Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «92100000-2»

  • ID: UA-2026-08-28-007168-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з виробництва, розповсюдження та демонстрування відеоінформаційної продукції

    Ім'я:
    Данільчук Тетяна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975025016 ЄДРПОУ:
    44614647
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 14:19

    Прийом пропозицій
    28 серп. 14:19 – 5 вер. 14:00
    Очікувана вартість

    2 881 378,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 5 г. 34 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-010937-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Закупівля послуги з виробництва (створення) сюжетів для проєкту «Ранок вдома»

    Ім'я:
    Уповноважена особа
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445864190 ЄДРПОУ:
    40235671
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 16:19

    Прийом пропозицій
    27 серп. 16:19 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    6 456 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 г. 34 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-013621-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Оренда світлодіодного екрану у рамках проведення нагородження обласних премій у галузі літератури і мистецтва за 2025 рік

    Ім'я:
    Габріелла Руденко
    E-mail: [email protected] Телефон: +0312617643 ЄДРПОУ:
    44361754
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-012730-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги відеозйомки та монтажу відеопроекту до Дня міста "Легенда Сум"

    Ім'я:
    Литвиненко Галина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501822887 ЄДРПОУ:
    44480009
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-011870-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Закупівля невиключних майнових прав (дозволу) на використання аудіовізуальних творів за кодом ДК 021:2015 - 92120000-8 Послуги з розповсюдження кіно- та відеопродукції

    Ім'я:
    Борисенко Марина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975716153 ЄДРПОУ:
    40235671
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    100 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-004081-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Інформаційні послуги з виготовлення та розміщення інформації медіа (виробництва, звукового оформлення та монтажу випусків «БЕЗПЕКА GO») ДК 021:2015 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги

    Ім'я:
    Лілія Шишацька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974941612 ЄДРПОУ:
    33422678
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    166 560,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-002863-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виробництво відеосюжетів, їх розповсюдження в телеефірі та на вебресурсах

    Ім'я:
    Акуліна Марина Олегівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380544642644 Факс:
    +380544622082
    ЄДРПОУ:
    04389940
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-011377-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 92140000-4 «Послуги з показу відеопродукції» (Виготовлення та трансляція відеоматеріалів про діяльність органів місцевого самоврядування та питань життєдіяльності Івано-Франківської міської територіальної громади в ефірі телеканалу «ТРК 3-СТУДІЯ»)

    Ім'я:
    Анастасія Дехтяр
    E-mail: [email protected] Телефон: +380956362711 Веб сайт:
    http://www.mvk.if.ua/
    ЄДРПОУ:
    43917768
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    49 800,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-011367-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 – 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги – Інформаційні послуги та виготовлення інформаційної продукції (виготовлення інформаційних сюжетів, в т ч. проведення знімальних робіт, монтажно – тонувальні роботи, операторсько – звукові режисерські … експлікації, написання титрів, архівування відеоматеріалів, запис на електронних носіях) про життя мешканців Івано – Франківської міської територіальної громади

    Ім'я:
    Анастасія Дехтяр
    E-mail: [email protected] Телефон: +380956362711 Веб сайт:
    http://www.mvk.if.ua/
    ЄДРПОУ:
    43917768
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    48 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-011284-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Закупівля невиключних майнових прав (дозволу) на використання аудіовізуальних творів за кодом ДК 021:2015 - 92120000-8 Послуги з розповсюдження кіно- та відеопродукції

    Ім'я:
    Борисенко Марина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975716153 ЄДРПОУ:
    40235671
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    150 349,95 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-010441-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Створення відео промо роликів до прем'єрної вистави "Всі мої сини"

    Ім'я:
    Герасименко Юлія Олегівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677343711 ЄДРПОУ:
    02224867
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-010204-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з виробництва та виготовлення інформаційних відеоматеріалів, а також забезпечення їх трансляцію під час проведення заходу

    Ім'я:
    Надія Болюта
    E-mail: [email protected] Телефон: +380679891641 ЄДРПОУ:
    43893763
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-004870-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги зі створення інфографіки та анімованих заставок до відео усноісторичного блоку в рамках реалізації проєкту "ЛНАМ:розархівація"

    Ім'я:
    Іваник Юлія Романівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322472840 Факс:
    +380322761407
    ЄДРПОУ:
    02071027
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    41 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-000710-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Демонстрація фільму

    Ім'я:
    Авраменко Григорій Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: 0507601180 ЄДРПОУ:
    45841565
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    110 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-011702-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Оплата винагороди (Роялті) за надання права на використання об'єкта права інтелектуальної власності

    Ім'я:
    Ганна Снігур
    E-mail: [email protected] Телефон: +380634876379 ЄДРПОУ:
    32706231
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    80 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-011432-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Плата винагороди (Роялті) за надання права на використання об'єкта права інтелектуальної власності

    Ім'я:
    Ганна Снігур
    E-mail: [email protected] Телефон: +380634876379 ЄДРПОУ:
    32706231
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    60 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-010486-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з підготовки та виготовлення популяризаційного відеоматеріалу, присвяченого Миколі Левитському ( з українською озвучкою без титрів, з українською озвучкою і титрами), в рамках заходу:"Підготовка, виготовлення та поширення популяризаційного відеоматеріалу із серії "Люди епохи", присвяченого … видатним постатям української історії"

    Ім'я:
    Кравченко Ірина Йосипівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442902804 ЄДРПОУ:
    39389301
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    78 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-010281-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з виробництва відеопродукції

    Ім'я:
    ТКАЧЕНКО Тетяна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380506967173 ЄДРПОУ:
    14041652
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-006615-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    висвітлення діяльності Черкаської ОДА в ЗМІ - створення відеороликів

    Ім'я:
    Анна Коломієць
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976460096 ЄДРПОУ:
    40270297
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    49 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-004047-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги зі створення промоційних відео та інформаційної кaмпанії в рамках проєкту PLUA.01.03-IP.01-0015/23-00 "Біорізноманіття в зеленій інфраструктурі Білостоцького повіту та міста Ужгород", що фінансується Європейським Союзом в рамках Програми Interreg NEXT VI-A Польща - Україна 2021-2027)

    Ім'я:
    Качмар Мартін Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380950060397 ЄДРПОУ:
    04053699
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    309 060,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro