Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «92310000-7»
-
ID: UA-2026-08-28-007738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зовнішнього експерта з екоосвіти (розробка та затвердження посібника з позакласних занять для школярів різного віку) - 48 експертних днів, в рамках реалізації міжнародного грантового проєкту «Водозберігаючі рішення для пом’якшення впливу зміни клімату» № PLUA.01.01-IP.01-0021/23-00, що
фінансується в рамках Програми Interreg (Interreg VI-A) NEXT Польща-Україна 2021-2027 (ДК 021:2015 (CPV): 92310000-7 (92312212-0 Послуги, пов’язані з розробкою навчальних посібників (Services related to the preparation of training manuals))) Оголошено28 серп. 18:32
Прийом пропозицій28 серп. 18:32 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-013059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 92310000-7 — Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів (соліст)
Ім'я:Войтович Вікторія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444253430 ЄДРПОУ:05492734Очікувана вартість51 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозробка сценарію проведення концертної програми присвяченої святкуванню Дня міста
Очікувана вартість99 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-010221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення оркестрової репетиції 03.09.2026 р. до вистави балету В.Польової «Мавка» та диригування оркестром під час проведення вистави балету В.Польової «Мавка» (04.09.2026 р.) (ДК 021:2015: 92310000-7 — Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів)
Очікувана вартість23 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-006536-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами
Очікувана вартість3 896,11 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-006430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами
Очікувана вартість101 762,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-005774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами
Очікувана вартість6 493,51 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-005695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами
Очікувана вартість3 246,76 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-005573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами
Очікувана вартість5 194,81 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-005492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами
Очікувана вартість54 190,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-005271-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами
Очікувана вартість300 675,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-005153-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами
Очікувана вартість272 265,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-005118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи92310000-7 – «Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів» (Менторські, експертні та консультаційні послуги у межах створення культурно-мистецького проєкту «За Перекопом є земля»)
Ім'я:Войтенко Валерія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442883199 ЄДРПОУ:02224548Очікувана вартість40 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-004879-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи92310000-7 – «Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів» (Послуги композитора, музичного керiвника та профiльного консультанта з кримськотатарської музичної культури, створення оригiнального музичного оформлення вистави у межах культурно-мистецького проєкту "За
Перекопом є земля") Ім'я:Войтенко Валерія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442883199 ЄДРПОУ:02224548Очікувана вартість150 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-003684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів (Послуги з представлення української літератури у Bienal Internacional do Livro de São Paolo у Бразилії)
Очікувана вартість65 573,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-003426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виконання концертної програми до Дня незалежності України
Очікувана вартість35 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-013537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги ведучого
Ім'я:Палієнко Олексій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380673283900 ЄДРПОУ:32792069Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-013320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги ведучого конференції
Ім'я:Палієнко Олексій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380673283900 ЄДРПОУ:32792069Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010638-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтворення образів дійових осіб та авторських художніх проєктів (ескізів) сценічних костюмів, їх деталей та особистого реквізиту дійових осіб для постановки вистави - опери «Набукко» Дж. Верді (ДК 021:2015: 92310000-7 — Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів)
Очікувана вартість95 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами
Очікувана вартість18 937,28 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro