Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «98310000-9»
-
ID: UA-2026-09-02-008560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з прання і сухого чищення
Оголошено2 вер. 14:39
Прийом пропозицій2 вер. 14:39 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-002256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з прання і сухого чищення (ДК 021:2015 “98310000-9“)
Оголошено2 вер. 10:25
Прийом пропозицій8 вер. 08:00 – 11 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-005271-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з прання і сухого чищення, за ДК 021:2015-98310000-9 Послуги з прання і сухого чищення
Оголошено1 вер. 13:24
Прийом пропозицій1 вер. 13:24 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-011018-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХімчистка салону автомобіля - 98310000-9 — Послуги з прання і сухого чищення (загальні послуги хімчистки, які теж інколи обирають замовники).
Ім'я:Ступницька Наталія ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380961761083 ЄДРПОУ:05459051Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-009251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прання білизни згідно коду ДК 021:2015 98310000-9 Послуги з прання і сухого чищення
Очікувана вартість24 999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007512-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з хімічної чистки килимового покриття в партері і ложах та чистка тканинного оздоблення елементів лож та балконів
Очікувана вартість74 975,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-005397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з прання та сухого чищення штор і тюлей
Очікувана вартість44 259,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-005195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прання і сухого чищення
Очікувана вартість3 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008806-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прання білизни
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прання і сухого чищення
Очікувана вартість7 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з дезактивації спецодягу методом прання ПуСО «Лелів»
Ім'я:Руденко Олексій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380934508918 ЄДРПОУ:40247540Очікувана вартість99 770,91 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008368-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги дезінфекції методом сухого чищення (обробка подушок, матраців та ковдр)
Очікувана вартість4 319,55 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з фарбування
Очікувана вартість99 850,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-01-005970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прання і сухого чищення
Очікувана вартість522,58 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 98310000-9 Послуги з прання та сухого чищення
Ім'я:Євгеній Іванович ХлівнюкE-mail: [email protected] Телефон: +380675870450 Веб сайт: ЄДРПОУ:02125622Очікувана вартість13 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги оренди та заміни брудопоглинаючих килимів: Львівська область, Чернівецька область, Волинська область, Рівненська область, Тернопільська область (ID тендера на "tender.privatbank.ua": PB-2026-06-18-3070437) (Звіт про укладення договору)
Очікувана вартість1 143 870,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прання і сухого чищення
Очікувана вартість99 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прання і сухого чищення
Очікувана вартість140 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХімчистка сидінь
Ім'я:Ступницька Наталія ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380961761083 ЄДРПОУ:05459051Очікувана вартість2 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги дезінфекції та дезінсекції методом сухого чищення (обробка подушок, матраців та ковдр)
Очікувана вартість5 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro