Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «92312100-2»

  • ID: UA-2026-09-03-013124-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Розробка сценарію проведення концертної програми присвяченої святкуванню Дня міста

    Ім'я:
    Надія Байбула
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677445609 ЄДРПОУ:
    45463094
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-004184-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Концертна програма за участю артиста Гураль Надії

    Ім'я:
    Ольга Миханцова
    E-mail: [email protected] Телефон: +355721347, +380957157966 ЄДРПОУ:
    40928062
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    25 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-000773-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Забезпечення участі Академічного симфонічного оркестру, артистів академічного ансамблю пісні і танцю "Козаки Поділля" та солістів Хмельницької обласної філармонії у концертній програмі, присвяченій Дню Незалежності України, що відбудеться 23 серпня 2026 року

    Ім'я:
    Наталія Рибак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382703525 ЄДРПОУ:
    02231293
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    25 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-012326-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з організації виступу Заслуженої академічної капели України «Трембіта» з мистецькою програмою «Україна – пісня мого серця» з нагоди святкування Дня Незалежності України у м. Трускавці, код 92310000-7 – Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів за ДК … 021:2015 Єдиного закупівельного словника.

    Ім'я:
    Костецька Людмила Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380324754436 ЄДРПОУ:
    02229209
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    30 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-010754-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Академічний Подільський камерний хор "Леонтович-капела"

    Ім'я:
    Оксана Ткачук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380962076781 ЄДРПОУ:
    41655790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    54 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-17-007448-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з організації проведення концертного виступу гурту «Тінь сонця» в концертній програмі приуроченій до Дня міста у м. Трускавці. Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 92310000-7 – Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і … літературних творів

    Ім'я:
    Костецька Людмила Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380324754436 Веб сайт:
    http://tmr.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    02229209
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    85 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-01-007402-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з організації проведення концертного виступу гурту «Тінь сонця» в концертній програмі приуроченій до Дня міста у м. Трускавці. Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 92310000-7 – Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і … літературних творів

    Ім'я:
    Костецька Людмила Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380324754436 Веб сайт:
    http://tmr.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    02229209
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 лип. 15:30

    Прийом пропозицій
    1 лип. 15:30 – 9 лип. 12:00
    Очікувана вартість

    87 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-01-004893-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    код ДК 021:2015 - 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів (Показ лялькової вистави)

    Ім'я:
    Людмила Зазгарська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380983171935 ЄДРПОУ:
    21725150
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 100,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-25-003466-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з організації проведення концертного виступу гурту «Тінь сонця» в концертній програмі приуроченій до Дня міста у м. Трускавці. Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 92310000-7 – Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і … літературних творів

    Ім'я:
    Костецька Людмила Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380324754436 Веб сайт:
    http://tmr.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    02229209
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 черв. 11:02

    Прийом пропозицій
    25 черв. 11:02 – 3 лип. 12:00
    Очікувана вартість

    87 000,00 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-06-19-000043-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Організація та проведення інтерактивних тематичних концертних програм для дітей із сімей отримувачів послуг різних соціальних категорій центрів соціальних служб м. Києва

    Ім'я:
    Вербенко Юлія Владленівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444561599, 380503861755 ЄДРПОУ:
    19137032
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 черв. 01:12

    Прийом пропозицій
    19 черв. 01:12 – 29 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    371 400,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-16-010777-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    код ДК 021:2015 - 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів (Показ лялькової вистави)

    Ім'я:
    Людмила Ящук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380965332861 ЄДРПОУ:
    20090459
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-15-010425-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Розважальні послуги театральних продюсерів, співочих і музичних гуртів та оркестрів

    Ім'я:
    Божена Кадкова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380986121609 Веб сайт:
    https://if.osv.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    44060252
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    80 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-12-012363-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    код ДК 021:2015 - 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів (Показ лялькової вистави)

    Ім'я:
    Таїсія Короліцька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432569737 Веб сайт:
    http://sch23.edu.vn.ua
    ЄДРПОУ:
    20090689
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    22 500,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-11-012703-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Розважальні послуги музичних гуртів

    Ім'я:
    Наталія Старовойт
    E-mail: [email protected] Телефон: +380953057696 ЄДРПОУ:
    44367342
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-29-002824-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги публічного художнього виконання музичних творів артистами ансамблю "Rizol Quartet"

    Ім'я:
    Демко Тарас
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975457351 ЄДРПОУ:
    01287452
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-26-010476-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Публічне виконання музичних творів артистом-солістом-інструменталістом Національної філармонії України

    Ім'я:
    Корзун Анастасія Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380679997311 ЄДРПОУ:
    01287541
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-07-002966-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з організації виступу Національної заслуженої капели бандуристів України імені Георгія Майбороди з нагоди святкування Дня матері у Трускавці. Код ДК 021:2015 - 92310000-7 – Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів

    Ім'я:
    Костецька Людмила Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380324754436 Веб сайт:
    http://tmr.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    02229209
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    25 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-04-002883-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з організації загальноміського заходу - концерту тріо Усеіна Бекірова з нагоди Міжнародного дня Джазу 30 квітня 2026 року

    Ім'я:
    Наталія Рибак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382703525 ЄДРПОУ:
    02231293
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    55 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-23-013329-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Публічне виконання музичних творів артистом-солістом- інструменталістом Національної філармонії України

    Ім'я:
    Корзун Анастасія Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380679997311 ЄДРПОУ:
    01287541
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 600,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-13-004072-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з організації виступу Музичного гурту «Бойки» під час концертної програми «На Великдень в Трускавець», код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 92310000-7 – Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів

    Ім'я:
    Костецька Людмила Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380324754436 Веб сайт:
    http://tmr.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    02229209
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    50 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 28 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro