Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90923000-3»
-
ID: UA-2026-09-01-008809-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи90923000-3 Послуги з дератизації
Очікувана вартість24 998,58 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з дератизації
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з дератизації (код ДК 021:2015 - 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень)
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007419-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (Послуги дератизації та дезинфекції приміщення) 90920000-2
Очікувана вартість12 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕксплуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: проведення дератизації та дезінсекції приміщень Дніпровського індустріально-педагогічного фахового коледжу за адресою м. Дніпро, вул. Володимира Івасюка, 51
Очікувана вартість15 068,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДератизація
Очікувана вартість12 475,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (дератизація)
Очікувана вартість10 887,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-008773-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги проведення дератизації в закладах освіти загальною площею 2021,0 м2
Ім'я:Михайло ТкачE-mail: [email protected] Телефон: +380433762627, +380433762965 Веб сайт: ЄДРПОУ:02141578Очікувана вартість8 342,69 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-008152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДератизація, дезінсекція (90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень)
Ім'я:Світлана КоваленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380504938911, +380686697151 ЄДРПОУ:32459822Очікувана вартість12 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-005570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з дератизації в закладах освіти Вигодянської сільської ради
Очікувана вартість49 539,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-004082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з дератизації в закладах дошкільної освіти Вигодянської сільської ради
Очікувана вартість10 121,65 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-009493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (послуги з проведення дезінсекції та дератизації приміщень)
Очікувана вартість82 998,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-011277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з дератизації
Очікувана вартість3 032,02 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-003307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга щодо проведення протиепідемічних заходів (дератизація та дезінсекція ) службових приміщень Адмінбудівель Управління протягом поточного року
Ім'я:Клованич Володимир ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380312691343 Факс:+380312617115ЄДРПОУ:20001562Очікувана вартість4 810,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-011470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод за ДК 021:2015 - 90920000-2 - Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень.«Послуги по дезінфекційній обробці приміщень та територій на Об'єктах Замовника: 90923000-3 Послуги з дератизації: знищення гризунів: мишей, пацюків в приміщеннях, знищення гризунів: мишей, пацюків на відкритій
території; 90922000-6 Послуги з боротьби зі шкідниками: дезінсекція (аерозольний метод, порошковий та принадний метод - знищення тарганів, мурашок, кліщів, бліх, мух, комарів) в приміщеннях, дезінсекція (знищення мурах, кліщів, бліх, мух) на відкритій території; 90921000-9 Послуги з дезінфікування та витравлювання: дезінфекція поверхонь в приміщеннях, камерне знезараження речей або знезараження гарячим туманом: один комплект (подушка+ковдра)/ один комплект (матрац)» Оголошено7 серп. 18:58
Прийом пропозицій7 серп. 18:58 – 15 серп. 11:00Очікувана вартість517 085,03 грн
без ПДВПризупинено -
ID: UA-2026-08-03-003534-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (послуги з позапланового винищення синатропних комах - 400 м2 (дезінсекція))
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-000679-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з дезінсекції приміщень
Очікувана вартість4 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-005316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення дератизації та дезінсекції приміщень закладів освіти (ДК 021:2015 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень)
Очікувана вартість27 090,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-000334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (Дератизація в приміщеннях закладів освіти - ДК 021:2015 код 90923000-3 Послуги з дератизації)
Очікувана вартість14 045,06 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-000908-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з дератизації, дезінсекції та дезінфекції
Очікувана вартість99 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro