Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «92522200-8»
-
ID: UA-2026-09-03-012400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення облікової документації на об'єкт культурної спадщини
Ім'я:Людмила Василівна СкоробагатаE-mail: [email protected] Телефон: +380995094797 ЄДРПОУ:23638490Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-012567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрхеологічний нагляд на об'єкті: "Реставрація з пристосуванням лікувального корпусу Б-3, КНП "1 територіальне медичне об’єднання м. Львова" за адресою: м. Львів, вул. Пекарська, 59-А (ДК 021:2015: 92522200-8 - Послуги зі збереження історичних будівель)
Очікувана вартість6 240,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-013222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 92520000-2 — Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівель (92522200-8 Послуги зі збереження історичних будівель (Лот№1: Виготовлення облікової документації на об’єкти культурної спадщини для занесення їх до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, у т.ч.
які вже занесені до Державного реєстру нерухомих пам’яток України) (92522100-7 Послуги зі збереження історичних пам’яток (Лот№2: Виготовлення облікової документації та паспорту на щойно виявлені об’єкти культурної спадщини для занесення їх до Державного реєстру нерухомих пам’яток України)) Оголошено18 трав. 17:10
Прийом пропозицій18 трав. 17:10 – 31 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість500 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-29-012407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення , встановлення охоронних дощок на об'єкти культурної спадщини
Ім'я:Зощак Надія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380326061011 Веб сайт: ЄДРПОУ:04372448Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-13-006065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення облікової документації на щойно виявлений об'єкт культурної спадщини Покровська церква (нині - церква Іоана Богослова), 1880 р., за адресою вул. Кличків, 4а в с. Рогізна Китайгородської сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
Очікувана вартість9 089,85 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-04-015381-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення документації до охоронного договору на памʼятку архітектури місцевого значення "Колишня синагога. Будинок обласної філармонії", 1911 рік охоронний № 45-Зк за адресою м.Ужгород пл. Театральна, 10
Очікувана вартість74 422,22 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-01-014395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам'яток i будівель (92522200-8 - Послуги зі збереження історичних будівель)
Ім'я:Купрін Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:07834530Очікувана вартість99 869,04 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-24-001015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення акту технічного стану об'єкту культурної спадщини на будівлю пам'ятки архітектури місцевог значення "Готель Франсуа" по вул. Соборній, 50 (охоронний номер 222-М).
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-10-000860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з паспортизації об’єктів культурної спадщини шляхом виготовлення паспорту пам’ятки культурної спадщини, історичної довідки та акту візуального обстеження об’єктів культурної спадщини (1 об’єкт)
Оголошено10 лист. 2025 09:28
Прийом пропозицій10 лист. 2025 09:28 – 18 лист. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість30 763,20 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-15-012942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з паспортизації об’єктів культурної спадщини шляхом виготовлення паспорту пам’ятки культурної спадщини, історичної довідки та акту візуального обстеження об’єктів культурної спадщини (3 об’єкти)
Оголошено15 жовт. 2025 15:56
Прийом пропозицій15 жовт. 2025 15:56 – 23 жовт. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість198 334,13 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-08-14-002155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОзнакування пам'яток архітектури м.Стрия
Очікувана вартість99 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-04-006627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуга з виготовлення вкту технічного стану памятки архітектури
Очікувана вартість13 352,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-11-008759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з виготовлення облікової документації на об’єкти яким пропонується надати статус щойно виявлених об’єктів культурної спадщини (9 об’єктів)
Оголошено11 квіт. 2025 14:28
Прийом пропозицій11 квіт. 2025 14:28 – 22 квіт. 2025 14:15Очікувана вартість220 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-03-18-010641-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з виготовлення облікової документації на об’єкти яким пропонується надати статус щойно виявлених об’єктів культурної спадщини (9 об’єктів)
Оголошено18 бер. 2025 15:20
Прийом пропозицій18 бер. 2025 15:20 – 30 бер. 2025 15:01Очікувана вартість220 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-03-14-005141-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі збереження історичних будівель
Очікувана вартість98 152,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-05-001934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення облікової документації на нерухомий об'єкт культурної спадщини "Гуртожиток зоотехнікуму" за адресою: м. Новомиргород вул. Садова, 4 (Садова, 6), Новоукраїнський район Кіровоградської області (ДК 021:2015 – 92520000-2 - Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і
будівель) Очікувана вартість35 483,01 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-02-25-006332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення облікової документації на щойно виявлений об'єкт культурної спадщини Палац Рожаловського на вул. Лесі Українки, 5-А в с. Рихта, Кам'янець-Подільського району
Очікувана вартість9 242,09 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-02-19-011363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги виготовлення облікової документації на об'єкти яким пропонується надати статус щойновиявлених об'єктів культурної спадщини, розташовані в м.Дніпро
Оголошено19 лют. 2025 15:55
Прийом пропозицій27 лют. 2025 15:47 – 11 бер. 2025 15:47Очікувана вартість195 000,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2025-01-21-006282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення облікової документації на об'єкт памятки архітектури місцевого значення з охоронним № 242- Кінотеатр
Ім'я:Карпик Людмила ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380969468945 Факс:+380413831760Веб сайт: ЄДРПОУ:44721001Очікувана вартість27 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-08-02-007299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення облікової документації на щойно виявлений об'єкт культурної спадщини Костьол Серця Ісуса, 1820-1830 рр.
Ім'я:Бескупська Людмила ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385542273 Факс:+380385542271ЄДРПОУ:41846458Очікувана вартість6 943,84 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro