Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90919000-2»
-
ID: UA-2026-09-02-011294-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з прибирання приміщення
Ім'я:Ольга ІсаковаE-mail: [email protected] Телефон: +380525222198, +380675211430 ЄДРПОУ:37791599Очікувана вартість5 275,28 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004354-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прибирання офісних приміщень (ДК 021 : 2015 - код 90919200 - 4)
Очікувана вартість31 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-009528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрибирання службового приміщення та прилеглої території Вирівської АЗПСМ за адресою с.Вири, вул.Центральна7Б (ДК 021:2015 — 90910000-9 (Послуги з прибирання)
Очікувана вартість5 755,31 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-003081-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з комплексного прибирання Об’єктів, в тому числі прибирання прибудинкової території
Оголошено21 серп. 10:51
Прийом пропозицій21 серп. 10:51 – 30 серп. 23:00Очікувана вартість1 942 498,80 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-012464-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з прибирання
Оголошено12 серп. 20:24
Прийом пропозицій12 серп. 20:24 – 20 серп. 21:00Очікувана вартість253 258,34 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-12-012112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прибирання (Послуги роторного чищення плитки та чищення швів підлогового покриття) 90910000-9
Очікувана вартість48 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-005751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з прибирання приміщень та прилеглої території об’єктів АТ “Укрпошта” у місті Тернопіль
Ім'я:Олексенко Вікторія РостиславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380733061136 ЄДРПОУ:21560045Оголошено4 серп. 12:59
Прийом пропозицій4 серп. 12:59 – 12 серп. 23:00Очікувана вартість951 647,68 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-011074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з прибирання приміщення
Ім'я:Ольга ІсаковаE-mail: [email protected] Телефон: +380525222198, +380675211430 ЄДРПОУ:37791599Очікувана вартість5 275,28 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-004346-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прибирання, миття та чищення шкільних та дошкільних приміщень
Очікувана вартість95 055,48 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-007792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з прибирання - код за ЄЗС ДК 021:2015 90910000-9 Послуги з прибирання
Ім'я:Вікторія Олександрівна ТересE-mail: [email protected] Телефон: +380462603457 ЄДРПОУ:21390940Оголошено3 лип. 14:57
Прийом пропозицій3 лип. 14:57 – 11 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість80 061,35 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-02-006548-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прибирання офісних приміщен
Ім'я:Ольга ІсаковаE-mail: [email protected] Телефон: +380525222198, +380675211430 ЄДРПОУ:37791599Очікувана вартість5 275,28 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-012660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прибирання офісних приміщень (ДК 021 : 2015 - код 90919200 - 4)
Очікувана вартість23 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-014029-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з прибирання приміщень та прилеглої території логістичного центру АТ “Укрпошта” в місті Рівне
Ім'я:Павлушкова Ірина ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380501602636 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено2 черв. 21:28
Прийом пропозицій2 черв. 21:28 – 10 черв. 23:00Очікувана вартість1 420 440,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-29-009743-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прибирання офісних приміщень
Ім'я:Ольга ІсаковаE-mail: [email protected] Телефон: +380525222198, +380675211430 ЄДРПОУ:37791599Очікувана вартість5 275,28 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-013438-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прибирання та підмітання вулиць
Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-012397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прибирання та підмітання вулиць
Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-008397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з прибирання приміщень
Оголошено22 трав. 14:24
Прийом пропозицій28 трав. 10:00 – 2 черв. 10:00Очікувана вартість389 211,90 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-20-014223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з прибирання приміщення Центру протидії дезінформації, що знаходиться за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26 (6 поверх)
Оголошено20 трав. 18:09
Прийом пропозицій20 трав. 18:09 – 28 трав. 16:00Очікувана вартість98 350,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-08-010769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прибирання офісних приміщень
Ім'я:Ольга ІсаковаE-mail: [email protected] Телефон: +380525222198, +380675211430 ЄДРПОУ:37791599Очікувана вартість5 275,28 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-009912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прибирання офісних приміщень (ДК 021 : 2015 - код 90919200 - 4)
Очікувана вартість16 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro