Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «98100000-4»
-
ID: UA-2026-09-01-010089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги щодо цілодобового обслуговування операторами автономної котельні Підприємства
Ім'я:Мерещенко Наталя ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0630317784 Веб сайт: ЄДРПОУ:03190320Оголошено1 вер. 16:32
Прийом пропозицій1 вер. 16:32 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій
Ім'я:Петренко Сергій ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380444267741 Факс:+380444264502ЄДРПОУ:43348622Оголошено31 серп. 20:22
Прийом пропозицій31 серп. 20:22 – 8 вер. 20:23 -
ID: UA-2026-09-05-000755-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з наглядового аудиту системи управління якістю, сертифікованої на відповідність вимогам ДСТУ 180 9001:2015
Очікувана вартість25 305,47 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із побудови сценічної конструкції та забезпечення світловим обладнанням для зйомок фіналу Національного відбору на Дитячий пісенний конкурс Євробачення - 2026
Очікувана вартість2 525 919,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-005352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДодатковий членський внесок за 2026 рік Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 98130000-3 - Послуги різних членських організацій
Очікувана вартість13 340,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-004753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 98130000-3 - Послуги різних членських організацій (Членський внесок за участь у Полтавській асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціація ")
Очікувана вартість30 344,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-002687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧленський внесок за 2026 рік Класифікація за ДК 021-2015 (CPV)98130000-3 - Послуги різних членських організацій
Очікувана вартість20 845,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-002121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій
Очікувана вартість110 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-001986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧленський внесок за 2026 рік Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 98130000-3 - Послуги різних членських організацій
Очікувана вартість20 845,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з переоформлення сертифіката про акредитацію освітньо-професійних програм у сфері фахової передвищої освіти
Очікувана вартість6 917,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-006197-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата командних членських внесків команд, учасників "Обласної дитячо-юнацької футбольної ліги" та інших заходів, які проводяться асоціацією футболу.
Очікувана вартість14 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-004737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСплата членських внесків
Очікувана вартість17 294,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-002657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання завдань місцевої програми розвитку фізичної культури і спорту (членські внески)
Очікувана вартість45 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-000480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідтвердження компетентності як аудитора (Воропаєв В.М.,Матрос НА, Сочинська Н.Г., Романенко І.М.)
Очікувана вартість20 240,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-000305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗдійснення контролю за особистим кабінетом Замовника с.Верхній Бишкин офіс старости
Ім'я:Маргарита КалашникE-mail: [email protected] Телефон: +380663620258 Веб сайт: ЄДРПОУ:44377675Очікувана вартість27 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-000273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗдійснення контролю за особистим кабінетом Замовника с.Киселі офіс старости
Ім'я:Маргарита КалашникE-mail: [email protected] Телефон: +380663620258 Веб сайт: ЄДРПОУ:44377675Очікувана вартість27 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-013187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипредставництво інтересів роботодавця та захисту його законних прав в соціальному діалозі та колективних переговорах на галузевому рівні відповідно до діючого законодавства
Ім'я:Горбаченко Марина РусланівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976456208 ЄДРПОУ:32018333Очікувана вартість8 923,73 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-011837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій (Послуга з переоформлення сертифіката про акредитацію освітньо-професійних програм у сфері фахової передвищої освіти)
Ім'я:Бабенко Ірина ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444565205,380444565345,380983362727 ЄДРПОУ:02544537Очікувана вартість1 729,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-011514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧленський внесок за 2026 р.Згідно коду ДК 021:2015-98130000-3 «Послуги різних членських організацій»
Очікувана вартість16 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата членських внесків за участь команди "Учасника" ФК "Олимп" у змаганнях Чемпіонату та Кубку Одеського району серед аматорських команд сезону 2026 року
Очікувана вартість37 870,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro