Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «92225100-7»
-
ID: UA-2026-09-01-008072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення відеозйомки (ДК 021:2015 92225100-7 Послуги відео на замовлення)
Очікувана вартість32 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007491-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з відеозйомки подкасту, а саме: організація проведення зйомки на три професійні камери, забезпечення професійного студійного освітлення та технічний супровід процесу зйомки у спеціалізованій студії із визначеними Замовником атрибутами та оформленням відповідним реквізитом
Ім'я:Герасименко Юлія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380506573392 Веб сайт: ЄДРПОУ:25106350Очікувана вартість41 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги відео на замовлення
Очікувана вартість9 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги відео на замовлення
Очікувана вартість7 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги відеозйомки в межах Форуму «Тиждень стійкості українських міст 2026» (ДК 021:2015: 92225100-7 — Послуги відео на замовлення)
Оголошено25 серп. 17:27
Прийом пропозицій25 серп. 17:27 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість190 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-011685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення відеосюжету "35-Незалежності України"
Ім'я:Грабчак Оксана ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432670328 Факс:+380432670332ЄДРПОУ:02215147Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-009274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з відеофіксації та монтажу в рамках гранту Українського культурного фонду "Весь Франко: Post scriptum. Рукописи"
Ім'я:Гайдар Ірина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322600995 Факс:+380322767760ЄДРПОУ:02219731Очікувана вартість89 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-009639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗакупівля послуги забезпечення та технічного супроводу спеціалізованого обладнання для відео стримінгу
Оголошено20 лип. 16:29
Прийом пропозицій20 лип. 16:29 – 28 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість83 976,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-003030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення відеосюжету присвяченого обласній виставці народного мистецтва "Митстецтво однієї громади"
Ім'я:Грабчак Оксана ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432670328 Факс:+380432670332ЄДРПОУ:02215147Очікувана вартість3 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-009435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги відео на замовлення
Очікувана вартість7 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-005896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи92225100-7 Послуги відео на замовлення
Ім'я:Коваленко Лілія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380966217803 ЄДРПОУ:44145372Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-006020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з відеозйомки, аудіозапису, монтажу та створення аудіовізуальних матеріалів
Очікувана вартість22 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-006886-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із створення промоційних відеороликів «Дитячого форуму. Фестивалю промоції читання», що відбудеться 27-28 червня 2026 року в рамках стрічки календарного плану загальноміських централізованих заходів на 2026 рік «Іміджеві фестивальні заходи»
Очікувана вартість18 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-005758-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення відеосюжету до ХІІ обласного фестивалю "Народні музики Поділля"
Ім'я:Грабчак Оксана ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432670328 Факс:+380432670332ЄДРПОУ:02215147Очікувана вартість3 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-004279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення відеосюжету присвяченого Всеукраїнському фестивалю-конкурсу фольклорних колективів на приз Г.Танцюри
Ім'я:Грабчак Оксана ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432670328 Факс:+380432670332ЄДРПОУ:02215147Очікувана вартість7 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-004964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з відеозйомки подкасту
Ім'я:Герасименко Юлія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380506573392 Веб сайт: ЄДРПОУ:25106350Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-012154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з виготовлення відео на замовлення
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-012880-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтворення та розміщення соціальної реклами
Очікувана вартість36 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-006320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги відеографа проєкту "Місто ляльок: літературно-драматургічна резиденція у Луцьку"
Очікувана вартість9 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-011813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення відеозйомки (ДК 021:2015 92225100-7 Послуги відео на замовлення)
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro