Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «92200000-3»
-
ID: UA-2026-08-28-011026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розміщення інформації в медіа (Послуги з висвітлення діяльності закладів управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Шосткинської міської ради Сумської області на ефірному телебаченні)
Ім'я:Ревенок Наталія ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544962569 Факс:+380544962569ЄДРПОУ:22983575Оголошено28 серп. 17:24
Прийом пропозицій28 серп. 17:24 – 11 вер. 17:26 -
ID: UA-2026-08-28-010863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розміщення інформації в медіа (Послуги з висвітлення діяльності закладів управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Шосткинської міської ради Сумської області на кабельному телебаченні)
Ім'я:Ревенок Наталія ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544962569 Факс:+380544962569ЄДРПОУ:22983575Оголошено28 серп. 17:05
Прийом пропозицій28 серп. 17:05 – 11 вер. 17:07 -
ID: UA-2026-09-04-011805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 92210000-6 - Послуги радіомовлення (послуги з розміщення матеріалів в ефірі радіостанції 107,4 FM)
Очікувана вартість29 950,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-009515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 92210000-6 «Послуги радіомовлення» - Виготовлення та розміщення в радіоефірі радіопрограм, інформаційних радіосюжетів про діяльність органів місцевого самоврядування та питань життєдіяльності Івано-Франківської міської територіальної громади
Очікувана вартість48 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-009335-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 92220000-9 Телевізійні послуги (Виготовлення та розміщення в ефірі телепрограм про діяльність органів місцевого самоврядування та питань життєдіяльності Івано-Франківської міської територіальної громади)
Очікувана вартість49 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-007023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по виготовленню та розміщенню інформаційної продукції
Очікувана вартість2 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелевізійні послуги
Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:92220000-9 Телевізійні послуги (Послуги зі створення багатоформатного відео та фотоматеріалу заходів управління протягом серпня-грудня 2026 року)
Очікувана вартість79 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 92210000-6 «Послуги радіомовлення» - Виготовлення та розміщення в ефірі радіопрограм, прес-конференцій, офіційної інформації про діяльність органів місцевого самоврядування та питань життєдіяльності Івано-Франківської міської територіальної громади та трансляція в ефірі Радіокомпанії
Очікувана вартість49 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011203-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 92220000-9 Телевізійні послуги – Виготовлення (сценарій, зйомка і монтаж) та розміщення в ефірі телеканалу «РАІ» телепрограм про діяльність органу місцевого самоврядування за участю заступників міського голови та депутатів Івано-Франківської міської ради
Очікувана вартість48 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011055-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розміщення рекламно-інформаційних матеріалів
Ім'я:Мисюга Ірина БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380342754333 Факс:+380342754333ЄДРПОУ:40108892Очікувана вартість36 234,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення відеозйомки (ДК 021:2015 92225100-7 Послуги відео на замовлення)
Очікувана вартість32 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги відеомонтажу в рамках реалізації проекту УКФ "ЛНАМ: розархівація"
Ім'я:Іваник Юлія РоманівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322472840 Факс:+380322761407ЄДРПОУ:02071027Очікувана вартість41 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системителевізійні послуги, відеозйомка
Ім'я:Коростенська Галина ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322975396 ЄДРПОУ:20791624Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із виготовлення та розміщення у власному телеефірі телепередач
Очікувана вартість24 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі зйомки та монтажу відеоролика
Ім'я:Наталія Василівна ПоліщукE-mail: [email protected] Телефон: +380984352846 Веб сайт: ЄДРПОУ:41840809Очікувана вартість17 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007491-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з відеозйомки подкасту, а саме: організація проведення зйомки на три професійні камери, забезпечення професійного студійного освітлення та технічний супровід процесу зйомки у спеціалізованій студії із визначеними Замовником атрибутами та оформленням відповідним реквізитом
Ім'я:Герасименко Юлія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380506573392 Веб сайт: ЄДРПОУ:25106350Очікувана вартість41 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення відео сюжету про участь вихованців КЗ РМСТК РМР у змаганнях зі спідвею "Особистого відкритого Кубку України з мотоциклетного спорту (спідвей) в класах мотоциклів 125 см3, 140 см3, 250 см3 та 500 см3", які відбулися 26.07.2026р. на стадіоні технічних видів спорту "Мототрек",
хронометражем 6 хвилин 32 секунди і його трансляція в ефірі телеканалу "Сфера-ТВ" Ім'я:Головня Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380362408337 ЄДРПОУ:40342117Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виробництва та трансляції радіопрограми "Щоденник пам'яті"
Очікувана вартість94 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виробництва та трансляції радіопрограми "Щоденник пам'яті"
Очікувана вартість94 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro