Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «92520000-2»
-
ID: UA-2026-08-31-013059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з виготовлення облікової документації на об’єкти культурної спадщини (код ДК 021:2015: 92520000-2 - Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівель)
Оголошено31 серп. 20:53
Прийом пропозицій31 серп. 20:53 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-005145-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення облікової документації на об'єкти культурної спадщини
Очікувана вартість97 716,92 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з виготовлення паспортів пам’яток археології: Курган охоронний № 8040/1-Дп, Курган охоронний № 8040/2-Дп, які розташовані на території Яворницької селищної територіальної громади Синельниківського району Дніпропетровської області
Очікувана вартість62 467,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009417-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення облікової документації на 10 пам’яток історії місцевого значення та 5 археологічних об’єктів культурної спадщини - курганів
Очікувана вартість292 816,08 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги на розробку облікової документації(облікова картка з додатками,паспорт,акт візуального обстеження) на пам'ятку археології місцевого значення "Поселення бронзового віку ІІ тис. до н.е.(охоронний№2457-ЛВ)"
Ім'я:Товарницька Тетяна МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380323833132 Факс:+380323833343ЄДРПОУ:04056003Очікувана вартість43 614,88 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004081-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги на розробку облікової документації(облікова картка з додатками,паспорт,акт візуального обстеження) на пам'ятку археології місцевого значення"Поселення комарівської культури ІІ тис.до н.е.(охоронний№2459-ЛВ)"
Ім'я:Товарницька Тетяна МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380323833132 Факс:+380323833343ЄДРПОУ:04056003Очікувана вартість43 614,88 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004733-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення облікової документації на об'єкт культурної спадщини - пам'ятку історії місцевого значення Боратинський форт, 1887-1890рр., за адресою Луцький р-н, Боратинська ТГ, с.Боратин (Код ДК 021:2015: 92522100-7 Послуги зі збереження історичних пам’яток)
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з тематичної екскурсії в краєзнавчий музей
Очікувана вартість4 060,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення облікової документації (облікова картка, коротка історична довідка, матеріали фотофіксації сучасного стану об'єкта, акт візуального обстеження на пам'ятки археології місцевого значення)
Ім'я:Мовчан Мирослава ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380676082703 Факс:+380314422804ЄДРПОУ:35443553Очікувана вартість79 827,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001034-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи92520000-2 Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівель
Очікувана вартість85 946,81 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-000212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по виготовленю облікової документації на об'єкти культурної спадщини (об'єкти археології Красилівської міської територіальної громади)
Ім'я:Бескупська Людмила ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385542273 Факс:+380385542271ЄДРПОУ:41846458Очікувана вартість25 221,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення облікової картки по об'єкту "Погорений млин " (перша половина ХІХ ст. с. Вила, Тульчинський район, Вінницька область)
Очікувана вартість54 649,75 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення облікової документації та підготовку матеріалів для укладання охоронного договору на щойно виявлений об"єкт культурної спадщини - Іванівка-4
Очікувана вартість26 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення облікової документації та підготовку матеріалів для укладання охоронного договору на щойно виявлений об"єкт культурної спадщини - Іванівка-3
Очікувана вартість26 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001107-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виконання комплексу науково-дослідних робіт щодо території та об’єктів культурної спадщини міста Хорол Лубенського району Полтавської області, зокрема: ознайомлення з територією та об’єктами в натурі, дослідження стану пам’яток і об’єктів культурної спадщини, розташованих на території,
звіряння геопідоснови з натурою, визначення території дослідження, фотозйомка до 745 га, опрацювання науково-проєктної, науково-дослідної, архівної, бібліографічної та облікової документації Ім'я:Репік Олеся СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380563233344 Факс:+380536233344Веб сайт: ЄДРПОУ:04057534Очікувана вартість51 751,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з паспортизації об’єктів культурної спадщини (виготовлення паспортів пам’яток культурної спадщини) – пам’ятки містобудування та архітектури місцевого значення у місті Харків
Оголошено21 серп. 16:05
Прийом пропозицій21 серп. 16:05 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість628 423,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-003541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення облікової документації (паспорту) на нерухомі об'єкти культурної спадщини
Очікувана вартість90 150,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-007992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення облікової документації на об'єкти культурної спадщини, що знаходяться на території Перемишлянської територіальної міської громади Львівського району Львівської області
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦивільно-правовий договір по виготовленню копії свинцевої грамоти 12 століття
Очікувана вартість31 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003500-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи92520000-2 - Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівель
Очікувана вартість10 331,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП