Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «92000000-1»
-
ID: UA-2026-08-31-013180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з експлуатації локації для проведення турніру зі спортивної риболовлі (Послуги з експлуатації локації для проведення турніру зі спортивної риболовлі)
Оголошено31 серп. 21:07
Прийом пропозицій31 серп. 21:07 – 8 вер. 06:00 -
ID: UA-2026-08-31-013059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з виготовлення облікової документації на об’єкти культурної спадщини (код ДК 021:2015: 92520000-2 - Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівель)
Оголошено31 серп. 20:53
Прийом пропозицій31 серп. 20:53 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 92620000-3 — Послуги, пов’язані зі спортом (Послуги з експлуатації спортивної споруди (відкритого футбольного поля зі штучним покриттям) для проведення аматорських турнірів з футзалу)
Оголошено31 серп. 20:22
Прийом пропозицій31 серп. 20:22 – 8 вер. 06:00 -
ID: UA-2026-08-31-011374-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з забезпечення організації та проведення чемпіонату з воркауту «Кубок міста Харкова 2026»
Оголошено31 серп. 17:10
Прийом пропозицій31 серп. 17:10 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-005305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 92340000-6 Розважальні послуги, пов’язані з танцями та шоу (Організація і проведення загальноміських заходів з нагоди Дня міста)
Ім'я:Меркулова Альона МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380472373386 Факс:+380472373386ЄДРПОУ:36299692Оголошено31 серп. 14:26
Прийом пропозицій31 серп. 14:26 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-30-000813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з оренди місця для проведення Відкритого Кубку Києва та турніру серед дітей, юнаків та юніорів з кікбоксингу WAKO (ДК 021:2015 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом)
Оголошено30 серп. 22:43
Прийом пропозицій30 серп. 22:43 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-30-000442-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з експлуатації спортивного залу та прилеглих приміщень для проведення тренувань ДЮСШ №1
Оголошено30 серп. 16:56
Прийом пропозицій30 серп. 16:56 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розміщення інформації в медіа (Послуги з висвітлення діяльності закладів управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Шосткинської міської ради Сумської області на ефірному телебаченні)
Ім'я:Ревенок Наталія ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544962569 Факс:+380544962569ЄДРПОУ:22983575Оголошено28 серп. 17:24
Прийом пропозицій28 серп. 17:24 – 11 вер. 17:26 -
ID: UA-2026-08-28-010863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розміщення інформації в медіа (Послуги з висвітлення діяльності закладів управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Шосткинської міської ради Сумської області на кабельному телебаченні)
Ім'я:Ревенок Наталія ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544962569 Факс:+380544962569ЄДРПОУ:22983575Оголошено28 серп. 17:05
Прийом пропозицій28 серп. 17:05 – 11 вер. 17:07 -
ID: UA-2026-08-28-010094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги для підготовки та проведення спортивних заходів, тренувань на льодовому полі(ДК 021:2015:92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом)
Оголошено28 серп. 16:08
Прийом пропозицій28 серп. 16:08 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зовнішнього експерта з екоосвіти (розробка та затвердження посібника з позакласних занять для школярів різного віку) - 48 експертних днів, в рамках реалізації міжнародного грантового проєкту «Водозберігаючі рішення для пом’якшення впливу зміни клімату» № PLUA.01.01-IP.01-0021/23-00, що
фінансується в рамках Програми Interreg (Interreg VI-A) NEXT Польща-Україна 2021-2027 (ДК 021:2015 (CPV): 92310000-7 (92312212-0 Послуги, пов’язані з розробкою навчальних посібників (Services related to the preparation of training manuals))) Оголошено28 серп. 18:32
Прийом пропозицій28 серп. 18:32 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007168-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з виробництва, розповсюдження та демонстрування відеоінформаційної продукції
Оголошено28 серп. 14:19
Прийом пропозицій28 серп. 14:19 – 5 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-27-011573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивно-оздоровчі послуги спортивного залу для футзалу/футболу та прилеглих приміщень для ДЮСШІ «Метеор»
Оголошено27 серп. 16:47
Прийом пропозицій27 серп. 16:47 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-010937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗакупівля послуги з виробництва (створення) сюжетів для проєкту «Ранок вдома»
Оголошено27 серп. 16:19
Прийом пропозицій27 серп. 16:19 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-001151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК:021:2015:92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом (Послуги з організації участі у тренувальних зборах та організації участі в Чемпіонаті Дніпропетровської області сезону 2026/2027 рр. (перше коло) ФК «Оріль» КЗ ФСК «Мир» ЦСР)
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Оголошено27 серп. 09:38
Прийом пропозицій27 серп. 09:38 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-008462-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з надання у користування спортивного залу для проведення навчально-тренувальних занять з футболу
Ім'я:Чечіль Надія РоманівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322602098 Факс:+380322602098ЄДРПОУ:26359885Оголошено26 серп. 14:42
Прийом пропозицій26 серп. 14:42 – 3 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-26-006767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з висвітлення діяльності місцевих органів виконавчої влади, оприлюднення оперативної інформації про події, що відбуваються в регіоні та державі (Створення та поширення інформаційних матеріалів онлайн-медіа про важливі події, що відбуваються в області. Інформування населення щодо
заходів безпеки, попередження про надзвичайні ситуації, інструктування населення щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій) Оголошено26 серп. 13:36
Прийом пропозицій26 серп. 13:36 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-011214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідбір допінг-проб сечі по Україні під час змагань та їх транспортування до ВАДА-акредитованої лабораторії
Оголошено25 серп. 16:03
Прийом пропозицій25 серп. 16:03 – 2 вер. 17:00 -
ID: UA-2022-02-14-014590-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиСпортивно-оздоровчі послуги льодового майданчика, хореографічного залу та прилеглих приміщень для груп базової підготовки 1-2 років навчання та початкової підготовки 2 року навчання для учнів шкіл Лівобережних районів м. Києва для ДЮСШ «Лідер»
Оголошено14 лют. 2022 17:48
Прийом пропозицій14 лют. 2022 17:48 – 2 бер. 2022 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-009562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги архіву
Очікувана вартість1 389,12 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП