Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «92340000-6»
-
ID: UA-2026-08-31-005305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 92340000-6 Розважальні послуги, пов’язані з танцями та шоу (Організація і проведення загальноміських заходів з нагоди Дня міста)
Ім'я:Меркулова Альона МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380472373386 Факс:+380472373386ЄДРПОУ:36299692Оголошено31 серп. 14:26
Прийом пропозицій31 серп. 14:26 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-012689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинадання послуг з проведення розважальної програми під час проведення заходів з нагоди Дня міста Вараш 12 вересня 2026 року з 15:00 год. до 16:00 год. на прилеглій території Палацу культури імені Лесі Українки УСО філії «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
Очікувана вартість19 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з професійної підготовки та керівництва хором за участі працівників компанії
Ім'я:Гундяк Василь РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:+380342594179ЄДРПОУ:00131564Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000846-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ведення конкурсу-презентації подільських народно - сценічних танців і танцювального флешмобу для учасників колективів та глядачів "Бакотчанка" у рамках проєкту «Квіт хореографічних традицій Поділля: цифрова колекція подільських народно-сценічних танців» відповідно до Договору №
9CUH21-07277 від 01.07.2026, року укладеного між Українським культурним фондом та управлінням культури і туризму Хмельницької міської ради Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи92340000-6 Розважальні послуги, пов’язані з танцями та шоу (послуги, пов'язані із показом (проведенням) циркових вистав та забезпеченням організації циркової програми "Пітер Пен та капітан Гак")
Очікувана вартість6 124 680,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи92340000-6 Розважальні послуги, пов’язані з танцями та шоу (послуги із показу (проведення) циркової програми "Пітер Пен та капітан Гак")
Очікувана вартість2 551 950,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008641-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації заходу, послуги ведучої
Очікувана вартість40 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення розважальної програми
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення групових практичних занять з класичного танцю для артистів балету.
Очікувана вартість55 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги ведучого
Очікувана вартість96 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи92340000-6 Послуги ведучого
Ім'я:Кажмір Ольга ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380312613121 Факс:+380312615553ЄДРПОУ:02228084Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013168-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги ведучого
Очікувана вартість96 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги ведучого
Очікувана вартість16 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги ведучого
Очікувана вартість7 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги ведучого
Очікувана вартість4 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги ведучого
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги ведучого
Очікувана вартість13 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010418-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 92340000-6 Розважальні послуги, пов’язані з танцями та шоу (Організація і проведення загальноміських заходів з нагоди Дня міста)
Ім'я:Меркулова Альона МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380472373386 Факс:+380472373386ЄДРПОУ:36299692Оголошено25 серп. 16:06
Прийом пропозицій25 серп. 16:06 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість810 200,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-005522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації заходу
Очікувана вартість75 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-003819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги ведучого
Очікувана вартість96 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro