Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «92312200-3»

  • ID: UA-2026-08-28-007738-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги зовнішнього експерта з екоосвіти (розробка та затвердження посібника з позакласних занять для школярів різного віку) - 48 експертних днів, в рамках реалізації міжнародного грантового проєкту «Водозберігаючі рішення для пом’якшення впливу зміни клімату» № PLUA.01.01-IP.01-0021/23-00, що … фінансується в рамках Програми Interreg (Interreg VI-A) NEXT Польща-Україна 2021-2027 (ДК 021:2015 (CPV): 92310000-7 (92312212-0 Послуги, пов’язані з розробкою навчальних посібників (Services related to the preparation of training manuals)))

    Ім'я:
    Шершун Маргарита Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380312613360 ЄДРПОУ:
    02070832
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 18:32

    Прийом пропозицій
    28 серп. 18:32 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    244 944,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 1 г. 57 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-002615-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга з проведення культурно-мистецького заходу до Дня Незалежності – концертного виступу піаніста та композитора Євгена Хмари

    Ім'я:
    Олег Гойденко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380991279102 Веб сайт:
    http://filarmonic.zp.ua
    ЄДРПОУ:
    02225401
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    110 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-011420-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги артиста для виконання ролі у виставі

    Ім'я:
    Ірина ТЮГ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380980553641 ЄДРПОУ:
    22910470
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 100,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-011241-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги артиста для виконання ролі

    Ім'я:
    Ірина ТЮГ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380980553641 ЄДРПОУ:
    22910470
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 100,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-007807-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    створення аранжувань музичних творів та відповідних партитур і партій

    Ім'я:
    Яцук-Штанько Вікторія Олегівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445299254 Веб сайт:
    http://www.nhm.com.ua
    ЄДРПОУ:
    05509524
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    45 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-012230-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з підготовки текстових, інформаційних, роз’яснювальних, популяризаційних та сценарних матеріалів для сайту, соціальних мереж, буклетів і коротких відеоформатів, спрямованих на популяризацію діяльності Офісу енергоефективності, енергоефективних заходів та успішних практик ОСББ в рамках … Проєкту 101215658-LIFE24-CETLEEP- LIFE-2024-CET

    Ім'я:
    Ващук Дмитро Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979512957 ЄДРПОУ:
    02739212
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    91 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-010962-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів (ДК 021:2015: 92312250-8 — Послуги окремих артистів (участь актора у репетиціях концертної програмах до Дня незалежності «Народжені вільними», та участь у виставах та репетиціях до вистав («Птаха … невдаха», «Сорочинський ярмарок», «Даринка, Гриць та нечиста сила», «Міст», «Французька вечеря», За двома зайцями», «Кайдашева сім’я»)

    Ім'я:
    Яна Власюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380456391986 Веб сайт:
    https://theater.kyiv.ua
    ЄДРПОУ:
    02225453
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    27 750,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-001019-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги зі створення оригінального музичного твору (написання музики, оркестрування та створення оркестрових партій) до балету «Лускунчик. Версія»

    Ім'я:
    Петренко Олександра
    E-mail: [email protected] Телефон: 380957315224 ЄДРПОУ:
    41835558
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    501 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-003035-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги, пов’язані з розробкою навчальних посібників

    Ім'я:
    Тетяна Шейко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674635165 Веб сайт:
    http://www.ukma.edu.ua
    ЄДРПОУ:
    16459396
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 899,11 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-03-010812-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ритуал сурмління та проголошення кликуном важливих для міста подій з В'їзної вежі Луцького замку

    Ім'я:
    Кучинський Андрій Євгенович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380332777916 ЄДРПОУ:
    04051327
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    77 104,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-30-008366-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги, пов’язані з розробкою навчальних посібників

    Ім'я:
    Тетяна Шейко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674635165 Веб сайт:
    http://www.ukma.edu.ua
    ЄДРПОУ:
    16459396
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    74 456,96 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-010741-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуга

    Ім'я:
    Катерина Кондратенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380632037534 ЄДРПОУ:
    33234674
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    98 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-17-007295-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з організації проведення концертного виступу естрадного артиста в концертній програмі приуроченій до Дня міста у м. Трускавці. Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 92310000-7 – Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і … літературних творів

    Ім'я:
    Костецька Людмила Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380324754436 Веб сайт:
    http://tmr.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    02229209
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    44 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-15-011511-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги артистів

    Ім'я:
    Оксана Ткачук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380962076781 ЄДРПОУ:
    41655790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    50 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-03-001940-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з організації проведення концертного виступу естрадного артиста в концертній програмі приуроченій до Дня міста у м. Трускавці. Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 92310000-7 – Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і … літературних творів

    Ім'я:
    Костецька Людмила Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380324754436 Веб сайт:
    http://tmr.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    02229209
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 лип. 10:24

    Прийом пропозицій
    3 лип. 10:24 – 13 лип. 12:00
    Очікувана вартість

    44 900,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-01-007968-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Закупівля послуги зі створення інформаційних матеріалів текстового та відео характеру для подальшого розміщення на діджитал-платформі Замовника арабською мовою

    Ім'я:
    Гук Діана Олегівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445864190 ЄДРПОУ:
    40235671
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    477 025,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-01-005606-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів (участь актора у репетиціях та концертних програмах «До закриття театрального сезону»)

    Ім'я:
    Яна Власюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380456391986 Веб сайт:
    https://theater.kyiv.ua
    ЄДРПОУ:
    02225453
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 750,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-29-011329-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги артиста для виконання ролі у виставі

    Ім'я:
    Ірина ТЮГ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380980553641 ЄДРПОУ:
    22910470
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 250,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-29-010571-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги артиста для виконання ролі у виставі

    Ім'я:
    Ірина ТЮГ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380980553641 ЄДРПОУ:
    22910470
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-29-010528-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги артиста для виконання ролі у виставі

    Ім'я:
    Ірина ТЮГ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380980553641 ЄДРПОУ:
    22910470
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 45 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro