Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90922000-6»
-
ID: UA-2026-08-25-011654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕксплуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: проведення дератизації та дезінсекції приміщень Дніпровського індустріально-педагогічного фахового коледжу за адресою м. Дніпро, вул. Володимира Івасюка, 51
Очікувана вартість15 068,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-009493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (послуги з проведення дезінсекції та дератизації приміщень)
Очікувана вартість82 998,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-008180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник: 90920000-2 - Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (Послуга дезінсекції.)
Ім'я:Людмила ЗакревськаE-mail: [email protected] Телефон: +380675044963 Веб сайт: ЄДРПОУ:30687118Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-005089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (Послуги з проведення дератизації та дезінсекції (90922000-6 Послуги з боротьби зі шкідниками))
Очікувана вартість76 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-011470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод за ДК 021:2015 - 90920000-2 - Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень.«Послуги по дезінфекційній обробці приміщень та територій на Об'єктах Замовника: 90923000-3 Послуги з дератизації: знищення гризунів: мишей, пацюків в приміщеннях, знищення гризунів: мишей, пацюків на відкритій
території; 90922000-6 Послуги з боротьби зі шкідниками: дезінсекція (аерозольний метод, порошковий та принадний метод - знищення тарганів, мурашок, кліщів, бліх, мух, комарів) в приміщеннях, дезінсекція (знищення мурах, кліщів, бліх, мух) на відкритій території; 90921000-9 Послуги з дезінфікування та витравлювання: дезінфекція поверхонь в приміщеннях, камерне знезараження речей або знезараження гарячим туманом: один комплект (подушка+ковдра)/ один комплект (матрац)» Оголошено7 серп. 18:58
Прийом пропозицій7 серп. 18:58 – 15 серп. 11:00Очікувана вартість517 085,03 грн
без ПДВПризупинено -
ID: UA-2026-08-07-010461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДезінсекція приміщень
Очікувана вартість10 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-006353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 90922000-6 Послуги з боротьби зі шкідниками
Очікувана вартість32 724,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-007346-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрофілактичні та винищувальні послуги за кодом ДК 021:2015 – 90920000-2 «Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень»
Очікувана вартість7 150,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-000076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК:021:2015:90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень
Очікувана вартість1 005,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-011389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДератизаційні послуги (ДК 021:2015 — 90920000-2 (Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень)
Очікувана вартість3 532,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-002021-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з боротьби з шкідниками (дезінсекція, дератизація)
Очікувана вартість7 676,40 грн
з ПДВДодавання до звіту інформації про договір -
ID: UA-2026-05-28-003236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротиеапідемічні заходи (послуги з дезінсекції)
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-010121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДезінсекція території
Очікувана вартість4 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-005287-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із санітарно- гігієнічної обробки приміщень (Послуги з аерозольної та гелевої дезінсекції) 90920000-2
Очікувана вартість4 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-008274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 “90920000-2 Послуги із санітарно-гігіенічного оброблення приміщень ( послуги з дератизації та дезінсекції)
Очікувана вартість10 342,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-001953-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення дезінфекційних, дератизаційних та дезінсекційних послуг на об'єктах Замовника згідно ДК 021:2015:90920000-2 - Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень
Ім'я:Мельник Альона ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380462619232 Факс:+380462619062ЄДРПОУ:40108651Очікувана вартість1 538,46 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-002697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з дезінсекції (послуги з боротьби зі шкідниками)
Очікувана вартість5 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-04-013878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги дератизації та дезінсекції приміщень багатоквартирних будинків
Ім'я:Деде Дмитро БорисовичE-mail: [email protected] Телефон: +380487407262 Факс:+380487407262ЄДРПОУ:35302819Оголошено4 трав. 22:56
Прийом пропозицій4 трав. 22:56 – 12 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість476 302,06 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-01-000250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (Дератизація та дезінсекція)
Ім'я:Прокопенко Катерина ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380633490032 ЄДРПОУ:44603127Очікувана вартість27 029,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-29-003687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: "90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень" (Послуги з дератизації, дезінсекції та дезінфекції приміщень /м. Вінниця/)
Ім'я:Сергій КупровськийE-mail: [email protected] Телефон: +380982412130 Веб сайт: ЄДРПОУ:40108672Оголошено29 квіт. 11:15
Прийом пропозицій29 квіт. 11:15 – 7 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 484,51 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась