Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «92600000-7»
-
ID: UA-2026-08-31-013180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з експлуатації локації для проведення турніру зі спортивної риболовлі (Послуги з експлуатації локації для проведення турніру зі спортивної риболовлі)
Оголошено31 серп. 21:07
Прийом пропозицій31 серп. 21:07 – 8 вер. 06:00 -
ID: UA-2026-08-31-013030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 92620000-3 — Послуги, пов’язані зі спортом (Послуги з експлуатації спортивної споруди (відкритого футбольного поля зі штучним покриттям) для проведення аматорських турнірів з футзалу)
Оголошено31 серп. 20:22
Прийом пропозицій31 серп. 20:22 – 8 вер. 06:00 -
ID: UA-2026-08-31-011374-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з забезпечення організації та проведення чемпіонату з воркауту «Кубок міста Харкова 2026»
Оголошено31 серп. 17:10
Прийом пропозицій31 серп. 17:10 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-30-000813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з оренди місця для проведення Відкритого Кубку Києва та турніру серед дітей, юнаків та юніорів з кікбоксингу WAKO (ДК 021:2015 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом)
Оголошено30 серп. 22:43
Прийом пропозицій30 серп. 22:43 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-30-000442-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з експлуатації спортивного залу та прилеглих приміщень для проведення тренувань ДЮСШ №1
Оголошено30 серп. 16:56
Прийом пропозицій30 серп. 16:56 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги для підготовки та проведення спортивних заходів, тренувань на льодовому полі(ДК 021:2015:92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом)
Оголошено28 серп. 16:08
Прийом пропозицій28 серп. 16:08 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-011573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивно-оздоровчі послуги спортивного залу для футзалу/футболу та прилеглих приміщень для ДЮСШІ «Метеор»
Оголошено27 серп. 16:47
Прийом пропозицій27 серп. 16:47 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-001151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК:021:2015:92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом (Послуги з організації участі у тренувальних зборах та організації участі в Чемпіонаті Дніпропетровської області сезону 2026/2027 рр. (перше коло) ФК «Оріль» КЗ ФСК «Мир» ЦСР)
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Оголошено27 серп. 09:38
Прийом пропозицій27 серп. 09:38 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-008462-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з надання у користування спортивного залу для проведення навчально-тренувальних занять з футболу
Ім'я:Чечіль Надія РоманівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322602098 Факс:+380322602098ЄДРПОУ:26359885Оголошено26 серп. 14:42
Прийом пропозицій26 серп. 14:42 – 3 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-25-011214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідбір допінг-проб сечі по Україні під час змагань та їх транспортування до ВАДА-акредитованої лабораторії
Оголошено25 серп. 16:03
Прийом пропозицій25 серп. 16:03 – 2 вер. 17:00 -
ID: UA-2022-02-14-014590-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиСпортивно-оздоровчі послуги льодового майданчика, хореографічного залу та прилеглих приміщень для груп базової підготовки 1-2 років навчання та початкової підготовки 2 року навчання для учнів шкіл Лівобережних районів м. Києва для ДЮСШ «Лідер»
Оголошено14 лют. 2022 17:48
Прийом пропозицій14 лют. 2022 17:48 – 2 бер. 2022 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-005507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОрганізація арбітражу (спостереження арбітражу) матчів чемпіонату (вища ліга) та Кубку Рівненського району з футболу Відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис.
грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн грн, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Листом №вих.2916/01-28/26 від 19.06.2026 Рівненської районної державної адміністрації підтверджено виключне право на організацію та проведення змагань з футболу місцевого рівня, в тому числі арбітражу на території Рівненського району Рівненській районній асоціації футболу. Враховуючи викладене вище та з метою задоволення потреби на 2026 рік у послугах за предметом закупівлі Організація арбітражу (спостереження арбітражу) матчів чемпіонату (вища ліга) та Кубку Рівненського району з футболу необхідно здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару шляхом укладання договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель Очікувана вартість111 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОрганізація та проведення матчів чемпіонатів Рівненського району з футболу 2026 року
Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з експлуатації спортивних споруд
Ім'я:Колонтаєвська Зінаїда СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380506126721 ЄДРПОУ:20513011Очікувана вартість96 000,00 грн
з ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-02-004370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з використання (експлуатації) обладнання, необхідного для проведення спортивного заходуд (№2458/2.018/5, 2236/9)
Ім'я:Литвин Владислав ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442870298 ЄДРПОУ:03767831Очікувана вартість154 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги суддівства (ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги пов’язані зі спортом)
Очікувана вартість5 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по тимчасовому використанню спортивної споруди (футбольного поля) для проведення спортивних заходів (змагань, тренувань, занять)
Ім'я:Бокатова Тетяна ГригоріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380506348116 Факс:+380542775144ЄДРПОУ:38244708Очікувана вартість16 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом(послуги арбітражу матчів)
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008288-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУчасть у змаганнях чемпіонату і розіграшу Кубка Калуського району з футболу сезону 2026/2027 років (членські внески)
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги, пов’язані зі спортом
Очікувана вартість82 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro