Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «92300000-4»
-
ID: UA-2026-08-31-005305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 92340000-6 Розважальні послуги, пов’язані з танцями та шоу (Організація і проведення загальноміських заходів з нагоди Дня міста)
Ім'я:Меркулова Альона МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380472373386 Факс:+380472373386ЄДРПОУ:36299692Оголошено31 серп. 14:26
Прийом пропозицій31 серп. 14:26 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зовнішнього експерта з екоосвіти (розробка та затвердження посібника з позакласних занять для школярів різного віку) - 48 експертних днів, в рамках реалізації міжнародного грантового проєкту «Водозберігаючі рішення для пом’якшення впливу зміни клімату» № PLUA.01.01-IP.01-0021/23-00, що
фінансується в рамках Програми Interreg (Interreg VI-A) NEXT Польща-Україна 2021-2027 (ДК 021:2015 (CPV): 92310000-7 (92312212-0 Послуги, пов’язані з розробкою навчальних посібників (Services related to the preparation of training manuals))) Оголошено28 серп. 18:32
Прийом пропозицій28 серп. 18:32 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-010418-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 92340000-6 Розважальні послуги, пов’язані з танцями та шоу (Організація і проведення загальноміських заходів з нагоди Дня міста)
Ім'я:Меркулова Альона МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380472373386 Факс:+380472373386ЄДРПОУ:36299692Оголошено25 серп. 16:06
Прийом пропозицій25 серп. 16:06 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-000036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з комплексного технічного забезпечення та супроводу форуму «Творимо себе — творимо Україну» (Форум 2) у КВЦ «Парковий» ДК 021:2015: 92370000-5 — Послуги звукооператорів
Ім'я:Крочак Олег ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380674804162 Веб сайт: ЄДРПОУ:40533690Оголошено25 серп. 01:50
Прийом пропозицій25 серп. 01:50 – 2 вер. 03:00 -
ID: UA-2026-09-01-009694-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оформлення фотозони та послуги з аквагриму на заході "Окрилені Україною"
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009313-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами
Очікувана вартість122 115,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами
Очікувана вартість219 390,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009153-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами
Очікувана вартість40 705,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами
Очікувана вартість40 705,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами
Очікувана вартість108 380,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами
Очікувана вартість214 960,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами
Очікувана вартість108 380,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами
Очікувана вартість81 410,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами
Очікувана вартість127 320,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами
Очікувана вартість127 320,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами
Очікувана вартість40 705,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008127-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги ведучого
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами
Очікувана вартість149 085,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 92370000-5 – «Послуги звукооператорів» (послуги зі звукового та технічного забезпечення проведення урочистого заходу з нагоди вручення почесного знака «Жіноче серце»)
Очікувана вартість80 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги звукооператора
Очікувана вартість31 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro