Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «98000000-3»
-
ID: UA-2026-09-03-009179-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з транспортування невпізнаних тіл (останків) військовослужбовців, поліцейських, які загинули (померли) внаслідок збройної агресії проти України, до Національного військового меморіального кладовища, а також надання предметів ритуальної належності та ритуальних послуг (крім тих, які
забезпечуються за рахунок державного бюджету відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.12.2024 року №1466) Оголошено3 вер. 14:41
Прийом пропозицій3 вер. 14:41 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-008560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з прання і сухого чищення
Оголошено2 вер. 14:39
Прийом пропозицій2 вер. 14:39 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-002256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з прання і сухого чищення (ДК 021:2015 “98310000-9“)
Оголошено2 вер. 10:25
Прийом пропозицій8 вер. 08:00 – 11 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-010089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги щодо цілодобового обслуговування операторами автономної котельні Підприємства
Ім'я:Мерещенко Наталя ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0630317784 Веб сайт: ЄДРПОУ:03190320Оголошено1 вер. 16:32
Прийом пропозицій1 вер. 16:32 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-006248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиготовлення та встановлення памʼятних знаків на могилах загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, які брали безпосередню участь у збройному конфлікті внаслідок військової агресії РФ проти України, на території Лубенської територіальної громади
Ім'я:Цибульська Кіра ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380536171454 Веб сайт: ЄДРПОУ:24565327Оголошено1 вер. 14:39
Прийом пропозицій1 вер. 14:39 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-005271-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з прання і сухого чищення, за ДК 021:2015-98310000-9 Послуги з прання і сухого чищення
Оголошено1 вер. 13:24
Прийом пропозицій1 вер. 13:24 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій
Ім'я:Петренко Сергій ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380444267741 Факс:+380444264502ЄДРПОУ:43348622Оголошено31 серп. 20:22
Прийом пропозицій31 серп. 20:22 – 8 вер. 20:23 -
ID: UA-2026-08-31-012883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поховання померлих підопічних геріатричного пансіонату
Оголошено31 серп. 19:51
Прийом пропозицій31 серп. 19:51 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з пошиття медичного одягу (ДК 021:2015: 98390000-3 Інші послуги )
Оголошено31 серп. 17:03
Прийом пропозицій31 серп. 17:03 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 124 950,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів2 дн. 2 г. 59 хв.
-
ID: UA-2026-08-31-011229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Поховання самотніх влітку ‒ ДК 021:2015: 98371000-4 Поховальні послуги; Кремація самотніх ‒ ДК 021:2015: 98371120-1 Послуги крематоріїв)
Оголошено31 серп. 17:03
Прийом пропозицій31 серп. 17:03 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-007111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОблаштування намогильними спорудами місць поховань загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, місце проживання яких було зареєстроване в м.Запоріжжі та які поховані на кладовищах м.Запоріжжя (кладовища, які перебувають у господарському віданні Спеціалізованого комунального підприємства
«Запорізька ритуальна служба»). Оголошено31 серп. 14:43
Прийом пропозицій31 серп. 14:43 – 8 вер. 11:10 -
ID: UA-2026-08-31-005197-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з перевезення тіл загиблих (померлих) військовослужбовців спеціалізованим транспортом (автокатафалком)
Оголошено31 серп. 13:21
Прийом пропозицій31 серп. 13:21 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-009652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з утримання будинків, технічного та експлуатаційного обслуговування інженерних мереж та елементів будівель
Оголошено28 серп. 15:47
Прийом пропозицій28 серп. 15:47 – 5 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-28-008532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з оренди медичного обладнання - комп’ютерного томографу
Оголошено28 серп. 15:05
Прийом пропозицій28 серп. 15:05 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-011521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнші послуги (Послуга з виведення з експлуатації апаратних блоків та антено-фідерних систем стаціонарних комплексів “АІК” та їх модифікацій у м. Харкові, м. Полтаві, м. Сумах, м. Чернігові)
Оголошено27 серп. 16:41
Прийом пропозицій27 серп. 16:41 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-24-007556-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРитуальні послуги (Послуги з перевезення та поховання загиблих учасників бойових дій військовослужбовців та інших осіб, померлих (загиблих) у зв'язку із військовою агресією російської федерації проти України)
Ім'я:Ліля БілоусE-mail: [email protected] Телефон: +380566741061, +380963690752 Веб сайт: ЄДРПОУ:04052212Оголошено24 серп. 15:24
Прийом пропозицій24 серп. 15:24 – 9 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-21-009981-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з оренди медичного обладнання - комп’ютерного томографу
Оголошено21 серп. 15:24
Прийом пропозицій21 серп. 15:24 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-17-009932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги по транспортуванню та наданню ритуальних послуг для здійснення поховань невпізнаних тіл (останків) військовослужбовців, поліцейських, які загинули (померли) внаслідок збройної агресії проти України
Оголошено17 серп. 15:49
Прийом пропозицій17 серп. 15:49 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2021-02-01-014741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгипослуги з утримання та догляду за кладовищами м.Шостки
Ім'я:Шкарін Сергій ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380544975348 Факс:+380544975348ЄДРПОУ:22982512Оголошено1 лют. 2021 18:35
Прийом пропозицій1 лют. 2021 18:35 – 17 лют. 2021 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-013569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оренди наметів (під час проведення культурно-мистецького проєкту «Поліфонічний фестиваль «ЕнеїдаФест»)
Ім'я:Костюк Вячеслав ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380445945819 ЄДРПОУ:03922125Очікувана вартість108 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro