Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «92622000-7»
-
ID: UA-2026-08-31-011374-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з забезпечення організації та проведення чемпіонату з воркауту «Кубок міста Харкова 2026»
Оголошено31 серп. 17:10
Прийом пропозицій31 серп. 17:10 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-011981-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОрганізація та проведення матчів першого коло першості та розіграшу Кубка Івано-Франківського району з футболу
Очікувана вартість28 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з експлуатації спортивних споруд
Очікувана вартість44 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003881-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги, пов’язані зі спортом код ДК 021:2015 – (CPV) 92620000-3 (Послуги з проведення чемпіонату ФСТ «Динамо» України з бойового самбо серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб)
Ім'я:Хоружа Любов ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442547173 Факс:+380442547173ЄДРПОУ:00035145Очікувана вартість299 790,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОрганізація участі у змаганнях
Ім'я:Перцев Анатолій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380503179896 ЄДРПОУ:38207509Очікувана вартість48 000,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-28-003463-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата за організацію і проведення домашніх матчів обласних змагань з футболу сезону 2026/2027 років серед дорослих команд Третьої ліги
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість55 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003398-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги, пов’язані зі спортом код ДК 021:2015 – (CPV) 92620000-3 (Послуги з проведення чемпіонату ФСТ «Динамо» України з боротьби вільної серед юнаків та дівчат)
Ім'я:Хоружа Любов ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442547173 Факс:+380442547173ЄДРПОУ:00035145Очікувана вартість253 594,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги, пов’язані зі спортом код ДК 021:2015 – (CPV) 92620000-3 (Послуги з проведення відкритого чемпіонату ФСТ «Динамо» України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат)
Ім'я:Хоружа Любов ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442547173 Факс:+380442547173ЄДРПОУ:00035145Очікувана вартість356 106,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005782-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплекс послуг з організації прямої відеотрансляції спортивного заходу (код ДК 021:2015 – 92622000-7 «Послуги з організації спортивних заходів») для проведення фізкультурно-оздоровчих заходів та змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» з футзалу серед студенток закладів вищої освіти у
2025-2026 навчальному році під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» (фінал), відповідно до кошторису № 15, затвердженого наказом ВГО «Спортивної студентської спілки України № 15/26-заг від 18 червня 2026 року Очікувана вартість47 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги комплексного відео забезпечення та онлайн-трансляції спортивних заходів (код ДК 021:2015 – 92622000-7 «Послуги з організації спортивних заходів») для проведення фізкультурно-оздоровчих заходів та змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» з футзалу серед студенток закладів вищої
освіти у 2025-2026 навчальному році під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» (фінал), відповідно до кошторису № 15, затвердженого наказом ВГО «Спортивної студентської спілки України № 15/26-заг від 18 червня 2026 року Очікувана вартість45 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги пов’язані з підготовкою/облаштуванням місць проведення спортивних заходів (код ДК 021:2015 – 92622000-7 «Послуги з організації спортивних заходів») для проведення фізкультурно-оздоровчих заходів та змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» з футзалу серед студенток закладів вищої
освіти у 2025-2026 навчальному році під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» (фінал), відповідно до кошторису № 15, затвердженого наказом ВГО «Спортивної студентської спілки України № 15/26-заг від 18 червня 2026 року Очікувана вартість34 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги пов’язані з підготовкою/облаштуванням місць проведення спортивних заходів (код ДК 021:2015 – 92622000-7 «Послуги з організації спортивних заходів») для проведення фізкультурно-оздоровчих заходів та змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» з волейболу серед студентів закладів
вищої освіти у 2025-2026 навчальному році під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» (фінал), згідно з наказом № 14, затвердженого наказом ВГО «Спортивної студентської спілки України № 14/26-заг від 18 червня 2026 року Очікувана вартість34 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації прямої відеотрансляції спортивного заходу (код ДК 021:2015 – 92622000-7 «Послуги з організації спортивних заходів») для проведення фізкультурно-оздоровчих заходів та змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» з баскетболу серед студентів закладів вищої освіти у
2025-2026 навчальному році під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» (фінал), відповідно до кошторису № 12, затвердженого наказом ВГО «Спортивної студентської спілки України № 12/26-заг від 18 червня 2026 року Очікувана вартість51 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги пов’язані з підготовкою/облаштуванням місць проведення спортивних заходів (код ДК 021:2015 – 92622000-7 «Послуги з організації спортивних заходів») для проведення фізкультурно-оздоровчих заходів та змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» з баскетболу серед студентів закладів
вищої освіти у 2025-2026 навчальному році під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» (фінал), відповідно до кошторису № 12, затвердженого наказом ВГО «Спортивної студентської спілки України № 12/26-заг від 18 червня 2026 року Очікувана вартість34 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003789-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги комплексного відео забезпечення та онлайн-трансляції спортивних заходів (код ДК 021:2015 – 92622000-7 «Послуги з організації спортивних заходів») для проведення фізкультурно-оздоровчих заходів та змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» з баскетболу серед студенток закладів
вищої освіти у 2025-2026 навчальному році під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» (фінал), відповідно до кошторису № 11, затвердженого наказом ВГО «Спортивної студентської спілки України № 11/26-заг від 18 червня 2026 року Очікувана вартість45 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплекс послуг з організації прямої відеотрансляції спортивного заходу (код ДК 021:2015 – 92622000-7 «Послуги з організації спортивних заходів») для проведення фізкультурно-оздоровчих заходів та змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» з баскетболу серед студенток закладів вищої освіти
у 2025-2026 навчальному році під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» (фінал), відповідно до кошторису № 11, затвердженого наказом ВГО «Спортивної студентської спілки України № 11/26-заг від 18 червня 2026 року. Очікувана вартість11 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001764-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОрганізація проведення спортивного заходу
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-22-000281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з експлуатації спортивних споруд
Очікувана вартість23 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-22-000263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиорганізація та проведення обласних змагань з футболу сезону 2026 року серед дорослих команд Прем'єр-Ліги
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-22-000248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з експлуатації спортивних споруд
Очікувана вартість46 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro