Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «98312000-3»

  • ID: UA-2026-09-01-008368-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги дезінфекції методом сухого чищення (обробка подушок, матраців та ковдр)

    Ім'я:
    Юнова Галина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380983642521 ЄДРПОУ:
    26234132
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 319,55 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-007800-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з прання і сухого чищення

    Ім'я:
    Косаківська Ольга Маратівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380962028408 ЄДРПОУ:
    26314533
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-29-000550-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з чищення: хімчистка м'яких меблів (крісел)

    Ім'я:
    Коваль Катерина Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 ЄДРПОУ:
    02224643
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-004056-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги дезінфекції та дезінсекції методом сухого чищення (обробка подушок, матраців та ковдр)

    Ім'я:
    Федорович Галина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380682210535 ЄДРПОУ:
    40165746
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 980,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-001767-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги дезінфекції та дезінсекції методом сухого чищення (обробка подушок, матраців та ковдр)

    Ім'я:
    Максімова Марія Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380965753507 ЄДРПОУ:
    26242048
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 640,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-013283-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги дезінфекції та дезінсекції методом сухого чищення (обробка подушок, матраців та ковдр)

    Ім'я:
    Качан Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380971361121 ЄДРПОУ:
    43088722
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 148,23 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-006659-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    чистка килимів

    Ім'я:
    Алла Яковлєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677466575 Веб сайт:
    http://theatre.te.ua
    ЄДРПОУ:
    02225737
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 428,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-012571-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    98310000-9 Послуги з прання та сухого чищення(послуги з чищення текстильних виробів та хімічної чистки м'яких меблів)

    Ім'я:
    Бець Юлія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674006522 ЄДРПОУ:
    34770073
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-008192-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги оренди та чищення брудопоглинаючих килимів

    Ім'я:
    Нестерова Аліна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0445234014 ЄДРПОУ:
    26200529
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 14:45

    Прийом пропозицій
    14 серп. 14:45 – 24 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    274 789,40 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-13-009335-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з чищення: хімічне чищення ковроліну в приміщенні за адресою: м. Одеса пров. Театральний, 1

    Ім'я:
    Озерняк Олена Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 ЄДРПОУ:
    02224643
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-012846-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код за ДК 021:2015- 98310000-9 Послуги з прання і сухого чищення

    Ім'я:
    Ірина Шушпаннікова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380953188688 Веб сайт:
    http://www.koncha-zaspa.kiev.ua
    ЄДРПОУ:
    01981715
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 23:40

    Прийом пропозицій
    12 серп. 23:40 – 24 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    541 666,70 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-12-012154-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з прання і сухого чищення (Послуги хімчистки безкаркасних крісел) 98310000-9

    Ім'я:
    Ліщенко Наталія Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380664200159 ЄДРПОУ:
    35961021
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-03-007631-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дезактивація спецодягу методом прання

    Ім'я:
    Даниленко Юлія Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380457921320 ЄДРПОУ:
    25881800
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    239 416,18 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-30-008726-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з хімчистки килимів та килимових виробів

    Ім'я:
    Ольга Науменко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445863808 ЄДРПОУ:
    20077720
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 15:56

    Прийом пропозицій
    30 лип. 15:56 – 7 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    99 995,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-05-004000-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з очищення та знезараження матраців

    Ім'я:
    Юлія Шевченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442050506 Веб сайт:
    https://artek.ua
    ЄДРПОУ:
    16502790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 880,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-22-008813-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Хімчистка текстильних виробів

    Ім'я:
    Марія Дмитроца
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969505727 Веб сайт:
    http://otgteachers.blogspot.com/
    ЄДРПОУ:
    43041459
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-06-008129-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з прання і сухого чищення

    Ім'я:
    Косаківська Оксана Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444840525 ЄДРПОУ:
    20062138
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    30 520,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-04-011127-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    УОКЧР26П-070; 98310000-9 Послуги з прання і сухого чищення (Послуги з прання текстильних виробів)

    Ім'я:
    Ольга Стипанець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675808726 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua
    ЄДРПОУ:
    37269260
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 трав. 15:56

    Прийом пропозицій
    4 трав. 15:56 – 12 трав. 10:00
    Очікувана вартість

    2 309 760,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-25-000253-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з чищення брудопоглинаючого покриття

    Ім'я:
    Віталій Машук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442560383 Веб сайт:
    https://health.mvs.gov.ua/poliklinika
    ЄДРПОУ:
    08735095
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 080,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-22-014480-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з хімічного чищення циркових костюмів та іншого майна

    Ім'я:
    Гречишнікова Крістіна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380633197887 ЄДРПОУ:
    02174618
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 357,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 18 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro