Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90911200-8»
-
ID: UA-2026-08-28-011739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з прибирання приміщень та прилеглої території об’єктів АТ “Укрпошта” у місті Львів
Оголошено28 серп. 20:47
Прийом пропозицій28 серп. 20:47 – 6 вер. 23:00 -
ID: UA-2026-09-01-009726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підтримання належного санітарного стану приміщень та місць загального користування в адміністративній будівлі за адресою: вул. Театральна, 14 в м. Вінниця
Очікувана вартість9 518,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підтримання належного санітарного стану приміщень та місць загального користування в адміністративній будівлі за адресою: вул. Соборна, 72 в м. Вінниця
Очікувана вартість9 950,64 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підтримання належного санітарного стану приміщень та місць загального користування в адміністративній будівлі за адресою: вул. Монастирська, 47 в м. Вінниця
Очікувана вартість7 128,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000144-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підтримання належного санітарного стану приміщень та місць загального користування в адміністративній будівлі за адресою: вул. Монастирська, 47 в м. Вінниця
Очікувана вартість530,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-004630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплекс послуг з прибирання будівель (сухе знепилювання декоративних, архітектурних елементів на внутрішніх стінах та поверхнях)
Очікувана вартість82 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-002661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипідтримання належного санітарного стану приміщень та місць загального користування в адміністративній будівлі по вул. Соборна, 72, м.Вінниця
Очікувана вартість9 950,64 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-005751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з прибирання приміщень та прилеглої території об’єктів АТ “Укрпошта” у місті Тернопіль
Ім'я:Олексенко Вікторія РостиславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380733061136 ЄДРПОУ:21560045Оголошено4 серп. 12:59
Прийом пропозицій4 серп. 12:59 – 12 серп. 23:00Очікувана вартість951 647,68 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-011135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з прибирання приміщень та прилеглої території логістичного центру АТ “УКРПОШТА” в Івано-Франківській області
Ім'я:Гудимович Олена АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503007778 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено29 лип. 18:56
Прийом пропозицій29 лип. 18:56 – 6 серп. 23:00Очікувана вартість1 189 800,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-002933-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з механізованого очищення тваринницького приміщення (ферми) від гною із застосуванням міні-навантажувача Bobcat з оператором, код за ДК 021:2015 – 90910000-9 Послуги з прибирання
Ім'я:Наталя Петрівна КучерE-mail: [email protected] Телефон: +380673398525 Веб сайт: ЄДРПОУ:35830913Очікувана вартість82 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-006098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підтримання належного санітарного стану приміщень та місць загального користування на 6 поверсі в адміністративній будівлі за адресою: вул. Хмельницьке шосе, 7, м. Вінниця
Очікувана вартість10 542,71 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-005318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підтримання належного санітарного стану приміщень та місць загального користування в адміністративній будівлі за адресою: вул. Театральна, 15, м. Вінниця
Очікувана вартість4 138,26 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-005233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підтримання належного санітарного стану приміщень та місць загального користування в адміністративній будівлі за адресою: вул. Соборна, 72, м. Вінниця
Очікувана вартість9 518,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-009121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прибирання
Очікувана вартість10 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-010078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинадання послуг по прибиранню
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-013659-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прибирання будівель
Очікувана вартість36 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-014029-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з прибирання приміщень та прилеглої території логістичного центру АТ “Укрпошта” в місті Рівне
Ім'я:Павлушкова Ірина ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380501602636 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено2 черв. 21:28
Прийом пропозицій2 черв. 21:28 – 10 черв. 23:00Очікувана вартість1 420 440,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-21-013183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з прибирання (клінінгу) приміщень та прилеглої території логістичного центру АТ “УКРПОШТА” у місті Мукачево, Закарпатської області
Ім'я:Гудимович Олена АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503007778 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено21 трав. 17:54
Прийом пропозицій21 трав. 17:54 – 29 трав. 23:00Очікувана вартість539 640,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-18-005836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підтримання санітарного стану приміщень та місць загального користування в адміністративній будівлі за адресою: вул. Театральна, 14, м. Вінниця
Очікувана вартість4 714,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-000153-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги (виконати роботу) з прибирання адміністративних приміщень Крижопільської селищної ради
Очікувана вартість3 125,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro