Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «92221000-6»
-
ID: UA-2026-08-25-000377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВисвітлення діяльності виконавчого комітету та виконавчих органів Хмельницької міської ради на телебаченні в ефірах телевізійних каналів, код ДК 021:2015-92220000-9 - Телевізійні послуги
Ім'я:Павло МонастирськийE-mail: [email protected] Телефон: +30382795985 Веб сайт: ЄДРПОУ:04060772Оголошено25 серп. 08:47
Прийом пропозицій25 серп. 08:47 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість100 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-11-007128-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 92220000-9 Телевізійні послуги (Послуги зі створення та розміщення в телевізійному ефірі інформаційних сюжетів з суспільно-значущих питань життєдіяльності регіону та держави за напрямками: підтримка ЗСУ, медицина, освіта, ветеранська політика, соціальна сфера, бізнес, агропромисловий
комплекс, будівництво, відновлення тощо) Ім'я:Рєзнік Віра АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380682687221 Веб сайт: ЄДРПОУ:45823347Оголошено11 серп. 14:01
Прийом пропозицій11 серп. 14:01 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість69 787,20 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-006675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 92220000-9 Телевізійні послуги (Послуги зі створення та розміщення в телевізійному ефірі інформаційних сюжетів з суспільно-значущих питань життєдіяльності регіону та держави за напрямками: підтримка ЗСУ, медицина, освіта, ветеранська політика, соціальна сфера, бізнес, агропромисловий
комплекс, будівництво, відновлення тощо) Ім'я:Рєзнік Віра АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380682687221 Веб сайт: ЄДРПОУ:45823347Оголошено11 серп. 13:40
Прийом пропозицій11 серп. 13:40 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість69 787,20 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-002047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВисвітлення діяльності виконавчого комітету та виконавчих органів Хмельницької міської ради на телебаченні в ефірах телевізійних каналів, код ДК 021:2015-92220000-9 Телевізійні послуги (3 лоти). Лот 1: Висвітлення діяльності виконавчого комітету та виконавчих органів Хмельницької міської ради на
телебаченні в ефірах телевізійних каналів, код ДК 021:2015-92220000-9 Телевізійні послуги. Тематика №1. Лот 2: Висвітлення діяльності виконавчого комітету та виконавчих органів Хмельницької міської ради на телебаченні в ефірах телевізійних каналів, код ДК 021:2015-92220000-9 Телевізійні послуги. Тематика №2. Лот 3:Висвітлення діяльності виконавчого комітету та виконавчих органів Хмельницької міської ради на телебаченні в ефірах телевізійних каналів, код ДК 021:2015-92220000-9 Телевізійні послуги. Тематика №3. Ім'я:Павло МонастирськийE-mail: [email protected] Телефон: +30382795985 Веб сайт: ЄДРПОУ:04060772Оголошено7 серп. 10:23
Прийом пропозицій7 серп. 10:23 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість283 333,34 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-06-16-010820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення та трансляція іміджевих телепродуктів
Ім'я:Фесун Ірина ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382725687 Факс:+380382675596Веб сайт: ЄДРПОУ:40108929Очікувана вартість5 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-01-007438-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнформаційні послуги з висвітлення діяльності депутатів Полтавської обласної ради, кращих практик територіальних громад області засобами телебачення, код ДК 021:2015: 92220000-9 Телевізійні послуги (92221000-6 Послуги телевізійного виробництва)
Ім'я:Вікторія СорочинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380953087407 Веб сайт: ЄДРПОУ:22530614Оголошено1 трав. 13:48
Прийом пропозицій1 трав. 13:48 – 10 трав. 08:00Очікувана вартість499 912,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-21-010532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 92220000-9 - Телевізійні послуги (Телевізійні послуги з виготовлення та трансляції прямих студійних ефірів КНП «Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М.І. Пирогова ВОР»; Телевізійні послуги з виготовлення та трансляції
сюжетів КНП «Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М.І. Пирогова ВОР») Оголошено21 квіт. 16:03
Прийом пропозицій21 квіт. 16:03 – 29 квіт. 10:00Очікувана вартість199 987,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-25-007191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТелевізійні послуги
Ім'я:Лучинська Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674958818 ЄДРПОУ:04325963Оголошено25 бер. 13:04
Прийом пропозицій25 бер. 13:04 – 2 квіт. 13:07Очікувана вартість150 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-24-000694-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи92220000-9- Телевізійні послуги (92221000-6 Послуги телевізійного виробництва (Послуги з виготовлення відеосюжетів в цифровому форматі, послуги з виготовлення програми «ДІАЛОГ» в цифровому форматі)
Очікувана вартість49 990,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-17-002551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 92220000-9 Телевізійні послуги (Послуги зі створення та розміщення в телевізійному ефірі інформаційних сюжетів з суспільно-значущих питань життєдіяльності регіону та держави за напрямками: підтримка ЗСУ, медицина, освіта, ветеранська політика, соціальна сфера, бізнес, агропромисловий
комплекс, будівництво, відновлення тощо) Ім'я:Рєзнік Віра АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380682687221 Веб сайт: ЄДРПОУ:45823347Оголошено17 бер. 10:29
Прийом пропозицій17 бер. 10:29 – 26 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість166 664,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-16-000954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 92220000-9 Телевізійні послуги (Послуги зі створення та розміщення в телевізійному ефірі інформаційних сюжетів з суспільно-значущих питань життєдіяльності регіону та держави за напрямками: підтримка ЗСУ, медицина, освіта, ветеранська політика, соціальна сфера, бізнес, агропромисловий
комплекс, будівництво, відновлення тощо) Ім'я:Рєзнік Віра АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380682687221 Веб сайт: ЄДРПОУ:45823347Оголошено16 бер. 09:38
Прийом пропозицій16 бер. 09:38 – 24 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість166 664,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-13-001835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 92220000-9 Телевізійні послуги (Послуги зі створення та розміщення в телевізійному ефірі інформаційних сюжетів з суспільно-значущих питань життєдіяльності регіону та держави за напрямками: підтримка ЗСУ, медицина, освіта, ветеранська політика, соціальна сфера, бізнес, агропромисловий
комплекс, будівництво, відновлення тощо) Ім'я:Рєзнік Віра АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380682687221 Веб сайт: ЄДРПОУ:45823347Оголошено13 бер. 10:04
Прийом пропозицій13 бер. 10:04 – 21 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість166 664,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-11-008464-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення та розміщення інформаційної продукції, а саме: послуги з висвітлення діяльності Комунального підприємства Миколаївської міської ради «Миколаївська ритуальна служба» шляхом створення та показу інформаційних відеоматеріалів
Очікувана вартість49 950,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-03-001855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення та трансляції інформаційних матеріалів
Ім'я:Мельник Андрій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380382717571 Факс:+380382717570ЄДРПОУ:14163438Очікувана вартість26 399,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-19-007479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розміщення інформації в медіа (послуги з висвітлення діяльності закладів управління освіти Шосткинської міської ради Сумської області на ефірному телебаченні)
Ім'я:Бортяш Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544971837 Факс:+380544971729ЄДРПОУ:22978663Оголошено19 лют. 14:05
Прийом пропозицій19 лют. 14:05 – 27 лют. 13:42Очікувана вартість650 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-16-009861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення та трансляція іміджевих телепродуктів
Ім'я:Фесун Ірина ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382725687 Факс:+380382675596Веб сайт: ЄДРПОУ:40108929Очікувана вартість5 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-16-003359-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелевізійні послуги (виготовлення та трансляція прямих-студійних ефірів та інформаційних сюжетів)
Очікувана вартість99 999,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-11-006544-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оперативного інформування громадськості про діяльність Сумського державного педагогічний університет імені А.С. Макаренка шляхом виготовлення та трансляції відеоматеріалів на телебаченні
Очікувана вартість450 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-30-008154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнформаційні послуги з висвітлення діяльності депутатів Полтавської обласної ради, кращих практик територіальних громад області засобами телебачення, код ДК 021:2015: 92220000-9 Телевізійні послуги (92221000-6 Послуги телевізійного виробництва)
Ім'я:Вікторія СорочинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380953087407 Веб сайт: ЄДРПОУ:22530614Оголошено30 січ. 12:59
Прийом пропозицій30 січ. 12:59 – 8 лют. 08:00Очікувана вартість599 778,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-28-009055-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з оперативного інформування громадськості про діяльність Сумського державного педагогічний університет імені А.С. Макаренка шляхом виготовлення та трансляції відеоматеріалів на телебаченні
Оголошено28 січ. 13:21
Прийом пропозицій28 січ. 13:21 – 5 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість450 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась