Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90913000-0»
-
ID: UA-2020-02-14-003444-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з публікацією англійською мовоюза кодом ДК 021:2015 (CPV 2008) - 09130000-9 - Нафта і дистиляти (паливо) (fuel) дизельне паливо diesel fuel
Оголошено14 лют. 2020 17:22
Прийом пропозицій14 лют. 2020 17:22 – 29 квіт. 2020 01:00 -
ID: UA-2026-08-31-006814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з поточного ремонту (чищення резерву чистої вод об"ємом 250 м 3)в м.Острог, проспект Незалежності , 135 ж. Острозького комунального підприємства "Водоканал"
Очікувана вартість99 022,79 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт резервуарів чистої води з гідродинамічним очищенням та дезінфекцією за адресою: Хмельницька обл., Шепетівський р-н., селище Понінка, вул. Будівельників, 6Л, вул. Півнюка
Очікувана вартість91 789,06 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-001820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з поточного ремонту по гідронамічному очищенню каналізаційної мережі по вул.Полтавська 7,7/1,3 та по вул.Молодіжна 22 ,21 с.Гожули Полтавського району Полтавської області
Очікувана вартість199 819,22 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-001054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з очищення цистерн і резервуарів
Очікувана вартість60 075,08 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-004680-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з очистки резервуарів чистої води на площадці насосної станції ІІІ-го підйому водогону «Дністер-Чернівці» Чернівецького району Чернівецької області
Оголошено6 серп. 12:07
Прийом пропозицій6 серп. 12:07 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 881 792,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-004987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з хімічного промивання мембран 8 (типорозмір 8040) системи зворотного осмосу)
Оголошено28 лип. 12:21
Прийом пропозицій28 лип. 12:21 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість89 947,23 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-009521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічної підтримки водної інженерної системи
Очікувана вартість95 994,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-007865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з хімічного промивання мембран 8 (типорозмір 8040) системи зворотного осмосу)
Ім'я:Роскошинський Сергій ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380677569646 ЄДРПОУ:08010185Оголошено14 лип. 14:42
Прийом пропозицій14 лип. 14:42 – 22 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість89 947,23 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-13-009487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з очищення та дефектоскопії паливного резервуару, код за ЄЗС ДК 021:2015 (CPV) – 90910000-9 Послуги з прибирання
Очікувана вартість41 758,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-002696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт з гідродинамічним очищенням каналізаційної насосної станції №1 в с.Войниха Лубенського району Полтавської області
Ім'я:Симоненко Леонід МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380505784368,380500108847 ЄДРПОУ:31082371Очікувана вартість199 485,77 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-007763-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з хімічного промивання мембран 8 (типорозмір 8040) системи зворотного осмосу)
Ім'я:Роскошинський Сергій ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380677569646 ЄДРПОУ:08010185Оголошено6 лип. 15:26
Прийом пропозицій6 лип. 15:26 – 14 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість89 947,23 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-06-006047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з чищення цистерн і резервуарів)
Очікувана вартість6 277,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-007466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги по очищенню, дефектоскопії, градуюванню, ремонту ємностей призначених для зберігання трансформаторної оливи, оброблення відходів, що містять оливи та нафтопродукти, а також усі пов’язані з цим транспортні послуги
Ім'я:Наталія Михайлівна ХаліманE-mail: [email protected] Телефон: +380532510593 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131819Оголошено2 лип. 15:18
Прийом пропозицій2 лип. 15:18 – 10 лип. 10:00Очікувана вартість390 421,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-01-003419-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт каналізаційної насосної станції
Очікувана вартість189 938,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-010204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з очищення заглиблених стальних горизонтальних резервуарів
Очікувана вартість62 810,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-003078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт з гідродинамічного очищення прийомного відділення КНС по вулиці Миру, 5 в смт Калинівка Броварського району (ДК 021:2015: 90913000-0 — Послуги з очищення цистерн і резервуарів)
Очікувана вартість197 027,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-009413-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГідродинамічне очищення прийомного відділення КНС
Очікувана вартість97 826,09 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-007541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення промивки і дезінфекції резервуарів питної води за адресою м. Львів, вул. **** за ДК 021:2015: 90913000-0 Послуги з очищення цистерн і резервуарів
Оголошено9 черв. 13:41
Прийом пропозицій9 черв. 13:41 – 17 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість234 917,54 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-03-008847-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з промивки та очищення резервуарів чистої води, споруда №** (резервуар №**, №**, №**), військове містечко №**, КЕВ м. Хмельницький
Оголошено3 черв. 14:38
Прийом пропозицій3 черв. 14:38 – 13 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість511 874,55 грн
з ПДВЗавершена