Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «98300000-6»
-
ID: UA-2026-09-01-006248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиготовлення та встановлення памʼятних знаків на могилах загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, які брали безпосередню участь у збройному конфлікті внаслідок військової агресії РФ проти України, на території Лубенської територіальної громади
Ім'я:Цибульська Кіра ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380536171454 Веб сайт: ЄДРПОУ:24565327Оголошено1 вер. 14:39
Прийом пропозицій1 вер. 14:39 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-005271-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з прання і сухого чищення, за ДК 021:2015-98310000-9 Послуги з прання і сухого чищення
Оголошено1 вер. 13:24
Прийом пропозицій1 вер. 13:24 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поховання померлих підопічних геріатричного пансіонату
Оголошено31 серп. 19:51
Прийом пропозицій31 серп. 19:51 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з пошиття медичного одягу (ДК 021:2015: 98390000-3 Інші послуги )
Оголошено31 серп. 17:03
Прийом пропозицій31 серп. 17:03 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Поховання самотніх влітку ‒ ДК 021:2015: 98371000-4 Поховальні послуги; Кремація самотніх ‒ ДК 021:2015: 98371120-1 Послуги крематоріїв)
Оголошено31 серп. 17:03
Прийом пропозицій31 серп. 17:03 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-007111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОблаштування намогильними спорудами місць поховань загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, місце проживання яких було зареєстроване в м.Запоріжжі та які поховані на кладовищах м.Запоріжжя (кладовища, які перебувають у господарському віданні Спеціалізованого комунального підприємства
«Запорізька ритуальна служба»). Оголошено31 серп. 14:43
Прийом пропозицій31 серп. 14:43 – 8 вер. 11:10 -
ID: UA-2026-08-31-005197-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з перевезення тіл загиблих (померлих) військовослужбовців спеціалізованим транспортом (автокатафалком)
Оголошено31 серп. 13:21
Прийом пропозицій31 серп. 13:21 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-010568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги плавального басейну на 2026 рік(код ДК 021:2015:98330000-5 Послуги у сфері фітнесу та догляду за тілом)
Оголошено28 серп. 16:46
Прийом пропозицій28 серп. 16:46 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з утримання будинків, технічного та експлуатаційного обслуговування інженерних мереж та елементів будівель
Оголошено28 серп. 15:47
Прийом пропозицій28 серп. 15:47 – 5 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-28-008697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги, пов’язані з похованням військовослужбовців, які загинули (померли) під час перебування на військовій службі, у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України
Оголошено28 серп. 15:12
Прийом пропозицій28 серп. 15:12 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-008532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з оренди медичного обладнання - комп’ютерного томографу
Оголошено28 серп. 15:05
Прийом пропозицій28 серп. 15:05 – 7 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-28-003623-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з встановлення кенотафів особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, з числа осіб, які судом оголошені померлими
Оголошено28 серп. 11:31
Прийом пропозицій28 серп. 11:31 – 5 вер. 09:10 -
ID: UA-2026-08-27-011521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнші послуги (Послуга з виведення з експлуатації апаратних блоків та антено-фідерних систем стаціонарних комплексів “АІК” та їх модифікацій у м. Харкові, м. Полтаві, м. Сумах, м. Чернігові)
Оголошено27 серп. 16:41
Прийом пропозицій27 серп. 16:41 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-002836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з прання та прасування білизни
Оголошено27 серп. 10:50
Прийом пропозицій27 серп. 10:50 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-005584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ексгумації останків військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань України, та їх транспортування до Національного військового кладовища для перепоховання
Ім'я:Олександр ДегтярьовE-mail: [email protected] Телефон: +380503039421 Веб сайт: ЄДРПОУ:03196564Оголошено26 серп. 12:24
Прийом пропозицій26 серп. 12:24 – 3 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-08-24-008567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнші послуги (Демонтаж та передислокування демонтованого обладнання)
Оголошено24 серп. 16:00
Прийом пропозицій24 серп. 16:00 – 4 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-24-007556-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРитуальні послуги (Послуги з перевезення та поховання загиблих учасників бойових дій військовослужбовців та інших осіб, померлих (загиблих) у зв'язку із військовою агресією російської федерації проти України)
Ім'я:Ліля БілоусE-mail: [email protected] Телефон: +380566741061, +380963690752 Веб сайт: ЄДРПОУ:04052212Оголошено24 серп. 15:24
Прийом пропозицій24 серп. 15:24 – 3 вер. 15:41 -
ID: UA-2026-08-21-009981-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з оренди медичного обладнання - комп’ютерного томографу
Оголошено21 серп. 15:24
Прийом пропозицій21 серп. 15:24 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-17-009932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги по транспортуванню та наданню ритуальних послуг для здійснення поховань невпізнаних тіл (останків) військовослужбовців, поліцейських, які загинули (померли) внаслідок збройної агресії проти України
Оголошено17 серп. 15:49
Прийом пропозицій17 серп. 15:49 – 29 серп. 10:00 -
ID: UA-2021-02-01-014741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгипослуги з утримання та догляду за кладовищами м.Шостки
Ім'я:Шкарін Сергій ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380544975348 Факс:+380544975348ЄДРПОУ:22982512Оголошено1 лют. 2021 18:35
Прийом пропозицій1 лют. 2021 18:35 – 17 лют. 2021 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення