Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «92112000-9»

  • ID: UA-2026-08-28-007168-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з виробництва, розповсюдження та демонстрування відеоінформаційної продукції

    Ім'я:
    Данільчук Тетяна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975025016 ЄДРПОУ:
    44614647
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 14:19

    Прийом пропозицій
    28 серп. 14:19 – 5 вер. 14:00
    Очікувана вартість

    2 881 378,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 18 г.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-008676-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Створення відеоролика про хід реалізації проєкту: - виготовлення відео-ролика про хід реалізації та роботу на проєктом для розміщення його в соцмережі Facebook установи та інших інформаційних платформах.

    Ім'я:
    Галина Яремич
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977699222 ЄДРПОУ:
    43947106
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-004171-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги відеооператора

    Ім'я:
    Наталія Вільгельм
    E-mail: [email protected] Телефон: +380754007550 ЄДРПОУ:
    41787390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    28 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-004994-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги інтеграції 3D-моделі ХАТЕЦ у надані Замовником відео футажі

    Ім'я:
    Олена Гура
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577312567 Веб сайт:
    http://cdnta.archives.gov.ua/index.php/uk/
    ЄДРПОУ:
    03494416
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    35 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-013299-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Інформаційні послуги у межах своєї компетентності, що стосується створення фото- та відеоматеріалів, у тому числі виготовлення та розміщення інформаційної продукції, а також послуги з розміщення інформації в медіа на платформах Facebook, Instagram та на офіційному вебсайті установи з метою … оповіщення населення про послуги сімейної медицини, організації комунікації установи з населенням, залучення населення до інформаційних ресурсів (соціальних мереж та вебсайту) установи та популяризації здорового способу життя, код згідно ЄЗС ДК021:2015:92112000-9 «Послуги, пов'язані з виробництвом кіно- та відеопродукції»

    Ім'я:
    Наталія Горбатенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380686336998 ЄДРПОУ:
    45741542
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-004044-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги зі створення мотиваційного відеоролика про Григорія Савича Сковороду та освіту м. Запоріжжя, забезпечення його трансляції під час проведення (не)конференції «Super-EdCamp Zaporizhzhia Department of Education»

    Ім'я:
    Надія Болюта
    E-mail: [email protected] Телефон: +380679891641 ЄДРПОУ:
    43893763
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-001906-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга з виготовлення відеоматеріалу до Дня Конституції України

    Ім'я:
    Владислав Рачкулинець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380661148273 ЄДРПОУ:
    38207692
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-006059-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з виготовлення відеопродукції на „ПП ТРК „Перший Закарпатський”

    Ім'я:
    Владислав Рачкулинець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380661148273 ЄДРПОУ:
    38207692
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-27-010163-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Інформаційні послуги у межах своєї компетентності, що стосується створення фото- та відеоматеріалів, у тому числі виготовлення та розміщення інформаційної продукції, а також послуги з розміщення інформації в медіа на платформах Facebook, Instagram та на офіційному вебсайті установи з метою … оповіщення населення про послуги сімейної медицини, організації комунікації установи з населенням, залучення населення до інформаційних ресурсів (соціальних мереж та вебсайту) установи та популяризації здорового способу життя, код згідно ЄЗС ДК021:2015:92112000-9 «Послуги, пов'язані з виробництвом кіно- та відеопродукції»

    Ім'я:
    Наталія Горбатенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380686336998 ЄДРПОУ:
    45741542
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-22-004237-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги відеофіксації, створення фільму

    Ім'я:
    Олена Гура
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577312567 Веб сайт:
    http://cdnta.archives.gov.ua/index.php/uk/
    ЄДРПОУ:
    03494416
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    40 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-12-010384-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Закупівля послуги з виробництва (створення) сюжетів для проєкту «Ранок вдома»

    Ім'я:
    Уповноважена особа
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445864190 ЄДРПОУ:
    40235671
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 черв. 15:24

    Прийом пропозицій
    12 черв. 15:24 – 20 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 296 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-20-013107-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Інформаційні послуги у межах своєї компетентності, що стосується створення фото- та відеоматеріалів, у тому числі виготовлення та розміщення інформаційної продукції, а також послуги з розміщення інформації в медіа на платформах Facebook, Instagram та на офіційному вебсайті установи з метою … оповіщення населення про послуги сімейної медицини, організації комунікації установи з населенням, залучення населення до інформаційних ресурсів (соціальних мереж та вебсайту) установи та популяризації здорового способу життя

    Ім'я:
    Наталія Горбатенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380686336998 ЄДРПОУ:
    45741542
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    26 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-22-014809-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Інформаційні послуги у межах своєї компетентності, що стосується створення фото- та відеоматеріалів, у тому числі виготовлення та розміщення інформаційної продукції, а також послуги з розміщення інформації в медіа на платформах Facebook, Instagram та на офіційному вебсайті установи з метою … оповіщення населення про послуги сімейної медицини, організації комунікації установи з населенням, залучення населення до інформаційних ресурсів (соціальних мереж та вебсайту) установи та популяризації здорового способу життя

    Ім'я:
    Наталія Горбатенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380686336998 ЄДРПОУ:
    45741542
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    26 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-27-003231-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Інформаційні послуги у межах своєї компетентності, що стосується створення фото- та відеоматеріалів, у тому числі виготовлення та розміщення інформаційної продукції, а також послуги з розміщення інформації в медіа на платформах Facebook, Instagram та на офіційному вебсайті установи з метою … оповіщення населення про послуги сімейної медицини, організації комунікації установи з населенням, залучення населення до інформаційних ресурсів (соціальних мереж та вебсайту) установи та популяризації здорового способу життя, код згідно ЄЗС ДК021:2015:92112000-9 «Послуги, пов'язані з виробництвом кіно- та відеопродукції»

    Ім'я:
    Наталія Горбатенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380686336998 ЄДРПОУ:
    45741542
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    28 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-27-009333-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (Послуги з виробництва та монтажу відеофільмів)

    Ім'я:
    Ольга Зайчик
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462676760 ЄДРПОУ:
    02231904
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-25-002615-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Інформаційні послуги у межах своєї компетентності, що стосується фото та відеоматеріалів, у тому числі виготовлення та розміщення інформаційної продукції, послуг із розміщення інформації в медіа на платформах Інстаграм, Телеграм та Фейсбук (код згідно ЄЗС ДК 021:2015:92112000-9 «Послуги, пов’язані … з виробництвом кіно- та відеопродукції»)

    Ім'я:
    Оксана Мороз
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462774180 Веб сайт:
    https://cn.cdc.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    38509742
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    40 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-01-12-009054-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з відеозйомки та художнього монтажу вистав поточного репертуару та концертних програм

    Ім'я:
    Денисюк Оксана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975463053 ЄДРПОУ:
    02224593
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    90 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-22-023077-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги, пов’язані з виробництвом кіно- та відеопродукції

    Ім'я:
    Лупій Ярослав
    E-mail: [email protected] Телефон: 380506506165 ЄДРПОУ:
    02920963
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    37 700,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-11-24-006861-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги із багатокамерної відеозйомки під час культурно-мистецького заходу, театрально музичної постановки "Реквієм" до Дня пам'яті жертв голодоморів

    Ім'я:
    Яцук-Штанько Вікторія Олегівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445299254 Веб сайт:
    http://www.nhm.com.ua
    ЄДРПОУ:
    05509524
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    77 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-11-10-002485-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги, пов’язані з виробництвом кіно- та відеопродукції

    Ім'я:
    Науменко Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380996440217 ЄДРПОУ:
    04411332
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    34 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 9 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro