Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «92621000-0»
-
ID: UA-2026-04-27-011549-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямипослуги з використання (експлуатації) спортивних споруд
Оголошено27 квіт. 16:09
Прийом пропозицій27 квіт. 16:09 – 5 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість239 200,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-02-004468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаявковий внесок на проведення чемпіонату Волинської територіальної організації ВФСТ «Колос» з волейболу серед чоловіків
Очікувана вартість500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-23-022684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення спортивного показового виступу з козацького бойового мистецтва «Запорізький СПАС» в межах проєкту «Збережемо козацьку спадщину Дніпровського краю»
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-22-008308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаявочний внесок на участь в чемпіонаті м.Луцька з волейболу серед чоловіків
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-01-013210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг координатором (фахівцем) з проведення оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку, рухових ігор з елементами спорту, організації фізкультурно-оздоровчих заходів "Пліч-о-пліч", проведення комплектів фізичних вправ помірної інтенсивності для реалізації соціального
проекту "Активні парки-локації здорової України" (код ДК 021:2015 – 92620000-3 - Послуги, пов’язані зі спортом) Очікувана вартість9 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-01-013025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг координатором (фахівцем) з проведення оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку, рухових ігор з елементами спорту, організації фізкультурно-оздоровчих заходів "Пліч-о-пліч", проведення комплектів фізичних вправ помірної інтенсивності для реалізації соціального
проекту "Активні парки-локації здорової України" (код ДК 021:2015 – 92620000-3 - Послуги, пов’язані зі спортом) Очікувана вартість9 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-03-013645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг координатором (фахівцем) з проведення оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку, рухових ігор з елементами спорту, організації фізкультурно-оздоровчих заходів "Пліч-о-пліч", проведення комплектів фізичних вправ помірної інтенсивності для реалізації соціального
проекту "Активні парки-локації здорової України" (код ДК 021:2015 – 92620000-3 - Послуги, пов’язані зі спортом) Очікувана вартість9 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-03-013524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг координатором (фахівцем) з проведення оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку, рухових ігор з елементами спорту, організації фізкультурно-оздоровчих заходів "Пліч-о-пліч", проведення комплектів фізичних вправ помірної інтенсивності для реалізації соціального
проекту "Активні парки-локації здорової України" (код ДК 021:2015 – 92620000-3 - Послуги, пов’язані зі спортом) Очікувана вартість9 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-02-001610-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг координатором (фахівцем) з проведення оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку, рухових ігор з елементами спорту, організації фізкультурно-оздоровчих заходів "Пліч-о-пліч", проведення комплектів фізичних вправ помірної інтенсивності для реалізації соціального
проекту "Активні парки-локації здорової України" у період з 01.10.2025 р. по 31.10.2025 р. (код ДК 021:2015 – 92620000-3 - Послуги, пов’язані зі спортом) Очікувана вартість9 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-09-001394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг координатором (фахівцем) з проведення оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку, рухових ігор з елементами спорту, організації фізкультурно-оздоровчих заходів "Пліч-о-пліч", проведення комплектів фізичних вправ помірної інтенсивності для реалізації соціального
проекту "Активні парки-локації здорової України" у період з 08.09.2025 р. по 26.09.2025 р. (код ДК 021:2015 – 92620000-3 - Послуги, пов’язані зі спортом) Очікувана вартість9 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-09-001275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг координатором (фахівцем) з проведення оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку, рухових ігор з елементами спорту, організації фізкультурно-оздоровчих заходів "Пліч-о-пліч", проведення комплектів фізичних вправ помірної інтенсивності для реалізації соціального
проекту "Активні парки-локації здорової України" у період з 08.09.2025 р. по 26.09.2025 р. (код ДК 021:2015 – 92620000-3 - Послуги, пов’язані зі спортом) Очікувана вартість9 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-01-011147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаявковий внесок на участь у чемпіонаті Луцького району з волейболу 2025р серед дівчат
Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-19-006368-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаявковий внесок на участь у чемпіонаті Волинської територіальної організації ВФСТ «Колос» з футзалу
Очікувана вартість500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-06-011958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаявковий внесок на участь у чемпіонаті Луцького району з волейболу 2025 р серед чоловіків
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-02-28-005266-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаявковий внесок на участь у турнірі Луцького району з волейболу 2025 р памяті воїнів Афганістану
Очікувана вартість400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-23-007254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги для популяризації Всеукраїнських спортивних змагань “Ігри ветеранів” у 2024 році
Очікувана вартість171 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-03-07-007276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із психологічної допомоги, соціальної адаптації та фізичної реабілітації через заняття спортом ветеранам війни, УБД та ін.
Очікувана вартість38 880,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-09-01-004063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації спортивних заходів (турнір з шахів до Дня Незалежності, турнір з стритболу)
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-06-22-011080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з проведення заходів в рамках соціального проекту "Активні парки – локації здорової України".
Очікувана вартість78 464,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-05-16-003490-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦивільно-правовий договір надання послуг з проведення заходів в рамках соціального проекту «Активні парки – локації здорової України»
Ім'я:Компанієць Лариса АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380323634115 Факс:+380323634115ЄДРПОУ:04056078Очікувана вартість78 464,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro