Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «92610000-0»
-
ID: UA-2026-08-28-001435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуги з тимчасового користування спортивною спорудою (Код ДК 021:2015 - 92610000-0 Послуги з утримання спортивних закладів), а саме: надання спортивного залу для проведення відкритих обласних змагань з гімнастики художньої присвячених 13-й річниці створення СК "Золота осінь", 29-30
серпня 2026 в Рівненській області м. Здолбунів вул. Паркова, 70 Очікувана вартість13 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012399-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту футбольного поля, за адресою: вул. Хворостянка,5 в м. Суми
Очікувана вартість99 960,97 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із забезпечення спортивної інфраструктури для проведення більярдного турніру на честь пам’яті загиблих (померлих) Захисників та Захисниць
Очікувана вартість34 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з використання футбольного поля з підсобним приміщенням для занять футболу - код ДК 021:2015 92610000-0 Послуги з утримання спортивних закладів
Очікувана вартість54 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-004973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу та демонтажу орендованого обладнання та інвентарю для організації та проведення Кубку голови Запорізької обласної державної адміністрації з греко-римської боротьби
Очікувана вартість20 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-006134-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги екскаватора навантажувача
Ім'я:Єфремова Віта ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459550592 Факс:+380459550592ЄДРПОУ:26540604Очікувана вартість3 194,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-003395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиексплуатація 1/3 залу (батути) на базі СК "Зоря"
Очікувана вартість14 430,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-001133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги трактора по викошуванню трави на спортивному майданчику
Ім'я:Єфремова Віта ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459550592 Факс:+380459550592ЄДРПОУ:26540604Очікувана вартість3 921,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-012202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з управління багатоквартирним будинком, а також прибудинкової території пропорційно до площі приміщення (приміщення на вул.Озерна, 9
Ім'я:П'ятишкін Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380954006384 ЄДРПОУ:37924086Очікувана вартість38 543,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-010745-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги утримання спортивного поля з синтетичної трави
Очікувана вартість99 285,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-009280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з використання (експлуатації) спортивних споруд - кільцева канатна дорога для проведення навчально-тренувальних занять
Очікувана вартість142 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-002549-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по заміні ліхтаря на волейбольно-баскетбольному майданчику в міському парку культури та відпочинку
Ім'я:Єфремова Віта ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459550592 Факс:+380459550592ЄДРПОУ:26540604Очікувана вартість3 598,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-009236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуги з тимчасового користування спортивною спорудою, а саме: плавальний басейн з комплексом допоміжних приміщень для забезпечення проведення літнього чемпіонату Рівненської області з плавання серед юнаків та юніорів з 21 по 23 травня 2026 року в м.Рівне, вул.Кулика і Гудаченка, 28 А
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-004260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з косіння трави на спортивному майданчику
Ім'я:Єфремова Віта ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459550592 Факс:+380459550592ЄДРПОУ:26540604Очікувана вартість1 645,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-004903-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуги з тимчасового користування спортивною спорудою (Код ДК 021:2015 - 92610000-0 Послуги з утримання спортивних закладів), а саме: плавальний басейн з комплексом допоміжних приміщень для забезпечення проведення літнього чемпіонату Рівненської області з плавання серед кадетів з 14 по
16 травня 2026 року в м.Рівне, вул. Кулика і Гудаченка, 28 А Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-014874-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з використання (експлуатації) спортивних споруд - кільцева канатна дорога для проведення навчально-тренувальних занять
Оголошено12 трав. 18:19
Прийом пропозицій12 трав. 18:19 – 20 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість142 500,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-12-002496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнічне обслуговування тренажерів
Оголошено12 трав. 10:24
Прийом пропозицій12 трав. 10:24 – 20 трав. 15:00Очікувана вартість23 300,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-02-000284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиексплуатація 1/3 залу №1 (батути)
Очікувана вартість9 620,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-01-003933-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги трактора зі щіткою для вичісування хокейного стадіону "Колос"
Ім'я:Єфремова Віта ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459550592 Факс:+380459550592ЄДРПОУ:26540604Очікувана вартість4 575,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-01-003182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги спецтехнікою ( котка дорожнього)
Ім'я:Єфремова Віта ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459550592 Факс:+380459550592ЄДРПОУ:26540604Очікувана вартість3 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro