Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90921000-9»
-
ID: UA-2026-08-27-007419-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (Послуги дератизації та дезинфекції приміщення) 90920000-2
Очікувана вартість12 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-012338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень
Ім'я:Купрін Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:07834530Оголошено20 серп. 16:48
Прийом пропозицій20 серп. 16:48 – 28 серп. 08:00Очікувана вартість58 327,25 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-013138-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по профілактичній дезінфекції
Очікувана вартість35 206,62 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-007183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з дезінфікування та витравлювання (90921000-9)
Очікувана вартість695,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-005537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДератизація в будинках і спорудах (хімічний метод)
Очікувана вартість4 141,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-008152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДератизація, дезінсекція (90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень)
Ім'я:Світлана КоваленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380504938911, +380686697151 ЄДРПОУ:32459822Очікувана вартість12 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-003147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги по дезинсекції та дератизації приміщень
Очікувана вартість13 190,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-003704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКамерне знезараження речей в стаціонарній камері ДК 021:2015: 90921000-9 послуги з дезінфікування та витравлювання
Очікувана вартість2 340,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-007885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021: 2015 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (Проведення дезінсекції (боротьба з тарганами) в приміщеннях (харчоблоків, найпростіших укриттів, теплових вузлів) закладів освіти Південноукраїнської міської ради: Південноукраїнський ліцей №1 ім. Захисників Вітчизни, №4,
№5 Південноукраїнської міської ради) Очікувана вартість24 882,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-006939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з санітарно-гігієнічної обробки приміщень
Очікувана вартість2 264,03 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-011470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод за ДК 021:2015 - 90920000-2 - Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень.«Послуги по дезінфекційній обробці приміщень та територій на Об'єктах Замовника: 90923000-3 Послуги з дератизації: знищення гризунів: мишей, пацюків в приміщеннях, знищення гризунів: мишей, пацюків на відкритій
території; 90922000-6 Послуги з боротьби зі шкідниками: дезінсекція (аерозольний метод, порошковий та принадний метод - знищення тарганів, мурашок, кліщів, бліх, мух, комарів) в приміщеннях, дезінсекція (знищення мурах, кліщів, бліх, мух) на відкритій території; 90921000-9 Послуги з дезінфікування та витравлювання: дезінфекція поверхонь в приміщеннях, камерне знезараження речей або знезараження гарячим туманом: один комплект (подушка+ковдра)/ один комплект (матрац)» Оголошено7 серп. 18:58
Прийом пропозицій7 серп. 18:58 – 15 серп. 11:00Очікувана вартість517 085,03 грн
без ПДВПризупинено -
ID: UA-2026-08-04-009665-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКамерне знезараження речей в стаціонарній камері
Очікувана вартість3 556,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-005955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрофілактична дезінфекція в колодязях
Ім'я:Бабатіна Світлана ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464421449 Факс:+380464421449ЄДРПОУ:38282083Очікувана вартість47 842,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-010666-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля послуг з дезінфекції
Очікувана вартість28 238,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-000971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКамерне знераження речей
Очікувана вартість3 444,48 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-003819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги
Очікувана вартість3 220,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-001672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуга
Очікувана вартість3 220,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-003039-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з дезінфікування та витравлювання приміщень лікувального корпусу № 2 КНП ХОЛ ХОР
Ім'я:Шендера Тетяна ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380822794575 Факс:+380822650576ЄДРПОУ:02004717Очікувана вартість10 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-003337-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВнутрішня суцільна дезінсекція та витравлювання (двічі на рік літо та осінь) - Корпус №1; Внутрішня суцільна дезінсекція та витравлювання (двічі на рік літо та осінь) - Корпус №2; Внутрішня суцільна дезінсекція та витравлювання (двічі на рік літо та осінь) - Корпус №3; Внутрішня суцільна
дезінсекція та витравлювання (двічі на рік літо та осінь) - Лікувальний корпус; Внутрішня суцільна дезінсекція та витравлювання (двічі на рік літо та осінь) - Службові корпуса (у т.ч. пункт збору мед. відходів); Внутрішня суцільна дератизація приміщень (двічі на рік літо та осінь) - Корпус №1; Внутрішня суцільна дератизація приміщень (двічі на рік літо та осінь) - Корпус №2; Внутрішня суцільна дератизація приміщень (двічі на рік літо та осінь) - Корпус №3; Внутрішня суцільна дератизація приміщень (двічі на рік літо та осінь) - Лікувальний корпус; Внутрішня суцільна дератизація приміщень (двічі на рік літо та осінь) - Службові корпуса (у т.ч. пункт збору мед. відходів); Систематичне обслуговування стаціонарного дератизаційного обладнання - Контейнери та живоловки (І та ІІ рівні зонування); Суцільна дератизація відкритої території санаторію (двічі на рік літо та осінь); Суцільна дезінфекція відкритої території санаторію (двічі на рік літо та осінь). Ім'я:Анатолій Борисович КашубськийE-mail: [email protected] Телефон: +380931372055 Веб сайт: ЄДРПОУ:20000025Очікувана вартість93 031,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-003152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДезінсекція гуртожитку
Очікувана вартість8 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro