Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «92120000-8»
-
ID: UA-2026-09-02-011870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля невиключних майнових прав (дозволу) на використання аудіовізуальних творів за кодом ДК 021:2015 - 92120000-8 Послуги з розповсюдження кіно- та відеопродукції
Очікувана вартість100 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля невиключних майнових прав (дозволу) на використання аудіовізуальних творів за кодом ДК 021:2015 - 92120000-8 Послуги з розповсюдження кіно- та відеопродукції
Очікувана вартість150 349,95 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата винагороди (Роялті) за надання права на використання об'єкта права інтелектуальної власності
Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлата винагороди (Роялті) за надання права на використання об'єкта права інтелектуальної власності
Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-30-000009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з відеозйомки та розповсюдження відеопродукції (онлайн трансляція) (№2391/1.025/5 , №2130/1)
Очікувана вартість71 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОрганізація онлайн трансляції матчів змагань команд ДЮФЛУ КП СК «Металург Запоріжжя»
Ім'я:Артем'єв Костянтин ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380983816447 ЄДРПОУ:31970451Очікувана вартість318 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003418-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОрганізація онлайн трансляції матчів змагань команди Ю19 КП СК «Металург Запоріжжя»
Ім'я:Артем'єв Костянтин ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380983816447 ЄДРПОУ:31970451Очікувана вартість210 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОрганізація онлайн трансляції матчів змагань основної команди КП СК «Металург Запоріжжя»
Ім'я:Артем'єв Костянтин ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380983816447 ЄДРПОУ:31970451Очікувана вартість248 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000752-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідеозйомка культурно-мистецьких заходів
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-010312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги телевізійного показу програм
Ім'я:Діма Олена ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484162711 Факс:+380484162711Веб сайт: ЄДРПОУ:01291011Очікувана вартість24 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги телевізійного показу програм
Ім'я:Діма Олена ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484162711 Факс:+380484162711Веб сайт: ЄДРПОУ:01291011Очікувана вартість26 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-007372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи92120000-8 Послуги з розповсюдження кіно- та відеопродукції
Ім'я:Романюк Наталія БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380352526732,380352520080,380671711750 ЄДРПОУ:02230572Очікувана вартість75 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-011813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозповсюдження промоційного відеоролику на рекламно-інформаційних площинах
Ім'я:Дейнека Юрій ПетровичE-mail: [email protected] Телефон: 380671579501,380352250721 ЄДРПОУ:37710766Очікувана вартість32 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-003848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганізація онлайн трансляції матчів змагань команд ДЮФЛУ КП СК «Металург Запоріжжя»
Ім'я:Артем'єв Костянтин ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380983816447 ЄДРПОУ:31970451Оголошено13 серп. 11:30
Прийом пропозицій13 серп. 11:30 – 21 серп. 14:30Очікувана вартість318 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-009022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганізація онлайн трансляції матчів змагань основної команди КП СК «Металург Запоріжжя»
Ім'я:Артем'єв Костянтин ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380983816447 ЄДРПОУ:31970451Оголошено12 серп. 15:30
Прийом пропозицій12 серп. 15:30 – 20 серп. 15:45Очікувана вартість248 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-007989-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганізація онлайн трансляції матчів змагань команди Ю19 КП СК «Металург Запоріжжя»
Ім'я:Артем'єв Костянтин ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380983816447 ЄДРПОУ:31970451Оголошено12 серп. 15:08
Прийом пропозицій12 серп. 15:08 – 20 серп. 15:30Очікувана вартість210 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-010398-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиплата винагороди (роялті) за право демонстрування фільму (невиключне (неексклюзивне) право на демонстрування (публічний показ) фільму), а саме: кіно театральне право (демонстрування фільмокопій або з цифрового примірника фільму у призначених для цього місцях)
Очікувана вартість100 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-006857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗакупівля невиключних майнових прав (дозволу) на використання аудіовізуальних творів (код за ДК 021:2015 - 92120000-8 послуги з розповсюдження кіно- та відеопродукції)
Оголошено10 серп. 14:41
Прийом пропозицій10 серп. 14:41 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість176 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-006576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля невиключних майнових прав (дозволу) на використання аудіовізуальних творів за кодом ДК 021:2015: 92120000-8 Послуги з розповсюдження кіно- та відеопродукції
Очікувана вартість150 349,95 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-006992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розповсюдження кіно- та відеопродукції
Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro