Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «92312000-1»
-
ID: UA-2026-08-28-007738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зовнішнього експерта з екоосвіти (розробка та затвердження посібника з позакласних занять для школярів різного віку) - 48 експертних днів, в рамках реалізації міжнародного грантового проєкту «Водозберігаючі рішення для пом’якшення впливу зміни клімату» № PLUA.01.01-IP.01-0021/23-00, що
фінансується в рамках Програми Interreg (Interreg VI-A) NEXT Польща-Україна 2021-2027 (ДК 021:2015 (CPV): 92310000-7 (92312212-0 Послуги, пов’язані з розробкою навчальних посібників (Services related to the preparation of training manuals))) Оголошено28 серп. 18:32
Прийом пропозицій28 серп. 18:32 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-002615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з проведення культурно-мистецького заходу до Дня Незалежності – концертного виступу піаніста та композитора Євгена Хмари
Очікувана вартість110 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі створення авторської інсценізації за мотивами повісті М. Коцюбинського «Тіні забутих предків», розробки режисерської концепції, проведення підготовчо-тренінгового та репетиційного процесів, здійснення постановки вистави, а також координації роботи художньо-постановочної групи
Очікувана вартість200 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги артиста для виконання ролі у виставі
Очікувана вартість2 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011241-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги артиста для виконання ролі
Очікувана вартість2 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонцертна програма за участю артиста Гураль Надії
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-000773-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗабезпечення участі Академічного симфонічного оркестру, артистів академічного ансамблю пісні і танцю "Козаки Поділля" та солістів Хмельницької обласної філармонії у концертній програмі, присвяченій Дню Незалежності України, що відбудеться 23 серпня 2026 року
Очікувана вартість25 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012326-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації виступу Заслуженої академічної капели України «Трембіта» з мистецькою програмою «Україна – пісня мого серця» з нагоди святкування Дня Незалежності України у м. Трускавці, код 92310000-7 – Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів за ДК
021:2015 Єдиного закупівельного словника. Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-010845-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з індивідуальної мистецької діяльності: участь в заходах з нагоди святкування Дня Незалежності України у м. Трускавці. Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 92310000-7 – Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів
Очікувана вартість58 515,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000924-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації та проведення 24 серпня 2026 р. мистецької акції "Дзвони пам'яті" біля МКП - кінотеатр ім. Т.Г. Шевченка
Очікувана вартість35 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-013440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з сценічного оформлення вистави у межах реалізації культурно – мистецького проєкту «Постановка вистави “Розенкранц і Гільденстерн мертві”»
Очікувана вартість24 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-010754-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАкадемічний Подільський камерний хор "Леонтович-капела"
Очікувана вартість54 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-007807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистворення аранжувань музичних творів та відповідних партитур і партій
Ім'я:Яцук-Штанько Вікторія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445299254 Веб сайт: ЄДРПОУ:05509524Очікувана вартість45 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підготовки текстових, інформаційних, роз’яснювальних, популяризаційних та сценарних матеріалів для сайту, соціальних мереж, буклетів і коротких відеоформатів, спрямованих на популяризацію діяльності Офісу енергоефективності, енергоефективних заходів та успішних практик ОСББ в рамках
Проєкту 101215658-LIFE24-CETLEEP- LIFE-2024-CET Очікувана вартість91 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-010962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів (ДК 021:2015: 92312250-8 — Послуги окремих артистів (участь актора у репетиціях концертної програмах до Дня незалежності «Народжені вільними», та участь у виставах та репетиціях до вистав («Птаха
невдаха», «Сорочинський ярмарок», «Даринка, Гриць та нечиста сила», «Міст», «Французька вечеря», За двома зайцями», «Кайдашева сім’я») Очікувана вартість27 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-010539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з індивідуальної мистецької діяльності: участь в заходах з нагоди святкування Дня Незалежності України у м. Трускавці. Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 92310000-7 – Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів
Оголошено7 серп. 16:15
Прийом пропозицій7 серп. 16:15 – 16 серп. 15:00Очікувана вартість63 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-001019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі створення оригінального музичного твору (написання музики, оркестрування та створення оркестрових партій) до балету «Лускунчик. Версія»
Очікувана вартість501 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-010726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки та створення експозиційного оформлення художнього блоку виставки "Franko laboratorium"в рамках гранту Українського культурного фонду «Весь Франко: Post scriptum. Рукописи»
Ім'я:Гайдар Ірина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322600995 Факс:+380322767760ЄДРПОУ:02219731Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-003035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги, пов’язані з розробкою навчальних посібників
Очікувана вартість21 899,11 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-010812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРитуал сурмління та проголошення кликуном важливих для міста подій з В'їзної вежі Луцького замку
Очікувана вартість77 104,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro