Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «98330000-5»
-
ID: UA-2026-08-28-010568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги плавального басейну на 2026 рік(код ДК 021:2015:98330000-5 Послуги у сфері фітнесу та догляду за тілом)
Оголошено28 серп. 16:46
Прийом пропозицій28 серп. 16:46 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість465 500,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-26-006660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки програм
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги плавального басейну (ДК 021:2015:98330000-5 Послуги у сфері фітнесу та догляду за тілом)
Ім'я:В ячеслав МотовиловецьE-mail: [email protected] Телефон: +380459453009 Веб сайт: ЄДРПОУ:37721647Оголошено21 серп. 14:57
Прийом пропозицій21 серп. 14:57 – 29 серп. 14:50Очікувана вартість79 687,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-012278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки програми тренувань
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012231-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки програми тренувань
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки програми тренувань
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012057-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки програми тренувань
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки програми тренувань
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-008398-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з роблення системи та програми проведення заходів, реєстрації учасників на платформі, модерації змагального майданчику
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-008252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з роблення системи та програми проведення заходів, складання графіків проведення змагань, ведення протоколів, модернізації змагального майданчику
Очікувана вартість80 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-002369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з роблення системи та програми проведення заходів, складання графіків проведення змагань, ведення протоколів, модернізації змагального майданчику
Очікувана вартість80 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-009747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з роблення системи та програми проведення спортивних заходів, реєстрації учасників на платформі, модерації і адміністрування змагальних майданчиків
Очікувана вартість92 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з роблення системи та програми проведення спортивних заходів, реєстрації учасників на платформі, модерації і адміністрування змагальних майданчиків
Очікувана вартість92 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-003760-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги сауни учасникам НТЗ з національної збірної команди України з дзюдо серед спортсменів з порушенням зору (жінки)
Очікувана вартість11 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-002346-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги сауни учасникам НТЗ з національної збірної команди України з дзюдо серед спортсменів з порушенням зору (чоловіки)
Очікувана вартість11 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-007656-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки програми та системи змагань з біатлону серед учнів та учениць
Очікувана вартість98 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-001808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги сауни під час проведення НТЗ національної збірної команди України з пара плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору до міжнародних змагань з 07.08.-02.09.2026 р. (Наказ №486 від 16.07.2026 р. і наказ №501 від 22.07.2026 р.)
Ім'я:Микитенко Римма ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380532562224 Факс:+380532564071ЄДРПОУ:13959709Очікувана вартість5 471,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-007635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги сауни
Очікувана вартість9 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-012769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги користування тренажерним залом для учасників навчально тренувального збору національної збірної команди України з тенісу серед осіб з порушеннями слуху з метою підготовки до міжнародних змагань з 09 серпня по 19 серпня 2026 року
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-005858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки програми змагального комплексу для ветеранів
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro