Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «92226000-1»
-
ID: UA-2026-08-25-011190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод за ДК 021:2015: 92220000-9 Телевізійні послуги (послуги по виробленню та трансляції інформаційної продукції (відеороліків) "Відкриття алеї віри та надії")
Очікувана вартість9 206,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-11-17-016007-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиготовлення та розміщення телевізійних програм, що висвітлюють розвиток олімпійського руху в Україні та популяризують олімпійські види спорту
Ім'я:Голубенко Анастасія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380669800129 ЄДРПОУ:00013238Оголошено17 лист. 2023 20:31
Прийом пропозицій17 лист. 2023 20:31 – 28 лист. 2023 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість209 600,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась