Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «92522000-6»
-
ID: UA-2026-08-27-004733-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення облікової документації на об'єкт культурної спадщини - пам'ятку історії місцевого значення Боратинський форт, 1887-1890рр., за адресою Луцький р-н, Боратинська ТГ, с.Боратин (Код ДК 021:2015: 92522100-7 Послуги зі збереження історичних пам’яток)
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-000212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по виготовленю облікової документації на об'єкти культурної спадщини (об'єкти археології Красилівської міської територіальної громади)
Ім'я:Бескупська Людмила ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385542273 Факс:+380385542271ЄДРПОУ:41846458Очікувана вартість25 221,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення облікової документації та підготовку матеріалів для укладання охоронного договору на щойно виявлений об"єкт культурної спадщини - Іванівка-4
Очікувана вартість26 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення облікової документації та підготовку матеріалів для укладання охоронного договору на щойно виявлений об"єкт культурної спадщини - Іванівка-3
Очікувана вартість26 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-000186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги щодо виготовлення облікової документації на пам’ятку історії місцевого значення «Пам’ятник жертвам фашизму» (ДК 021:2015 92520000-2 «Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівель»)
Очікувана вартість49 999,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-011314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення облікової документації на будинку на вул.Руській, 20 (ДК 021:2015: 92520000-2 — Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівель)
Очікувана вартість29 371,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-003808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по виготовленю облікової документації на об'єкти культурної спадщини (об'єкти археології Красилівської міської територіальної громади)
Ім'я:Бескупська Людмила ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385542273 Факс:+380385542271ЄДРПОУ:41846458Очікувана вартість26 435,48 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-004327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Виготовлення облікової документації та матеріалів для укладення охоронних договорів на об’єкти культурної спадщини за кодом ДК 021:2015: 92522000-6 - Послуги зі збереження історичних пам’яток і будівель»
Ім'я:Святослав ЦимбрилаE-mail: [email protected] Телефон: +380684494245 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070987Оголошено6 серп. 11:51
Прийом пропозицій6 серп. 11:51 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість743 333,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-06-001259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з виготовлення облікової документації на пам’ятку архітектури місцевого значення «Будинок священика Георгіївської церкви» (охор. № 2942-См) по пров. Юріївському, 10 в м. Охтирка Сумської області
Очікувана вартість41 926,17 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-002774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Послуги з виготовлення документації до охоронного договору на об'єкт культурної спадщини»
Оголошено16 черв. 10:38
Прийом пропозицій16 черв. 10:38 – 24 черв. 11:00Очікувана вартість114 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-26-012616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі збереження історичних пам’яток
Ім'я:Москаленко Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380666302468 ЄДРПОУ:39292239Очікувана вартість79 971,93 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-012567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрхеологічний нагляд на об'єкті: "Реставрація з пристосуванням лікувального корпусу Б-3, КНП "1 територіальне медичне об’єднання м. Львова" за адресою: м. Львів, вул. Пекарська, 59-А (ДК 021:2015: 92522200-8 - Послуги зі збереження історичних будівель)
Очікувана вартість6 240,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-013222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 92520000-2 — Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівель (92522200-8 Послуги зі збереження історичних будівель (Лот№1: Виготовлення облікової документації на об’єкти культурної спадщини для занесення їх до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, у т.ч.
які вже занесені до Державного реєстру нерухомих пам’яток України) (92522100-7 Послуги зі збереження історичних пам’яток (Лот№2: Виготовлення облікової документації та паспорту на щойно виявлені об’єкти культурної спадщини для занесення їх до Державного реєстру нерухомих пам’яток України)) Оголошено18 трав. 17:10
Прийом пропозицій18 трав. 17:10 – 31 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість500 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-01-011828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з виготовлення документації до охоронного договору на об’єкт культурної спадщини
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено1 трав. 19:01
Прийом пропозицій1 трав. 19:01 – 11 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість346 840,30 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-01-005679-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідготовка облікової документації на об’єкти культурної спадщиниСамбірської міської ради Львівської області
Ім'я:Компанієць Лариса АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380323634115 Факс:+380323634115ЄДРПОУ:04056078Очікувана вартість99 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-29-012407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення , встановлення охоронних дощок на об'єкти культурної спадщини
Ім'я:Зощак Надія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380326061011 Веб сайт: ЄДРПОУ:04372448Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-007747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення проекту охоронного договору на пам'ятку культурної спадщини нежилі приміщення загальною площею 178,8 кв.м. у будинку № 1 літер А на вул.Болбочана Петра
Очікувана вартість24 152,14 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-13-006065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення облікової документації на щойно виявлений об'єкт культурної спадщини Покровська церква (нині - церква Іоана Богослова), 1880 р., за адресою вул. Кличків, 4а в с. Рогізна Китайгородської сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
Очікувана вартість9 089,85 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-31-009347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із складання Акта технічного стану памятки архітектури місцевого значення (охоронний №1259-Лв) на нежитлову будівлю (адмінбудинок) Львівської обласної прокуратури за адресою: Львіська обл., Шептицький р-н, м. Сокаль, вул. Шептицького. 157 (ДК 021:2015 - 92522000-6 "Послуги зі збереження
історичних памяток і будіівель") Очікувана вартість6 583,35 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-26-002543-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення акту технічного стану на об’єкт культурної спадщини (об’єкт історії та архітектури) – Районний суд (Комерційне училище) за адресою: м. Полтава, вул. Шевченка,13
Очікувана вартість7 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro