Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «92111000-2»

  • ID: UA-2026-08-27-010937-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Закупівля послуги з виробництва (створення) сюжетів для проєкту «Ранок вдома»

    Ім'я:
    Уповноважена особа
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445864190 ЄДРПОУ:
    40235671
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 16:19

    Прийом пропозицій
    27 серп. 16:19 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    6 456 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 2 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-002863-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виробництво відеосюжетів, їх розповсюдження в телеефірі та на вебресурсах

    Ім'я:
    Акуліна Марина Олегівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380544642644 Факс:
    +380544622082
    ЄДРПОУ:
    04389940
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-010441-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Створення відео промо роликів до прем'єрної вистави "Всі мої сини"

    Ім'я:
    Герасименко Юлія Олегівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677343711 ЄДРПОУ:
    02224867
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-010281-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з виробництва відеопродукції

    Ім'я:
    ТКАЧЕНКО Тетяна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380506967173 ЄДРПОУ:
    14041652
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-002253-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з підготовки та створення інформаційних відеоматеріалів

    Ім'я:
    Гулько Марина Андріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380434367470 ЄДРПОУ:
    04325621
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    50 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-000766-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації

    Ім'я:
    Наталія Дурманова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380544971111 ЄДРПОУ:
    26376990
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    28 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-009786-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 – 92110000-5 – Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (Послуги з відеозйомки для створення інформаційних відеоматеріалів про Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» – 92111000-2)

    Ім'я:
    Гладун Ірина Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 ЄДРПОУ:
    02071100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    29 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-009389-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 – 92110000-5 – Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (Послуги з відеозйомки для створення відеоконтенту про Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» – 92111000-2)

    Ім'я:
    Гладун Ірина Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 ЄДРПОУ:
    02071100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    29 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-004734-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з виготовлення ролика про проведення заходу «День знань»

    Ім'я:
    Гаврилюк Ольга Зіновіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380352525695,380352525695 ЄДРПОУ:
    43459222
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-011384-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з виготовлення відеоматеріалів

    Ім'я:
    Бушуєва Галина Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677071125 ЄДРПОУ:
    41856384
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-012046-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги зі створення відеороликів для цифрової відеобібліотеки за проєктом «Українці, якими пишаємося: цифрова відеобібліотека історій про видатних українців» 20260202-8236)

    Ім'я:
    Святослав Черняєв
    E-mail: [email protected] Телефон: 380506119565 ЄДРПОУ:
    40486489
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 23:00

    Прийом пропозицій
    14 серп. 23:00 – 23 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    554 000,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-14-008750-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Створення та розміщення рекламної та інформаційної продукції (виробництво відеосюжетів, їх розповсюдження в телеефірі та на вебресурсах

    Ім'я:
    Марина Ковальчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542704036 ЄДРПОУ:
    03491406
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    98 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-007555-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги відеоператора (код ДК 021:2015 92111260-2 — Виробництво інформаційних відеоматеріалів) для забезпечення підготовки і участі офіційної делегації студентської збірної команди України для участі у Всесвітніх іграх з єдиноборств серед студентів (World Combat Sports Universities Championships … 2026) під егідою Міжнародної федерації університетського спорту (FISU) у м. Бразиліа (Федеративна Республіка Бразилія), згідно з кошторисом № 8, що затверджений наказом ВГО «Спортивна студентська спілка України» № 8/26-заг від 13.05.2026 року

    Ім'я:
    Олена Зерник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977870244 ЄДРПОУ:
    19356722
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    161 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-009881-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Інформаційні послуги з виготовлення соціальних відеороликів з метою інформаційного забезпечення реалізації державної політики у молодіжній сфері та комунікації молоді

    Ім'я:
    Кузьменко Ігор Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503265542 ЄДРПОУ:
    42806910
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 400,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-009703-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги відеофіксації у рамках реалізації культурно – мистецького проєкту «Постановка вистави “Розенкранц і Гільденстерн мертві”»

    Ім'я:
    Данкулінець Ірина Борисівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380685311456 ЄДРПОУ:
    13684980
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    23 150,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-009978-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виробництво інформаційних відеоматеріалів

    Ім'я:
    Ковальчук Марина Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380508832052 ЄДРПОУ:
    40619856
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-003015-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з виробництва кіно- та відеопродукції

    Ім'я:
    Олена Тарновецька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380443344770, +380443344770, +380372547650 Веб сайт:
    https://onco.cv.ua
    ЄДРПОУ:
    43343870
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    52 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-003678-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з виробництва відео та інформаційної продукції

    Ім'я:
    Ірина Мордик
    E-mail: [email protected] Телефон: +380506041411 ЄДРПОУ:
    22547118
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    50 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-010543-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з виробництва серії анімаційних аудіовізуальних епізодів (2D анімація з 3D вставками) проєкту : "Місцями давніх битв: анімовані реконструкції подій,що змінили хід історії", про історичні воєнні події на Полтавщині та виготовлення пакета дистрибуційних матеріалів для соцмереж і … онлайн-платформ.

    Ім'я:
    Яковенко Едуард Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380506000407 ЄДРПОУ:
    21043367
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 16:13

    Прийом пропозицій
    4 серп. 16:13 – 12 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    1 194 940,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-03-011370-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виготовлення рекламного відеоролика

    Ім'я:
    Вериженко Віталій Павлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380979399944 ЄДРПОУ:
    26125035
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 720,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 96 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro