Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90913200-2»

  • ID: UA-2026-08-06-004680-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з очистки резервуарів чистої води на площадці насосної станції ІІІ-го підйому водогону «Дністер-Чернівці» Чернівецького району Чернівецької області

    Ім'я:
    Олеся Дудник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372547559 Веб сайт:
    https://vodokanal.cv.ua
    ЄДРПОУ:
    03361780
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 12:07

    Прийом пропозицій
    6 серп. 12:07 – 14 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 881 792,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-23-009521-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з технічної підтримки водної інженерної системи

    Ім'я:
    Олександр Мохнатко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442567020 ЄДРПОУ:
    03539024
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    95 994,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-13-009487-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з очищення та дефектоскопії паливного резервуару, код за ЄЗС ДК 021:2015 (CPV) – 90910000-9 Послуги з прибирання

    Ім'я:
    Василь Дутка
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444864076 ЄДРПОУ:
    03538993
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    41 758,02 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-02-007466-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги по очищенню, дефектоскопії, градуюванню, ремонту ємностей призначених для зберігання трансформаторної оливи, оброблення відходів, що містять оливи та нафтопродукти, а також усі пов’язані з цим транспортні послуги

    Ім'я:
    Наталія Михайлівна Халіман
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532510593 Веб сайт:
    http://www.poe.pl.ua
    ЄДРПОУ:
    00131819
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 лип. 15:18

    Прийом пропозицій
    2 лип. 15:18 – 10 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    390 421,67 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-03-008847-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з промивки та очищення резервуарів чистої води, споруда №** (резервуар №**, №**, №**), військове містечко №**, КЕВ м. Хмельницький

    Ім'я:
    Альона СНІЦАР
    E-mail: [email protected] Телефон: +380984110701 ЄДРПОУ:
    07928461
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 черв. 14:38

    Прийом пропозицій
    3 черв. 14:38 – 13 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    511 874,55 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-01-009382-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з чистки двох резервуарів на ВНС 2-го підйому майданчик №4 м. Павлоград, за адресою: Дніпропетровська область, Павлоградський район, сел. Малоолександрівка, вул. Вишнева, 2в

    Ім'я:
    Людмила Сухорукова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380999044131 Веб сайт:
    http://vodokanal-pvk.org.ua
    ЄДРПОУ:
    03341345
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 квіт. 15:04

    Прийом пропозицій
    1 квіт. 15:04 – 9 квіт. 10:00
    Очікувана вартість

    2 955 424,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-03-31-008084-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Промивка фільтрів; Чищення сітчастих фільтрів в фільтраційних насосах; Додавання хімічних препаратів у воду: стабілізатор жорсткості (від вапняних відкладень), альгіцид (засіб проти зростання водоростей), флокулянт (засіб для з'єднання дрібних частинок в крупі) pH мінус; Чищення дна і стін за … допомогою ручного "водного пилососа"; Видалення вапняних відкладень зі стін і дна басейну за допомогою щітки; Чищення борта басейна на нульовій позначці; Чищення та миття переливних лотків решітки (70 м.п.) спеціальним засобом (видаляє вапно, іржу, водорості)

    Ім'я:
    Анатолій Борисович Кашубський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380931372055 Веб сайт:
    http://ssu.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    20000025
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    86 932,80 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-10-007235-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з прибирання різні

    Ім'я:
    Сидорук Аліна Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442076792 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 лют. 12:28

    Прийом пропозицій
    10 лют. 12:28 – 24 лют. 10:00
    Очікувана вартість

    189 344,53 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-12-19-006573-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з відновлення експлуатаційних характеристик інженерних споруд у м.Житомир (Додаткові послуги)

    Ім'я:
    Наталія Дейнекіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380952834717 Веб сайт:
    https://vodokanal.zt.ua/
    ЄДРПОУ:
    03344065
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    266 535,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-17-026559-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги: «Роботи з чистки резервуару питної води №2 на Павлоградському водозаборі 1 черги, що розташований за адресом Дніпропетровська область, Павлоградський район, с. Привовчанське, вул. Надрічна 59»

    Ім'я:
    Олена Нестерук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380665332093 ЄДРПОУ:
    43022284
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    705 047,93 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-11-26-016068-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з чищення та дезінфекція резервуару чистої води за адресою пров. Коритнянський 34-А, Подільський район, Одеська обл, за кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015: 90910000-9 — Послуги з прибирання ( 90913200-2- Послуги з очищення резервуарів)

    Ім'я:
    Світлана Сервачук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380666489092 ЄДРПОУ:
    34220311
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 674,40 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-11-25-007021-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з доочищення і знезараження резервуарів та води у басейні ЛНТУ

    Ім'я:
    Сібільова Тетяна Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380332746154 ЄДРПОУ:
    05477296
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 975,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-11-22-000518-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з чистки резервуару питної води №1 на Павлоградському водозаборі 1 черги, що розташований за адресом: Дніпропетровська область, Павлоградський район, с. Привовчанське, вул. Надрічна 59

    Ім'я:
    Олена Нестерук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380665332093 ЄДРПОУ:
    43022284
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    749 957,92 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-11-10-000947-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з очищення резервуарів

    Ім'я:
    Дем'яненко Олена Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380668844311 Факс:
    +380626242415
    ЄДРПОУ:
    36209174
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    40 761,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-10-20-010037-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з очищення резервуарів (ДК 021:2015 - 90913200-2) Послуги з чистки колодязів Пантазіївської філії Новопразького ліцею №1 Новопразької селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області, за адресою: вул. Шкільна, 9, с. Пантазіївка, Олександрійський район, Кіровоградська область

    Ім'я:
    Лариса Горова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380683776413 Веб сайт:
    https://sites.google.com/site/novoprazkijnvk/
    ЄДРПОУ:
    26505424
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-10-10-004517-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з відновлення експлуатаційних характеристик інженерних споруд у м. Житомир

    Ім'я:
    Олексій Козловський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503482003 Веб сайт:
    https://vodokanal.zt.ua/
    ЄДРПОУ:
    03344065
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 жовт. 2025 11:25

    Прийом пропозицій
    10 жовт. 2025 11:25 – 18 жовт. 2025 10:00
    Очікувана вартість

    902 733,33 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-09-05-003365-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Гідродинамічне очищення та поточний ремонт резервуару чистої води по вул.Заводській, 1

    Ім'я:
    Валентина Стрілецька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380688287728 ЄДРПОУ:
    31623720
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    97 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-08-06-003301-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Гідродинамічне очищення резервуару №1 чистої води по вул. Промислова

    Ім'я:
    Василь Осипчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977173248 ЄДРПОУ:
    25304758
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    97 322,83 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-06-02-002222-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги із встановлення та обслуговування санітарних біокабін на території Міського кладовища м. Києва (вул. Стеценка 18)

    Ім'я:
    Коваль Юлія Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444896344 Веб сайт:
    https://kievritual.com/
    ЄДРПОУ:
    03358475
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    70 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-05-12-008676-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з очищення ємностей для зберігання трансформаторного масла та утилізації отриманих нафтовідходів.

    Ім'я:
    Наталія Михайлівна Халіман
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532510593 Веб сайт:
    http://www.poe.pl.ua
    ЄДРПОУ:
    00131819
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 трав. 2025 14:30

    Прийом пропозицій
    12 трав. 2025 14:30 – 21 трав. 2025 10:00
    Очікувана вартість

    104 216,67 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

1 2 3 .. 9 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro