національної збірної команди України з волейболу (жінки) серед осіб з порушеннями слуху до міжнародних змагань з 21 вересня по 06 жовтня 2026 року

    Ім'я:
    Пчелін Сергій Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442932043 ЄДРПОУ:
    21565278
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    293 850,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-006675-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з тимчасового розміщення (проживання) учасників спортивного заходу (2469/4.30/5, 2292/5)

    Ім'я:
    Литвин Владислав Валерійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442870298 ЄДРПОУ:
    03767831
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    790 125,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-005144-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з проживання

    Ім'я:
    Сімончик Марина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380971517334 ЄДРПОУ:
    38510318
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    28 050,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-30-000001-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з тимчасового розміщення (проживання) учасників спортивного заходу (№2391/1.025/5, №2130/1)

    Ім'я:
    Яна Петришина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442466973 ЄДРПОУ:
    03767831
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    66 150,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-29-000280-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з тимчасового розмміщення учасників спортивних змагань серед працівників ненергетичних галузей України

    Ім'я:
    Слободянюк Любов Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380503308230 ЄДРПОУ:
    02605428
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-29-000259-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з тимчасового розмміщення учасників спортивних змагань серед працівників ненергетичних галузей України

    Ім'я:
    Слободянюк Любов Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380503308230 ЄДРПОУ:
    02605428
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    45 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-009180-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з тимчасового розміщення

    Ім'я:
    Валентин Сідоров
    E-mail: [email protected] Телефон: +380998447334 Веб сайт:
    https://sportforall.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    26437415
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-007463-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з тимчасового проживання співробітників

    Ім'я:
    Наталія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380502598779 ЄДРПОУ:
    32576420
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-006849-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги проживання за кодом ДК 021:2015: 98340000-8 Послуги з тимчасового розміщення (проживання) та офісні послуги

    Ім'я:
    Веселовський Денис Олегович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380974584885 ЄДРПОУ:
    02146920
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    78 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-004747-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Надання послуг на проживання в гуртожитку ліцеїсток Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені героя України Віталія Коваля Полтавської обласної

    Ім'я:
    Любов Вільхова
    E-mail: [email protected] Телефон: 380968173369 ЄДРПОУ:
    25867728
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    140 469,68 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-004002-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги по розміщеню учасників Всеукраїнських спортивних змагань серед учасників енергетичних галузей України

    Ім'я:
    Слободянюк Любов Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380503308230 ЄДРПОУ:
    02605428
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    94 300,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-000479-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з тимчасового розміщення (проживання) та офісні послуги

    Ім'я:
    Калугіна Олена Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380612390481 Факс:
    +380612390481
    ЄДРПОУ:
    02313714
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    173,69 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro